Jsi shopaholička?

Jestli za oblečení a doplňky musíš utratit i tu poslední korunu, nemůžeš překonat chtíč, když vidíš nějaký pěkný kousek, rozhodně se můžeš považovat za shopaholičku. Ale jestli dokážeš odolat, pak ti rozhodně nehrozí závislost na nakupování. Díky našemu testu můžeš nahlédnout do své shopaholické osobnosti.
1) Šaty dělají člověka. Co si představuješ pod tímto rčením?
2) Když vidíš ve výloze opravdu pěkné oblečení, musíš si ho koupit?
3) Máš poslední ušetřenou tisícovku. Co s ní uděláš?
4) Začíná léto a ty nemáš letní šaty a boty. Co s tím?
5) Kupuješ si módní časopisy?
6) Musíš mít vždy na sezónu nové oblečení?
7) Řídíš se módními trendy a tím, co nosí celebrity?
8) Jaké jsou tvé pocity, když si koupíš něco nového na sebe?
9) Musíš být vždy dokonale sladěná, než vykročíš z domu?
10) Co uděláš, když zjistíš, že ke svým novým botám, nemáš vhodnou kabelku?
11) Jak dlouho nosíš oblečení, než ho vyměníš za nové?
12) Jak se cítíš, když tvá nejlepší kamarádka přišla do školy v úplně novém oblečení a ty máš na sobě to starší, třeba z minulé sezóny?
13) Nakupuješ ve slevách?
14) Co pro tebe znamená nakupování?
Vyhodnotit test

Autor: HPD.cz   |   Publikováno: 1.8.2015   |   Vyplněno: 8407x

Komentáře

laila003(Vtipy, vtípky, srandičky ...)

Tobě závislosti ani zdaleka nehrozí
. Závislost na nakupování je asi to poslední, co by ti mělo hrozit. Nakupování je ti téměř cizí, a když už potřebuješ vyrazit na nákupy, naprosto přesně víš, po čem právě jdeš. Nekupuješ žádné zbytečnosti, které bys později vůbec nenosila a tak ani neutrácíš peníze, které bys mohla využít na něco jiného.

asi tak rada nakupuju ale sledovat trendy?? nejsem namyslena fiflenasmajlsmajlsmajlsmajlsmajl

laila003To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Kiki H.(Retardi století XD)

Dokážeš odolat i tomu nejkrásnějšímu módnímu kousku. I když je nakupování jednou z tvých nejoblíbenějších činností, rozhodně dokážeš odolat i tomu nejkrásnějšímu oblečení. Navíc dokážeš velmi dobře zhodnotit, zda se nějaké pěkné oblečení hodí do tvého šatníku a to je dobře. Nejsi jedna z těch, která utrácí za věci, které nepotřebuje. smajlsmajl

Kiki H.To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

AmyCz(FNaF4you)

Dokážeš odolat i tomu nejkrásnějšímu módnímu kousku. I když je nakupování jednou z tvých nejoblíbenějších činností, rozhodně dokážeš odolat i tomu nejkrásnějšímu oblečení. Navíc dokážeš velmi dobře zhodnotit, zda se nějaké pěkné oblečení hodí do tvého šatníku a to je dobře. Nejsi jedna z těch, která utrácí za věci, které nepotřebuje.

AmyCzTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Nattie(❤Fanynky VADAKA❤)

Dokážeš odolat i tomu nejkrásnějšímu módnímu kousku. I když je nakupování jednou z tvých nejoblíbenějších činností, rozhodně dokážeš odolat i tomu nejkrásnějšímu oblečení. Navíc dokážeš velmi dobře zhodnotit, zda se nějaké pěkné oblečení hodí do tvého šatníku a to je dobře. Nejsi jedna z těch, která utrácí za věci, které nepotřebuje. smajlsmajlsmajl

NattieTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Kačenka Novotná(Jsme IN!!)

Hrozí ti závislost na nakupování. Nakupování je opravdu něco, co tě po všech stránkách naplňuje. I když je hezké oblečení vizitkou každého z nás, rozhodně by sis měla dávat pozor, aby tvá oblíbená činnost nepřešla v závislost. Nezapomínej ani na to, že lidé často hodnotí nejen zevnějšek.

Kačenka NovotnáTo se mi líbí +1 To se mi nelíbí

superleontynkaVIP(Máme rádi legraci)

Tobě závislosti ani zdaleka nehrozí. Závislost na nakupování je asi to poslední, co by ti mělo hrozit. Nakupování je ti téměř cizí, a když už potřebuješ vyrazit na nákupy, naprosto přesně víš, po čem právě jdeš. Nekupuješ žádné zbytečnosti, které bys později vůbec nenosila a tak ani neutrácíš peníze, které bys mohla využít na něco jiného.

Je pravda, že do obchodu se mi nikdy nechce smajl

superleontynkaTo se mi líbí +1 To se mi nelíbí

narciska(Milovnice koček)

No teda

Dokážeš odolat i tomu nejkrásnějšímu módnímu kousku. I když je nakupování jednou z tvých nejoblíbenějších činností, rozhodně dokážeš odolat i tomu nejkrásnějšímu oblečení. Navíc dokážeš velmi dobře zhodnotit, zda se nějaké pěkné oblečení hodí do tvého šatníku a to je dobře. Nejsi jedna z těch, která utrácí za věci, které nepotřebuje.

narciskaTo se mi líbí +1 To se mi nelíbí
zobrazit starší komentáře

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)