Zubař

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

98%
Hra - Extreme Makeover
Video se načítá

Před vámi stojí velká výzva. Jaká? To je jednoduché, proměnit tuto zanedbanou slečnu na krásku. Aby se vám to podařilo, musíte jí udělat několik procedur. Mezi nimi bude například manikúra, pedikúra, výroba účesu, výběr šatů, make-upu a mnoho jiných. Troufáte si na tuto výzvu?

 
87%
Hra - Crazy Dentist
Video se načítá

Skvělá hra, ve které si zahrajete na profesionálního zubaře celebrit! Budete se starat o chrup hvězdám, jako je Christiano Ronaldo, Justin Bieber nebo Hannah Montana. Potom, co jim pořádně vyčistíte pusu, odstraníte zubní plak a kaz, můžete jim zuby obarvit nebo přidat nějakou ozdobu.

 
85%
Hra - Animals Dentist
Video se načítá

Vyzkoušejte si, jaké to je pečovat o zvířecí chrup. Skvělá hra, ve které budete zvířátkům kontrolovat zoubky. Vždy je vyčistíte, odstraníte zubní povlak a kaz. Některé zoubky bude potřeba vytrhat a nahradit je novými. Následně můžete zoubky obarvit nebo přidat nějaký ten doplněk.

 
82%
Hra - Olivia Real Dentist
Video se načítá

Olivia musela k zubaři, protože ji moc bolel zoubek. Zubař zjistil, že tam má několik kazů a musí je odstranit. Možná bude muset trhat i zuby! Snažte se, aby to pro Olivii nebyl moc škaredý zážitek.

 
81%
Hra - Kitty Real Dentist
Video se načítá

I kočičky se musí starat o své zoubky. Pokud mají však nějaký problém, kaz nebo je bolí zoubky, musí k zubaři. U zubaře ji pak musíte zoubky vyčistit a odstranit zubní kaz. Také dojde na nějakou tu plombu.

 
81%
Hra - Ice Princess Real Dentist
Video se načítá

Anna má kaz na stoličce a vy ji musíte vzít k zubaři. Rozhodně to pro ni nebude pěkný zážitek a vy se musíte postarat o to, aby ji to co nejméně bolelo. U zubaře ji vyčistí zuby a následně odstraní i zubní kaz. Během toho se zastaví i Kristoff aby ji utěšil. Také si budete moci prohlédnout album s fotkami, tak snad to princezna u zubaře přežije.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
81%
Hra - Pet Crazy Dentist
Video se načítá

Zbavte bolesti tohoto milého pejska, který má zkažené a špinavé zuby. Podaří se vám je všechny vyléčit?

 
81%
Hra - Sofia the First at the Dentist
Video se načítá

Ve hře si užijete práci zubařky. Přijde k Vám mladá Sofie, která potřebuje pomoci se svým chrupek. Je nutné jí všechny zuby ošetřit. Dokážete případně vytrhnout zkažené zuby, zbavit je kazů nebo vyčistit? Na konci můžete Sofii zuby také ozdobit nebo vybrat nové místo vytržených.

 
80%
Hra - Princess Dentist
Video se načítá

Parádní hra, kde se budete starat o chrup hned několika princeznám. Musíte zuby vždy vyčistit o zubního kamene a od kazů. Také se musíte postarat o bakterie v ústech.

 
80%
Hra - Rapunzel Real Dentist
Video se načítá

Staňte se zubařem a pomozte Rapunzel ošetřit její bolavý zub. Abyste věděli, co máte dělat, musíte sledovat jednotlivé kroky nápovědy a přesně je zopakovat. Kromě toho je důležitá i rychlost, protože pokud budete zbytečně dlouho váhat, Rapuzel nepomůžete.

 
80%
Hra - Angry Birds Dentist
Video se načítá

Vyzkoušejte si, jaké to je býti zubařem. Tentokrát se budete starat o chrup postavičce z Angry Birds. Kdo by řekl, že ptáček má tolik zubů a hlavně tak zkažených. Vy je musíte vyčistit, vybrousit nebo vyměnit.

 
79%
Hra - Royal Dentist
Video se načítá

V této hře se stanete zubařem, který si musí poradit s rozpadajícími a zanedbaným chrupem svých pacientů. Ve hře musíte vhodně použít vrtačku, kleště, zubní kartáček a další nástroje, které vám pomohou opravit všechny zničené zuby.

 
79%
Hra - Doctor BayMax
Video se načítá

Cílem této hry je pokusit se vyléčit mladého chlapce za pomoci Bay Maxových dovedností. Vyšetřete mu celé tělo a poté se pokuste vyléčit všechna vnitřní zranění. Dokážete si poradit?

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)