Jak pevný vztah máš se svým klukem?

Máš kluka, ale nejsi si úplně jistá, jak dobře na tom spolu jste? Měla by ses s ním radši rozejít, nebo se ho naopak držet co nejdéle? Aby sis udělala jasno, vyzkoušej náš test.
1) Kolik spolu trávíte času?
2) Hádáte se?
3) Jste si věrní?
4) Jste v kontaktu každý den?
5) Stydíš se před svým klukem?
6) Ví tvůj kluk, co by ti nejvíc ublížilo?
7) Umíš si představit odloučení se od svého kluka?
8) Má tvůj kluk vlastnosti, které ti vadí?
9) Znáš tajné touhy svého kluka?
10) Představila jsi svého kluka rodičům?
11) Kdy jsi od svého kluka naposledy dostala dárek?
12) Co když svého kluka srovnáš s těmi, které jsi měla před ním?
Vyhodnotit test
Vyhodnocení testu
Opakovat test
Všechny testy

Autor: HPD.cz   |   Publikováno: 13.7.2013   |   Vyplněno: 8758x

Komentáře

kajazVIP(Poradna pro holky)

Váš vztah na tom není nejlíp.

Ve vašem vztahu je mnoho chyb, a přitom by se s mnoha z nich dalo něco dělat. Pokud chceš tenhle vztah zachránit, měla by ses do toho pustit co nejdřív, ať není pozdě. Jestliže jste spolu opravdu jen chvíli, možná se teprve dobře neznáte. Uvidíš, kam se dál váš vztah vyvine a tenhle test si můžeš udělat za nějakou dobu znova.

kajazTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Alciellë

Váš vztah je na tom dobře.
Občas se pohádáte, některé věci o sobě nejspíš nevíte, ale i přesto máte hezký a fungující vztah. Můžeš zkusit ještě více se o svého kluka zajímat, ptát se ho, co ho trápí, co ho naopak těší a co by chtěl dělat v budoucnu. Snažte se ve vztahu dělat pořád něco nového, aby vám pořád bylo spolu dobře.

No ráda bych kdyby nám to vydrželo forever :3

AlciellëTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

šialené hovienko(Spisovatelky)

Váš vztah je na tom dobře.
Občas se pohádáte, některé věci o sobě nejspíš nevíte, ale i přesto máte hezký a fungující vztah. Můžeš zkusit ještě více se o svého kluka zajímat, ptát se ho, co ho trápí, co ho naopak těší a co by chtěl dělat v budoucnu. Snažte se ve vztahu dělat pořád něco nového, aby vám pořád bylo spolu dobře.

Preboha a čo si akože myslíte? Že ja si sedím na gaučíku a on ma obskakuje ako zmyslov zbavený? Že sa o neho vôbec nezaujímam? Ach, tí admini..

šialené hovienkoTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Viky Peryová

Máte spolu velmi pevný vztah.
Jestli jsi odpovídala pravdivě, jste na tom se svým klukem opravdu dobře. Rozumíte si, děláte spoustu věcí spolu, víte o svých nejtajnějších touhách a představách. Nesmíš ale spoléhat na to, že to tak bude napořád, v každém vztahu je pořád potřeba se snažit a zajímat se o toho druhého. Máte dobrý základ, aby vám to spolu vydrželo opravdu dlouho.

Bohužel jsme jen kamarádi

Viky PeryováTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Bojovnice0012687

Máte spolu velmi pevný vztah.
Jestli jsi odpovídala pravdivě, jste na tom se svým klukem opravdu dobře. Rozumíte si, děláte spoustu věcí spolu, víte o svých nejtajnějších touhách a představách. Nesmíš ale spoléhat na to, že to tak bude napořád, v každém vztahu je pořád potřeba se snažit a zajímat se o toho druhého. Máte dobrý základ, aby vám to spolu vydrželo opravdu dlouho.smajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl

Bojovnice0012687To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

salátekVIP(Milovnice koček)

Máte spolu velmi pevný vztah.
Jestli jsi odpovídala pravdivě, jste na tom se svým klukem opravdu dobře. Rozumíte si, děláte spoustu věcí spolu, víte o svých nejtajnějších touhách a představách. Nesmíš ale spoléhat na to, že to tak bude napořád, v každém vztahu je pořád potřeba se snažit a zajímat se o toho druhého. Máte dobrý základ, aby vám to spolu vydrželo opravdu dlouho

salátekTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

ani00(PLYŠÁČEK)

váš vztah je na tom dobře....no spíš luxusně ale že jo nesmím bejt panovačná chci tady mít dobrý vztahy....a este k tomu klukovi:je to ten nejlepší ,nejhodnější,největší láska mýho života,a ten největší kocourek na světěsmajl..já ho strašně miluji mi jsme tak moc do sebe zamilovaný

ani00To se mi líbí 0 To se mi nelíbí
zobrazit starší komentáře

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)