Dokázala bys být vegetariánkou?

Vegetariáni nejí maso, to určitě víš. Každý má k tomu jiný důvod. A co ty, dokázala bys být vegetariánkou, nebo se bez masa neobejdeš?
1) Jak často jíš maso?
2) Myslíš si, že by člověk měl být...
3) Když se v kuchyni peče maso a vůně se line celým bytem...
4) Máš ráda ovoce a zeleninu?
5) Je někdo z tvé rodiny vegetarián?
6) Umíš uvařit nějaká vegetariánská jídla?
7) Myslíš, že je dobré přesvědčovat ostatní, aby nejedli žádná zvířata?
8) Je ve tvém nejoblíbenějším jídle nějaké maso?
9) Dokážeš si představit, že už nikdy v životě nesníš žádné maso?
10) Přijde ti zabíjení zvířat kvůli masu špatné?
11) Máš kamarády, kteří jí pravidelně maso?
12) Dělá se ti špatně při pohledu na cizí krev?
Vyhodnotit test

Autor: HPD.cz   |   Publikováno: 28.1.2015   |   Vyplněno: 15416x

Komentáře

Sofiinka Čučy

Bez problémů bys mohla být vegetariánkou. Pokud už vegetariánka nejsi, určitě by ses jí mohla snadno stát. Maso ti moc nechutná a zvířat je ti opravdu líto, raději než na talíři je uvidíš ve volné přírodě nebo jinde. Maso pro tebe nepředstavuje důležitou součást jídelníčku

Sofiinka ČučyTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Goldinka(NIALLERKY:-))

Nikdy bys nemohla být vegetariánka. Maso považuješ za jedno z nejlepších jídel, které existuje. I když je ti zvířat možná líto, masa se vzdát nedokážeš. Vždyť to tak bylo přeci vždycky, že lidé jedli maso, a i v přírodě zvířata jí jiná zvířata. Maso je pro tebe prostě super.smajl

GoldinkaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Pink Lady(Nirvana ♥♥♥)

Moc by ti nešlo být vegetariánkou.
Maso sice úplně nemiluju (pokud nepočítám kanibalství v creepypastách XD) ale jsem zvyklá na to ho normálně jíst. Je mi líto že se kvůli tomu zabíjejí zvířata, ale lidi maso prostě potřebují.

Pink LadyTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Sia23(Teorie velkého třesku)

Moc by ti nešlo být vegetariánkou. I když bys zkusila být vegetariánkou, moc by ti to nešlo. Tu a tam by sis potřebovala dát jídlo s pořádnou porcí masa, hodně ti totiž chutná a vzdát se ho úplně nejspíš nedokážeš. Když se ale budeš snažit, mohla bys svou konzumaci masa omezit, pokud chceš.

No jo, to jde smajl

Sia23To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Naala(Milovnice koček)

Bez problémů bys mohla být vegetariánkou. Pokud už vegetariánka nejsi, určitě by ses jí mohla snadno stát. Maso ti moc nechutná a zvířat je ti opravdu líto, raději než na talíři je uvidíš ve volné přírodě nebo jinde. Maso pro tebe nepředstavuje důležitou součást jídelníčku. smajl

NaalaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Kiki H.(Poradna pro holky)

Nikdy bys nemohla být vegetariánka. Maso považuješ za jedno z nejlepších jídel, které existuje. I když je ti zvířat možná líto, masa se vzdát nedokážeš. Vždyť to tak bylo přeci vždycky, že lidé jedli maso, a i v přírodě zvířata jí jiná zvířata. Maso je pro tebe prostě super. To je pravdasmajl nikdy nepochopím vegetariány a už vůbec ne vegany

Kiki H.To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Micka je kočka(Upřímné holky)

Bez problémů bys mohla být vegetariánkou. Pokud už vegetariánka nejsi, určitě by ses jí mohla snadno stát. Maso ti moc nechutná a zvířat je ti opravdu líto, raději než na talíři je uvidíš ve volné přírodě nebo jinde. Maso pro tebe nepředstavuje důležitou součást jídelníčku.

Zahraj si farmářské hry a vypěstuj si nejen vlastní zeleninu!

Micka je kočkaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Simka 333((ne)normální dívky)

Nejspíš bys zvládla být vegetariánkou. Maso rozhodně nepovažuješ za to nejlepší, co jsi kdy jedla, na druhou stranu proti němu vyloženě nic nemáš, přinejmenším ne chuťově. Pokud by ses ale snažila, vegetariánkou by ses nejspíš stát mohla, i když by tě to možná někdy mrzelo.

Jejsmajl to jsem si myslelasmajl

Simka 333To se mi líbí 0 To se mi nelíbí
zobrazit starší komentáře

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)