Testy a kvízy

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

93%
Hra - Shoes Quiz
Video se načítá

Nevíš, které boty by sis dneska měla vzít na sebe? V tomhle testu stačí odpovědět na sérii jednoduchých otázek. Stačí si vybrat, který ze dvou obrázků je ti více sympatický. A pak už se dozvíš, které boty se k tobě hodí nejvíc.

 
90%
Hra - Barbie’s Vogue Dream Job
Video se načítá

Barbie měla odmalička tajný sen a teď by si ho chtěla vyplnit. Aby se však dostala do redakce časopisu Vogue, musí být stylově oblečená, mít krásné portfolio a odpovědět na pár otázek ohledně módy. Dokážete jí vyplnit sen?

 
90%
Hra - Disney Princess Speed Dating
Video se načítá

Dokázali byste sbalit princeznu? Ověřte si to a pozvěte jednu z nich na rychlé rande. Zeptá se vás pár otázek a vaším úkolem je, abyste správně odpověděli. Bude chtít být s vámi i podruhé?

 
89%
Hra - Love Percentage
Video se načítá

Nevíte zda se k vám partner hodí? Ověřte si to tímto malým testem a zjištěných, zda jsou k vám hvězdy nakloněny. Na kolik procent se k sobě hodíte?

 
89%
Hra - Cinderella Love on the Run
Video se načítá

Popelka chce jít na ples, aby si získala srdce mladého prince. Pomozte jí s několika úkoly, aby upoutala jeho pozornost. Podaří se vám je dát dohromady?

 
89%
Hra - Famous Date
Video se načítá

Famous Date není tak úplně hra, ale přesto by tě to mohlo zajímat. Je to totiž velmi zajímavý test, kde zodpovězením několika otázek zjistíš, která z celebrit by pro tebe byla nejlepší na rande. Tak na co čekáš?

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
88%
Hra - Barbie Be My Valentine
Video se načítá

Ken, Flynn a Hiccup se zajímají o Barbie, avšak vítězem může být jen jeden. Pomoz každému z nich s výběrem dárku pro Barbie a nechte ji ať si vybere toho nejlepšího.

 
88%
Hra - Barbie & Ken: A Second Chance
Video se načítá

Barbie si prohlížela Kenův Facebook a zjistila, že je z jejich rozchodu velmi smutný a proto se mu rozhodla dát druhou šanci. Pomozte mu s odpovědět na všechny otázky Barbie bezchybně, aby se k ní mohl vrátit.

 
88%
Hra - Můj psí kvíz
Video se načítá

Máme tu další skvělou vědomostní hru, ve které se budete snažit poznávat psí plemena! Navíc máte vždy na výběr ze 3 možností, takže pokud si nejste jisti, můžete zkusit hádat.

 
88%
Hra - Ponies in the City
Video se načítá

Zjistěte v jednoduchém testu, jaký jste kůň a jakou máte osobnost. Každý den si můžete udělat test díky kterému zjistíte, jaké máte momentální rozpoložení.

 
87%
Hra - Elsa's True Love Jack vs Hiccup
Video se načítá

Elsa se neumím rozhodnout mezi Jackem a Hiccup a proto se rozhodla, že každému položí pár otázek, aby zjistila, kdo ji zná lépe. Pomozte oběma s otázkami, aby měli nějakou šanci u Elsy.

 
87%
Hra - Which My Little Pony Character Are You?
Video se načítá

Udělejte si menší test a zjistěte, který poníka se vám povahově nejvíce hodí. Ve výsledku najdete, vaše charakteristické rysy. Tak směle do toho.

 
86%
Hra - Barbie Travelling Expert
Video se načítá

Barbie se doma nudí a proto se rozhodla, že si udělá dovolenou a navštíví nějaké místo. Pomozte jí s výběrem místa, udělejte si s ní menší test a připravte její oblečení k letu, aby si dovolenou pořádně užila.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)