Jaký typ kluka se k tobě hodí?

Když čekáš na toho pravého, potřebuješ vědět, jaký by měl být, aby vám to klapalo. Tady můžeš zjistit, který z typů kluků je pro tebe ten ideální!
1) Čím tě kluk nejvíce zaujme, když se s ním poprvé potkáš?
2) Co by měl o tobě kluk vědět po vašem prvním rande?
3) Na co balíš kluky?
4) Jaké oblečení by měl nosit tvůj kluk?
5) S jakým klukem bys nikdy nechodila?
6) Co bys od svého kluka dostala nejradši k narozeninám?
7) Jak by se měl kluk tvůj kluk zachovat, když se cítíš mizerně?
8) Co tě baví ve volném čase?
9) Jak si představuješ ideální bydlení?
10) Kterou větu bys od kluka slyšela nejraději?
11) Jak si představuješ svou vysněnou svatbu?
Vyhodnotit test

Autor: HPD.cz   |   Publikováno: 29.6.2013   |   Vyplněno: 33921x

Komentáře

Cisi

Nejvíce se k tobě hodí romantik.
Jsi něžná duše, která potřebuje spoustu pozornosti a něhy. Tvůj kluk by měl být něžný, citlivý, umět ti velmi dobře naslouchat a poskytnout svou náruč kdykoliv budeš potřebovat. Také by měl vědět, jak moc důležité je nosit ženám květiny a různé drobné dárky, protože tyhle věci tě vždy velmi potěší. Potřebuješ prostě někoho, s kým sdílet své sny a nejlépe kdo s tebou opravdu vydrží do konce života.smajl

CisiTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Celebritka655(pro milovníky hudby)

Nejvíce se k tobě hodí pohodář.
O těch klucích, kteří se ti líbí, by většina lidí řekla, že jsou nudní. Ty ale víš, že to není pravda. Tvůj ideální kluk by měl být prostě do deště, abyste spolu zvládli všechno, rozuměli si a uměli si příjemně povídat. Nemusíš se bát, když se s ním něco pokazí, on to nějak zvládne vyřešit a všechno je zase v pohodě. Pravda smajl

Celebritka655To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Alciellë

Nejvíce se k tobě hodí pohodář.
O těch klucích, kteří se ti líbí, by většina lidí řekla, že jsou nudní. Ty ale víš, že to není pravda. Tvůj ideální kluk by měl být prostě do deště, abyste spolu zvládli všechno, rozuměli si a uměli si příjemně povídat. Nemusíš se bát, když se s ním něco pokazí, on to nějak zvládne vyřešit a všechno je zase v pohodě.

No fajn... až na to že už mám kluka a je to vtipálek se kterým se nenudím.

AlciellëTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

šialené hovienko(Nightcore)

Nejvíce se k tobě hodí bavič.
Smích je v životě velmi důležitý a tvůj idol ho dopřává všem okolo víc než dost. Chceš vedle sebe přesně někoho takového, aby s ním nikdy nebyla nuda a aby byl středem pozornosti díky tomu, jak umí ostatní pobavit. Měla bys ale mít odolnost na kanadské žertíky, protože srandu si bude nejspíš dělat i z tebe.

Verte mi, mne to nebude vadiť. smajl

šialené hovienkoTo se mi líbí +1 To se mi nelíbí

Ajovjak(Poradna pro holky)

Nejvíce se k tobě hodí romantik.
Jsi něžná duše, která potřebuje spoustu pozornosti a něhy. Tvůj kluk by měl být něžný, citlivý, umět ti velmi dobře naslouchat a poskytnout svou náruč kdykoliv budeš potřebovat. Také by měl vědět, jak moc důležité je nosit ženám květiny a různé drobné dárky, protože tyhle věci tě vždy velmi potěší. Potřebuješ prostě někoho, s kým sdílet své sny a nejlépe kdo s tebou opravdu vydrží do konce života.

AjovjakTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

katerinka007(youtubeři a youtuberky)

Vyhodnocení testuNejvíce se k tobě hodí hezoun.
Potřebuješ vedle sebe někoho, komu to vždycky bude slušet. Koukáš se po klucích, které by chtěly všechny holky z okolí, ale málokterá má opravdu šanci ho získat. Ty a on musíte být hvězdy společnosti, měl by se za vámi otočit každý a všechny holky ti ho musí závidět. Si teď přijdu jak nějaká nafrněná dámička...

katerinka007To se mi líbí 0 To se mi nelíbí
zobrazit starší komentáře

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)