Koláč

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
90%
Hra - Hot Berry Pie
Video se načítá

Máte chuť na dezert? Upečte si i vy chutný lehký dezert, s hrou Hot Berry Pie. Koláč je nutné udělat od základů a to v určitém časovém limitu. Pokud to nestihnete, kolo budete muset opakovat. Myslíte si, že jste dobrá a rychlá kuchařka?

 
86%
Hra - Chocolate Cream Cheese Bars
Video se načítá

A je tu další z řady her, ve kterých je tvým úkolem ukuchtit vynikající zákusek! Tentokrát musíš upéct lahodný čokoládový koláč s krémem. Přečti si recept, postupuj podle pokynů a výsledkem bude koláč, který je krásný na pohled a jistě i lahodný! Dokonalým dodržením postupu získej co nejvyšší ohodnocení tvého pekařského umění!

 
82%
Hra - Cake Master: Chocolate and vanilla zebra cake
Video se načítá

Upečte si i vy s Lisou, chutný koláček. Během celé doby pečení,vám bude radit při postupu. Nakonec si jej můžete ozdobit a dekorovat, úplně sami. Jaký bude váš finální výsledek?

 
82%
Hra - Tasty Apple Pie
Video se načítá

Nemáte chuť na lahodný a chutný koláček? Upečte si společně s kuchařkou jablečný koláč, ke kterému si musíte připravit ingredience, spojit je a nakonec koláček upéct.

 
82%
Hra - Barbie' s Tomato Pie
Video se načítá

Barbie chce překvapit Kena a udělat mu rajčatový koláč. Pomůžeš jí s pečením a celkovou přípravou ingrediencí?

 
82%
Hra - Mini Fruit Pie
Video se načítá

V této online hře zákazníci přichází do tvé cukrárny a objednávají si čerstvý ovocný koláč. Tvým úkolem je vybrat žádanou formičku, naplnit ji voňavými ingrdiencemi a koláč s chutným ovocem připravit.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

80%
Hra - Apple Cake Fantasy
Video se načítá

Ve hře Apple Cake Fantasy se zahrajete na kuchařku, která se chystá upéct skvělý jablečný koláč. Během celé přípravy koláče budete mít k dispozici návod, abyste věděli, jak máte postupovat.

 
79%
Hra - Banoffee Pie
Video se načítá

Pokud máte rád hry, ve kterých se vaří, tak tady jste na správném místě. Hra je velice intuitivní, takže není potřeba ani velká znalost anglického jazyka. Postupně přidáváte různé přísady podle toho, co vám ukazuje šipka. Na konci hry se můžete pochlubit tím, že se vám podařilo vytvořit výborný virtuální koláč.

 
79%
Hra - Koláčková továrna
Video se načítá

Vítej v koláčkové továrně, ve které se připravují ty nejsladší dobroty. V této hře si můžeš zkusit vyrábět dobrůtky přesně podle správného postupu. Je to super zábava a samozřejmě superhra :).

 
78%
Hra - Barbie's Jelly Swirl Cheesecake Slice
Video se načítá

Cheesecake je velmi lahodný koláč, který si v této hře připravíte. Sežeňte ingredience a smíchejte je dohromady. Budete mít připravené těsto, které zapečete zároveň s lahodnou náplní.

 
78%
Hra - Cake Master: Chocolate & Vanilla
Video se načítá

Vyzkoušejte si, jaké to je si upéci výborný čokoládový dort s trochou vanilky. Nejdříve si připravíte ingredience a namícháte těsto. Následně můžete dát péci do trouby a hotový dort si ozdobit.

 
78%
Hra - Yummy Cherry Pie
Video se načítá

V této dekorační hře si budete moct vytvořit parádní koláč podle vašich představ. Vůbec se toho nebojte a napatlejte na to vše, co se vám líbí. Je jenom na vás, jak ho uděláte.

 
78%
Hra - Fudge Puddles
Video se načítá

Máte chuť na čokoládové koláčky? Jednoduše a rychle si je můžete upéct s hrou Fudge puddles, kde stačí postupovat podle návodu.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)