Raketa

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

81%
Hra - Fly Hard
Video se načítá

Pokus se se svojí raketou dostat co nejvýše to půjde, a budeš potkávat nejen vrtulníky nebo letadla, ale i marťanské talíře! Proleť kolem měsíce, Marsu i Saturnu a leť pořád dál. Svou raketu můžeš postupně vylepšovat a podávat tak lepší a lepší výkony.

 
75%
Hra - Run From the Sun
Video se načítá

Cílem hry Run From the Sun je uprchnout před smrtelnými paprsky Slunce, které explodovalo. Přesouvejte vaši vesmírnou raketu z planety na planetu a dostaňte se tak do bezpečné vzdálenosti.

 
68%
Hra - Into Space 3: Xmas Story
Video se načítá

Vyleťte do vesmíru s vánoční raketkou! Již 3. díl skvělé hry, ve které stavíte a vylepšujete raketu a snažíte se vyletět co nejvýše. Po cestě do vesmíru sbíráte sladkosti, dárky nebo palivo. Za sladkosti můžete nakupovat vylepšení a díky modrým dárkům si vylepšení odemknete.

 
63%
Hra - jumpRobot
Video se načítá

Tvým hlavním úkolem ve hře jumpRobot bude skákat s robotickým kamarádem mezi planetami. Musíš se vyhýbat nepřátelům. Pokus se také posbírat hvězdičky. Hra zde obsahuje celkem třináct úrovní. Pokud vyskočíš z omezeného území na herní obrazovce, ztratíš život. Na začátku hry máš k dispozici pouze tři životy.

 
77%
Hra - Star Attack
Video se načítá

Jednoho krásného klidného dne přilětěli mimozemšťané a právě chtějí zničit obyvatelstvo planety. Vaším úkolem je postarat se o to, aby se jim to v žádném případě nepodařilo. Hra obsahuje celkem čtyřicet úrovní, během nichž se budete pokoušet se svou malou raketkou sestřelovat nepřátelská plavidla. Nepřátelé po vás střílí.

 
80%
Hra - Rocket Launchers
Video se načítá

Máme tu pro vás logickou hru, ve které budete za pomocí rakety odstřelovat ovce. Po cestě byste měli trefit jednu hvězdičku. Pomocí myši nastavte úhel a sílu, kterou raketa poletí, když ve vzduchu zmáčknete levé tlačítko, tak raketa doletí tam, kam jste mířili. Podaří se vám vyřešit všech 28 levelů?

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
74%
Hra - Rocket Squirrel
Video se načítá

V logické hře Rocket Squirrel budete muset v roli veverky vysbírat všechny oříšky, které se nacházejí na hrací ploše. Na začátku každého kola musíte veverku spustit na požadovaném místě a následně se za pomoci lan přichytávat na pevné body tak, abyste se dostali ke všem oříškům.

 
83%
Hra - Into Space 2
Video se načítá

Zahraj si druhý díl této úspěšné hry a vydej se s raketou až vysoko do vesmíru, nejlépe až přímo na Mars. Cesta to není jednoduchá, čeká tě mnoho vylepšování celé rakety. Kolik letů ti bude trvat, než se dostaneš až na Mars?

 
86%
Hra - Wonder Rocket 2 Halloween
Video se načítá

Zkuste si vyletět až hluboko do vesmíru. Cílem je sbírat sladkosti a palivo, které vám pomůže se dostat co nejdále. Za každý let si také vyděláte peníze, které můžete investovat do vylepšení rakety. Zvládnete se dostat co nejdále to jen půjde?

 
78%
Hra - Pluto Space Quest
Video se načítá

Vaším cílem v této oddechovce bude doletět s raketou na vzdálenou planetu - Pluto. Aby se vám to podařilo, musíte vaši raketu průběžně vylepšovat za peníze, které během jednotlivých letů získáte. Kromě toho si budete muset dávat pozor i na různé překážky, které vám budou stát v cestě.

 
85%
Hra - Intergalactic Fashion Show

Pomoz krásným princeznám s výrobou vlastních vesmírných obleků. Princezny se totiž vydávají na pouť do vesmíru a potřebují se obléci tak nejlépe, jak dokážou. Každé udělej vhodný makeup, vhodný účes a poté jim vyber ten nejlepší oblek.