Jaké tetování se k tobě hodí?

Toužíš po tetování, ale nejseš si úplně jistá, jaké se k tobě ve skutečnosti hodí? Náš test ti může dobře poradit, jaké tetování by pro tebe mohlo být to nejlepší. Vyzkoušej a uvidíš!
1) Jaké jsou tvé nejoblíbenější barvy?
2) Kdyby sis měla vybrat jednu věc, jaká by to byla?
3) Co nejraději nosíš?
4) Jaký je odstín tvých vlasů?
5) Jaká jsi povaha?
6) Vyber si jednu variantu:
7) Kde by se mělo nacházet, přibližně, tvé tetování?
8) Kdo by tě měl nejlépe tetovat?
9) Máš nějaký piercing?
10) Tvá oblíbená jídla jsou:
11) A oblíbené pití je:
12) Mají tvoji rodiče tetování?
Vyhodnotit test

Autor: HPD.cz   |   Publikováno: 3.6.2015   |   Vyplněno: 26077x

Komentáře

ajra(Bílá magie, rituály a kou...)

Hodí se k tobě něžné a jemné tetování! Perfektně se k tobě hodí jemné tetování, které nebude příliš výrazné a naopak bude příjemně zkrášlovat místo, na kterém se nachází. Zvolit můžeš například květiny, tetování oblíbeného zvířete nebo hvězdice.
no jo jásmajlsmajl

ajraTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Divočák 007(Hráči na HPD.cz)

K tobě se hodí úplně všechno! Jsi velmi univerzální typ a dovolit si můžeš skoro všechno, co se ti líbí nebo ti právě padne do oka. Máš velkou výhodu oproti ostatním holkám, které se nad výběrem vhodného tetování musí víc zamyslet.
supersmajl

Divočák 007To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Emo Grill(Hudba,Emo,Tajemno)

Hodí se k tobě drsné nebo pořádně šílené tetování! Jsi temperamentní osoba a proto můžeš klidně vsadit i na něco výraznějšího, co si ostatní holky nemohou ani zdaleka dovolit. Tetování skvěle vynikne na jakékoli části tvého těla a když zvolíš výrazné barvy, rozhodně chybu neuděláš.smajl

Emo GrillTo se mi líbí +1 To se mi nelíbí

Ann Annie Ka.(Milujeme Youtube a youtub...)

Vyhodnocení testu
K tobě se hodí úplně všechno! Jsi velmi univerzální typ a dovolit si můžeš skoro všechno, co se ti líbí nebo ti právě padne do oka. Máš velkou výhodu oproti ostatním holkám, které se nad výběrem vhodného tetování musí víc zamyslet
smajl

Ann Annie Ka.To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Sofiinka Čučy

Hodí se k tobě drsné nebo pořádně šílené tetování! Jsi temperamentní osoba a proto můžeš klidně vsadit i na něco výraznějšího, co si ostatní holky nemohou ani zdaleka dovolit. Tetování skvěle vynikne na jakékoli části tvého těla a když zvolíš výrazné barvy, rozhodně chybu neuděláš.

Sofiinka ČučyTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

WhoIsShe

Hodí se k tobě drsné nebo pořádně šílené tetování! Jsi temperamentní osoba a proto můžeš klidně vsadit i na něco výraznějšího, co si ostatní holky nemohou ani zdaleka dovolit. Tetování skvěle vynikne na jakékoli části tvého těla a když zvolíš výrazné barvy, rozhodně chybu neuděláš.
smajlsmajlsmajl

WhoIsSheTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí
zobrazit starší komentáře

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)