Jsi typ na prázdninové lásky?

Léto se pomalu blíží a s ním i dovolené v zahraničí nebo i doma. Jsi schopná zvládnout nezávazný prázdninový flirt, nebo by ses do toho raději neměla pouštět?
1) Máš kluka?
2) Jací kluci se ti líbí?
3) Po jaké době jsi ochotná se líbat s klukem?
4) Jaké oblečení nosíš večer na dovolené?
5) Když se na pláži nudíš, co si přečteš?
6) Jaký máš vztah k loučení?
7) Jsi ve vztahu věrná?
8) Seznámila ses s novým úžasným klukem a prožijete spolu krásný večer. Co budeš dělat, když druhý den zjistíš, že na něj nemáš žádný kontakt?
9) Proč máš ráda léto?
10) Co uděláš jako první, když dorazíš na pláž?
Vyhodnotit test
Vyhodnocení testu
Opakovat test
Všechny testy

Autor: HPD.cz   |   Publikováno: 2.7.2013   |   Vyplněno: 6097x

Komentáře

Simka 333(♥♥♥Deníčkománie♥♥♥)

Nejsi typ na letní lásky.
Ať už máš doma stálého partnera nebo ne, tebe někdo jen tak nedostane. Máš něžnou romantickou duši a čekáš na toho pravého. Dej si ale pozor na kluky, kteří se budou snažit slíbit ti první poslední, aby tě dostali – ale pak se na tebe vykašlou. Raději si pořádně ověř, jestli o tebe opravdu stojí a jestli by vztah byl delší a stál za to.


Zamyslím se.......mají pravdu!!!!!smajlsmajl

Simka 333To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

kytkatka

Letní lásku bys zažila ráda opravdu málokdy.
Flirtování na dovolené není úplně tvůj šálek kávy, ale pokud bys potkala někoho opravdu pěkného a pozorného, možná by sis prázdninový románek nechala líbit. Máš však chladnou hlavu a většinou dobře poznáš, kdy si s tebou chce kluk jen užít a kdy by s tebou byl rád dlouho. Drž se toho a nenech si zbytečně zamotat hlavu.

what ? ale já chi tedka něldy s kámoška ma vytrazit na lov a porát už od 3.doufám ,že na dovče potkám osudového kluka nrbo letní lásku ,já bych ji strašně chtěla zažítsmajlsmajl

kytkatkaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Adletta(Milujeme MORČÁTKA!!!)

Letních lásek zažiješ mnoho.
Tebe tyhle věci baví – flirtovat s klukem, strávit s ním pár příjemných dní a pak už se nikdy nevidět. Jestliže jsi takhle spokojená, tak to ničemu nevadí. Pozor si dej jen na to, abys nějakému klukovi zbytečně neublížila, někteří by tě mohli chtít na vztah. Existuje však spousta kluků, kterým takový přístup vyhovuje, těch se drž.smajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl

AdlettaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí
zobrazit starší komentáře

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)