Na co máš talent?

Každý z nás je obdařen jinými schopnostmi. Někdy chvíli trvá, než je objevíme, jindy se u nás vrozený talent objevuje od malička. Zkus si test, který ti pomůže odhalit, na co bys mohla mít talent právě ty! Ale nezapomeň, že talent často k úspěchu v dané oblasti ani zdaleka nestačí.
1) Jaký z těchto předmětů ve škole máš nejraději?
2) Jak vypadají tvoje sešity?
3) Jaký sport z těchto máš nejraději?
4) Co se ti vybaví, když se řekne Mona Lisa?
5) Hraješ na nějaký hudební nástroj?
6) Jakou cenu bys jako dospělá nejraději získala?
7) Jaké druhy hádanek a kvízů ti nejvíce jdou?
8) Co na tobě mají kamarádky nejraději?
9) Co mají naopak nejméně rádi?
10) Co by sis teď nejraději pustila v televizi?
Vyhodnotit test
Vyhodnocení testu
Opakovat test
Všechny testy

Autor: HPD.cz   |   Publikováno: 13.12.2013   |   Vyplněno: 19240x

Komentáře

BawaBaxzs

Tvou doménou jsou zejména komunikační dovednosti. Ráda mluvíš a pravděpodobně pro tebe nebude problém ani něco organizovat nebo se učit cizí jazyky. Svoje těžiště ale můžeš mít i v psané komunikaci, možná se právě teď chystáš napsat knihu nebo alespoň drobnou povídku. Ať tak či tak, slova hrají ve tvůj prospěchsmajlsmajlsmajl

BawaBaxzsTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Kiki H.(Retardi století XD)

Pravděpodobně máš vlohy zejména k pohybovým činnostem. Nemusí to ale znamenat, že vynikáš jen ve sportech. Jsi velmi soutěživá a máš ráda pocit vítězství a dobře odvedené práce. Neusínej ale na vavřínech, sportovní nadání se musí rozvíjet jako každé jiné, jen z talentu se opravdové hvězdy nerodí.

To je pravda hraju volejbalsmajlsmajl

Kiki H.To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

spectra cz

Jsi velmi umělecky založená, pravděpodobně tak budeš mít sklony zejména k hudbě, malování, fotografování a dalším činnostem, kde se může tvá osobnost projevit beze slov. I v těchto oblastech je ale nutné se zdokonalovat, protože mistři se nerodí, ale musí se učit a vyvíjet se. Pokud tě tedy tato oblast baví, nenech se nikým odradit a věnuj se jí naplno.

ty jo tak to jsem nečekalasmajlsmajl

spectra czTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

klarax(Ladynky)

Tvou doménou jsou zejména komunikační dovednosti. Ráda mluvíš a pravděpodobně pro tebe nebude problém ani něco organizovat nebo se učit cizí jazyky. Svoje těžiště ale můžeš mít i v psané komunikaci, možná se právě teď chystáš napsat knihu nebo alespoň drobnou povídku. Ať tak či tak, slova hrají ve tvůj prospěch.

klaraxTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

go4games robloooox(rebelka)

Vyhodnocení testu
Pravděpodobně máš vlohy zejména k pohybovým činnostem. Nemusí to ale znamenat, že vynikáš jen ve sportech. Jsi velmi soutěživá a máš ráda pocit vítězství a dobře odvedené práce. Neusínej ale na vavřínech, sportovní nadání se musí rozvíjet jako každé jiné, jen z talentu se opravdové hvězdy nerodí.až butu dospělá tak chci dělat žokejku smajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl

go4games roblooooxTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

valentinka11(Harry Potter)

Ráda se pohybuješ ve světě nových poznatků, ať už jde o matematiku, fyziku nebo přírodní vědy. Víc než ostatní si rozumíš s technikou a nebojíš se pouštět se ani do vlastních projektů a výzkumů. Tvůj největší talent na poli vědy bys měla rozvíjet i nadále, protože postupují kupředu neuvěřitelným tempem.

valentinka11To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Sefinka(Rebelky od koní)

Pravděpodobně máš vlohy zejména k pohybovým činnostem. Nemusí to ale znamenat, že vynikáš jen ve sportech. Jsi velmi soutěživá a máš ráda pocit vítězství a dobře odvedené práce. Neusínej ale na vavřínech, sportovní nadání se musí rozvíjet jako každé jiné, jen z talentu se opravdové hvězdy nerodí.

SefinkaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí
zobrazit starší komentáře

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)