Golf

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

88%
Hra - Velikonoční golf
Video se načítá

Velikonoční zajíček Jake by si rád zahrál golf. Sbírejte vejce jako bonusy, za které získáte extra body navíc. Nezapomínejte ale dokončovat každou jamku v co nejmenším možném počtu úderů, abyste získali vysoké skóre. Dávejte si pozor v každé úrovni na nepříjemné překážky a snažte se uhrát nízký počet úderů.

 
86%
Hra - Fluffy Golf
Video se načítá

Hlavní hrdinkou hry Fluffy Golf je malá ovečka, která Vám nahrazuje míček. Díky tomu se jistě dobře pobavíte. Na jednotlivých jamkách narazíte na zajímavé prvky, které poskytují hře velkou variabilitu. Dokážete zahrát pod par na všech jamkách?

 
82%
Hra - Putt 3
Video se načítá

Skvělý minigolf, který si můžete zahrát za každého počasí. NA začátku si zvolte správného hráče, který je vašemu srdci nejblíže. A co je cílem hry? Dostat míček do jamky na co nejméně úderů. Pohybem myši nastavíte úhel i sílu odpalu a poté kliknutím provede odpal. Myslíte si, že je to jednoduché? Tak si to vyzkoušejte na vlastní kůži.

 
81%
Hra - MiniGolf Pro
Video se načítá

Další ze zábavných sportovních her nese název Mini Golf Pro a přinášíme ti ji právě nyní. Dostaneš jedinečnou možnost vyzkoušet si minigolf, tedy střílení malého míčku do připravených jamek. Na každou úroveň máš stanovený počet úderů, do nichž se potřebuješ vejít, tzv. par. Dokážeš úspěšně zamířit do jamky?

 
80%
Hra - Mini Golf Wild West
Video se načítá

Kdo z vás má rád mini golf tak si jistě užijete i tuto hru. Cílem je dostat balónek na co nejmenší počet odpalů. Vše se ovládá pouze myší, jak nastavení úhlu tak i rychlosti balónku až po konečné odpálení.

 
80%
Hra - Mini Golf Master
Video se načítá

I samotný Tiger Woods plesá nad zpracováním hry Mini Golf Master. Jde o velmi povedený 3D golf, který je v několika obtížnost. Také pestrost hřišť na nichž budete předvádět své golfové (ne)schopnosti je velmi dobrá. Dokážete si poradit s členitým terénem a nástrahami na hřišti?

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
78%
Hra - Mini Golf Islands
Video se načítá

Hra Mini Golf Islands nabízí skvělé možnosti, jak si zkusit mini golf. Cílem je samozřejmě dostat míček do jamky. Musíte dobře mířit a hlavně správně nastavit sílu odpalu, protože ta je rozhodující. Je možné, že se Vám podaří poslat míček mimo hrací plochu, v takovém případě začnete znovu.

 
78%
Hra - Golferrific
Video se načítá

Cílem hry bude rozbít v každé úrovni všechny skleněné předměty s vaším golfovým míčkem. Nemusíte se trefovat vždy přímo, můžete využívat i různé podpůrné objekty ve hře. Zvolte si, jestli chcete použít těžší nebo lehčí míček. Můžete využívat dva typy odpalování. Normální se provádí klikáním, zatímco těžký táhnutím.

 
78%
Hra - Mario Mini Golf
Video se načítá

Super Mario Bros a minigolf. Že to nejde k sobě? Pak se o opaku přesvědčíte právě teď. Použijte myš k míření a nastavování síly úderu. Jakmile budete připraveni, vypusťte míček. Sbírejte muchomůrky a získáte body navíc. Snažte se dostat míček do trubky, co nejrychleji to půjde a dostanete další dávku bodů.

 
76%
Hra - Gem Golf 2
Video se načítá

V této sportovní hře budete mít za úkol pomoci mladé dívce trefit v každém kole golfový míček do jamky. Důležitý bude tak přesný úder a správný odhad. Kromě toho se snažte v jednotlivých levelech vysbírat všechny diamanty, za které dostanete body navíc.

 
76%
Hra - Mini World of Golf Ball
Video se načítá

Máme tu minigolf v pěkném provedení. Čeká na vás několik jamek, do kterých musíte poslat váš míček. V cestě vám však stojí několik překážek, které musíte překonat.

 
76%
Hra - WonderPutt
Video se načítá

Tohle není jen tak obyčejný minigolf. Zahraješ si ve městě budoucnosti. Úkol je stejný jako při každém jiném minigolfu - musíš trefit míček do jamky na co nejmenší počet úderů. Velmi speciální je však právě prostředí a zpracování jinak obyčejného minigolfu.

 
75%
Hra - Mini Putt Garden
Video se načítá

Vaším úkolem v této hře bude nahrát v minigolfu co nejvíce bodů. Na čím méně úderů se vám každé kolo podaří zdolat, tím více bodů získáte. Kromě toho body navíc získáte i za drahokamy, které je možné v každém levelu sbírat.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)