Sonic

4Story
Video se načítá

Máme tu další pecku, která Vás zabaví na spousty dlouhých večerů. V této hře se budete moci vžít do kůže tvrdého… (více)

77%
Hra - Ultimate Flash Sonic
Video se načítá

Soník patří mezi oblíbené seriálové a počítačové hrdiny. Následující hra o tom může všechny hravě přesvědčit, jelikož ji nevytvořil žádný oficiální autorský tým, leč si s ní pohráli amatéři, kteří mají ježka Soníka ve velké oblibě, a proto dali vzniknout této zajímavě koncipované hře. Vydej se sbírat zlaté kroužky a vyhni se nepřátelům.

 
77%
Hra - Sonic Ninja Motobike
Video se načítá

Další z celé řady oblíbených online her se Sonicem. Tentokrát se pokus pomoci Sonicovi ve sběru mincí. Řiď motorku nejrychleji, jak jen můžeš. Sonic má v této hře slušivé ninja oblečení :-).

 
76%
Hra - Sonic Pacman
Video se načítá

Všichni jistě znáte klasickou hru, která se jmenuje Pacman. Tentokrát si namísto Pacmana zahrajete s jinou hlavní postavou, známou ze seriálu o ježkovi Soníkovi. Princip hry je úplně stejný jako u běžného Pacmana. Musíte tedy sbírat všudypřítomné kroužky a vyhýbejte se nebezpečí. Na začátku máte jen dva životy.

 
75%
Hra - Sonic Boom Link n Smash
Video se načítá

Pokus se vždy spojit obrázek jedné z postav se znakem, který je k nim přiřazen. Jakmile se Ti to povede třikrát u dané postavy, můžeš využít její speciální útok.

 
75%
Hra - Sonic Boom Amy Rose Dress Up
Video se načítá

Amy se chce zalíbit Sonic, aby ji pozval na rande. Pomozte jí s výběrem oblečení, aby vypadala přitažlivě.

 
75%
Hra - Sonic Moto
Video se načítá

Sonic hra s pěknou dávkou dobrodružství a adrenalinu. Pomoz Sonicovi sesbírat co nejvíce kroužků. Podaří se ti nahrát nejvyšší skore?

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
75%
Hra - Sonic RPG episode 7
Video se načítá

Chcete si zahrát se Sonicem? Máte možnost v této jedinečné flash hře na vás modrý ježek již netrpělivě čeká. A nejen on, ale také jeho přátelé. Ovšem ve hře narazíte i na jeho nepřátele, a ty je potřeba zničit. Vybírejte vhodný útok tak, abyste nepřítele zničili co nejrychleji a zároveň sami nepřišli o moc života.

 
74%
Hra - Super Sonic hra
Video se načítá

Hra s ježkem Soníkem. Ovládá se pomocí klávesnice (šipky pro pohyb, mezerníkem skáče, pauza - enter, speciální pohyb - držet šipku dolů a zmáčknout mezerník). Můžete si vybrat i jinou postavu než Soníka, na výběr je Knuckles, Tails a zaječice Cream. Sbíráte zlaté kroužky a snažíte se porazit různé druhy nepřátel. Dokážete zvítězit?

 
72%
Hra - Sonic Boom Sticks The Badger Dress Up
Video se načítá

Vyberte Sonicovi kamarádce nové oblečení, které by se jí hodilo. V její skříni najdete krásné extravagantní kousky, které lze zkombinovat s botami a doplňky.

 
72%
Hra - Sonic Rolling Ball
Video se načítá

Máte nějakého kamaráda na život a na smrt? Tak přesně takoví přátelé jsou Sonic a Tail. Bohužel se nějakým způsobem oddělili a Vaším úkolem bude je dát opět dohromady. Jenže problém je, že Sonic je uvězněn v kouli a sám od sebe se nemůže pohnout. Tail na něj jen tak čeká a taky se nijak nehýbe. Vy musíte odstraňovat nebo posunovat předměty, které by uvedly Sonica do pohybu.

 
71%
Hra - Sonic Quatro
Video se načítá

Zahraj si s oblíbeným ježkem Soníkem. Na začátek dostaneš k dispozici pouze první vozidlo, na ostatní si musíš postupem času vydělat sbíráním zlatých kroužků. Čím rychlejší v jízdě budeš, tím více bodů si připíšeš na konto na konci celé hry. Jakmile budeš mít dostatek zlatých kroužků, můžeš si pořídit nové vozítko.

 
71%
Hra - Sonic 2
Video se načítá

Nezastavitelný a divoký, modrý Sonic je zpátky ve velmi zábavné hře Sonic 2! Projdi Andělský ostrov bez újmy na životech! Nezapomeň, jak skvěle dokážeš skákat a běhat a nenech se odstranit zákeřnými nepřáteli, kteří na tebe ve hře číhají! Nasbírej nejvyšší skóre a pokus se všechna kola projít v co nejnižším čase!

 
70%
Hra - Sonic RPG episode 1
Video se načítá

V tomto krátkém díle budete hrát za Sonica a jeho parťáka, s kterými rozdrtíte dva nepřítele. Potom se vydají zhatit plány zlému bossovi.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)