Pokemon

Hero Zero
Video se načítá

Super hra, s parádní kreslenou grafikou, ve které budete řídit život naprostého chudáka. Bude však ve vašich silách jeho… (více)

83%
Hra - Real Pokemon Trainer
Video se načítá

Podaří se vám v této hře pochytat všechny pokémony? Vybrat si můžete jednoho ze tří trenérů. Následně s ním budete procházet město a chytat pokémony. Dávejte si pozor, protože někteří se snaží utéci.

 
82%
Hra - Elsa Pokemon Go
Video se načítá

Elsa se vydala do města chytat pokémony. Několik jich je schovaných a vy je musíte najít. Jakmile pokémona najdete, tak na něj hodíte pokeball a chytíte ho. Kliknutím na pokeball se pak můžete podívat na svoji sbírku.

 
82%
Hra - Pokemon Metamon
Video se načítá

Jsi fandou pokémonů? A chtěl by sis sestavit vlastní tým, který by podle tebe porazil všechny soupeře v pokémonských zápasech, ale i vytřel zrak všem zloduchům? Tak v této hře máš k tomu příležitost! Prostě si jen navol pět postav, vybírat můžeš jak z lidských hrdinů tak z pokémonů samotných, pak už je jen rozestav do správné formace a vyber místo, kde tví hrdinové právě jsou.

 
80%
Hra - Úžasný obchod s mazlíčky
Video se načítá

Obchod, který není jen tak ledajaký - můžeš si v něm vytvořit vlastního mazlíčka. Stačí, když smícháš tři různé ingredience, a uvidíš, jaký tvor z toho bude. Zvířátka jsou navíc podobná pokémonům, takže se určitě nudit nebudeš.

 
76%
Hra - Pokemon Dash
Video se načítá

Pokémoni byli svého času fenomenálním seriálem, který k nám dorazil z dalekého a exotického Japonska. V této hře dostanete za úkol poskládat správně obrázek, na kterém běží Pikachu a další Pokémoni. Hra vám bude počítat čas a také počet tahů, které budete na složení obrázku potřebovat. Pokud si obrázek neumíte představit, klikněte na Hint.

 
75%
Hra - Pokemon Trainer
Video se načítá

Máte rádi Pokemony? Oblečte si svou trenérku Pokemonů podle vašich představ. Vybírejte z velkého množství barevných a zajímavých účesů, triček, šatů, kalhot a bot. Nezapomeňte na doplňky. K trénerovi Pokemonů patří samozřejmě i Pokemon! Vybírat můžete z těch nejznámější a nechybí ani roztomilý žlutý Pikachu.

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
75%
Hra - Pokemon Diamond
Video se načítá

Roztomilé postavičky ze seriálu Pokémon se vesele zapojili do této logické hry. Poskládejte kostičky tak, abyste odhalili obrázek vybraného Pokémona, který se za nimi skrývá. Nebude to ovšem tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát. Musíte se zbavit všech kostiček, jinak se Vám budou odečítat body.

 
74%
Hra - Pokemon Girl Dress Up
Video se načítá

kombinuj jednotlivé prvky a vytvoř hrdinku ze světa Pokemon. Můžeš vytvořit již existující postavy nebo si také vymyslet zcela novou. To bude asi větší zábava, takže hurá na to.

 
74%
Hra - Towering Legends
Video se načítá

Pokémoni jsou zpět v další chytlavé hře! Milujete tyhle roztomilé domácí mazlíčky? Zahrajte si! Vaším úkolem bude sbírat a stavět stejné krystaly do komínku. Není to ovšem tak jednoduché, jelikož se nesmíte při stavění věže dotknout ani jediného odlišného krystalu, kterých se ale v okolí válí nepřeberné množství.

 
69%
Hra - Wood carving Pokemon
Video se načítá

Vyřež si svého oblíbeného Pokémona! Výborná hra Wood Carving Pokemon ti přináší netradiční zábavu! Vyřež a vytesej si z kusu dřeva podle předlohy milého Pokemona! Otestuj svou preciznost a trpělivost! Podaří se ti dodržet vodící čáry a nepřetahovat? Tak vezmi dláto do ruky a vzhůru do práce! Užij si skvělou hru s Pokemony!

 
66%
Hra - Pokemon Hidden Objects
Video se načítá

Najděte zobrazené předměty, které jsou skryté na obrázku. Najděte je v co nejrychlejším možném časovém úseku, abyste si připsali více bodů. Na obrázku se mezi Pokémony schovávají nejrůznější předměty. Hra obsahuje několik na sebe navazujících úrovní. Dokážete si se všemi poradit a najdete schované předměty?

 
65%
Hra - Pokémon Trainer Creator
Video se načítá

Vytvoř si svého vlastního trenéra v ženském nebo v mužském stylu a vyber k němu několik vhodných Pokémony.

 
65%
Hra - Pokemon Puzzle 1
Video se načítá

Tato hra se nijak neliší od normálních puzzlí, které určitě každý zná, rozdíl je jen v tom, že tady se vám určitě nepoztrácí žádné dílky. Poskládejte puzzle s ústředními hrdiny oblíbeného animovaného seriálu Pokémon podle obrázku tak, aby dílky do sebe zapadaly a byly na správném místě. Máte na to ale časový limit, tak neztrácejte čas a honem skládejte!

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)