Jak snadno se zamiluješ?

Zamilováváš se každou chvíli nebo vyčkáváš až se objeví ta pravá a jediná láska? Jak rychle tvůj cit vyprchá?
1) Jak dlouho trvala tvoje poslední láska?
2) Co ti na klucích nejvíce imponuje?
3) Na jaké filmy se díváš nejraději?
4) Umíš odpouštět, když ti někdo provede něco opravdu strašného?
5) Prohlížíš si ráda na internetu profily cizích kluků?
6) Jak si přestavuješ ideální žádost o ruku?
7) V autobuse si k tobě přisedne pěkný kluk a usměje se na tebe. Co uděláš?
8) Jak podle tebe probíhá ideální vztah?
Vyhodnotit test
Vyhodnocení testu
Opakovat test
Všechny testy

Autor: HPD.cz   |   Publikováno: 22.2.2014   |   Vyplněno: 24055x

Komentáře

LadySeiss(Nightcore)

Ještě před rokem: "Nezamiluješ se tak snadno" a dneska "Jsi velká citlivka". Ještě před rokem jsem očividně sama k sobě nebyla upřímná x)

LadySeissTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Catty169

Zamilováváš a odmilováváš se každou chvíli, ale není to žádný hluboký cit. Láska je pro tebe spíš flirt nebo chvilkové vzrušení. Moc nepřemýšlíš nad následky svého jednání, prostě jdeš za tím, kdo tě zrovna zajímá a baví. Možná až potkáš toho pravého, překvapí tě to, čemu se říká opravdová láska

Catty169To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Tlapička Gold

Jsi velká citlivka. Zamiluješ se celkem snadno, protože nemáš moc sebevědomí a lichotí ti, když o tebe někdo projeví zájem. Jsi romanticky založená a miluješ vzrušení, které při zamilování prožíváš. Bohužel když dojde na opravdový delší vztah, to už tě tolik nebaví a často tak tvá láska vyprchá. Možná až potkáš toho pravého, vydržíš s ním i přes všechny obtíže.

Tlapička GoldTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Naala(Milovnice koček)

Jsi velká citlivka. Zamiluješ se celkem snadno, protože nemáš moc sebevědomí a lichotí ti, když o tebe někdo projeví zájem. Jsi romanticky založená a miluješ vzrušení, které při zamilování prožíváš. Bohužel když dojde na opravdový delší vztah, to už tě tolik nebaví a často tak tvá láska vyprchá. Možná až potkáš toho pravého, vydržíš s ním i přes všechny obtíže.

NaalaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Bojovnice0012687

V lásce máš celkem jasno. Když se ti líbí nějaký kluk, rozhodně to neznamená, že je to hned ten praví a budete spolu po zbytek života. Pro to, abys do vztahu opravdu šla, potřebuješ víc. Když se ale opravdu zamiluješ, jsi věrná a tvá láska trvá. Když to nevyjde, tak tě to sice dlouho mrzí, ale sneseš to, protože si hodně racionální a víš, že tohle se prostě občas stává.smajlsmajl

Bojovnice0012687To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

devonek(máme rádi zvířata jako ro...)

V lásce máš celkem jasno. Když se ti líbí nějaký kluk, rozhodně to neznamená, že je to hned ten praví a budete spolu po zbytek života. Pro to, abys do vztahu opravdu šla, potřebuješ víc. Když se ale opravdu zamiluješ, jsi věrná a tvá láska trvá. Když to nevyjde, tak tě to sice dlouho mrzí, ale sneseš to, protože si hodně racionální a víš, že tohle se prostě občas stává.


přeeesně!
úplná pravdasmajl

devonekTo se mi líbí +1 To se mi nelíbí

lelinča(Holky vládnou světu!)

V lásce máš celkem jasno. Když se ti líbí nějaký kluk, rozhodně to neznamená, že je to hned ten pravý a budete spolu po zbytek života. Pro to, abys do vztahu opravdu šla, potřebuješ víc. Když se ale opravdu zamiluješ, jsi věrná a tvá láska trvá. Když to nevyjde, tak tě to sice dlouho mrzí, ale sneseš to, protože si hodně racionální a víš, že tohle se prostě občas stává.

lelinčaTo se mi líbí +1 To se mi nelíbí

Catyxy Caroline(♥the best girl♥)

Zamilováváš a odmilováváš se každou chvíli, ale není to žádný hluboký cit. Láska je pro tebe spíš flirt nebo chvilkové vzrušení. Moc nepřemýšlíš nad následky svého jednání, prostě jdeš za tím, kdo tě zrovna zajímá a baví. Možná až potkáš toho pravého, překvapí tě to, čemu se říká opravdová láska.
Výsledek testu smajlsmajlsmajl

Catyxy CarolineTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí
zobrazit starší komentáře

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)