Svatba

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

80%
Hra - Hot Charming Bride
Video se načítá

Pokud jsou oblíkačky a makeupové hry tvým oblíbeným žánrem, pak se ve hře Hot Charming Bride určitě najdeš. Tady bude tvým úkolem obléci a namalovat dvě slečny na jejich svatbu. Podaří se ti je sladit, aby jim to slušelo?

 
80%
Hra - Beauty's Winter Wedding
Video se načítá

Ve hře Beauty's Winter Wedding bude tvým úkolem pomoct krásné princezně s přípravou na její velkou zimní svatbu. Budeš ji pomáhat s makeupem, výběrem šatů. kytky i závoje a nakonec ji pomůžeš vyzdobit svatební místnost.

 
85%
Hra - Couple Hand Casting
Video se načítá

Ve hře Couple Hand Casting budeš pomáhat novomanželům s tradicí, vek teré si nechají udělat odlitek jejich spojených rukou. Tato tradice má novomanželům přinést štěstí a připomenout den, kdy se rozhodli spojit své života navždy.

 
80%
Hra - Wedding Dressing Up
Video se načítá

Ve hře Wedding Dressing Up budeš mít za úkol pomoct obléct nevěstu do těch nejkrásnějších šatů. Jelikož je svatba trošku netradiční, nebudeš vybírat klasické bílé šaty, zkusíš lae více orientální látky a barvy.

 
75%
Hra - Princess Snow Wedding
Video se načítá

Pokud už máš prázdniny, tak můžeš pomoct princezně s její zimní svatbou. Potřebuje dnes udělat make-up, vybrat šaty a pomoct s přípravou svatby v zimním období a v zimním designu. POdaří se ti ji pomoct i takto na poslední chvíli?

 
80%
Hra - Princess Tailor Shop
Video se načítá

Ve hře Princess Tailor Shop se z tebe stane švadlena a tvým úkolem bude ušít šaty pro zákaznici. Šít budeš muset na míru a přesně podle vkusu zákaznice, lae také ji budeš moct předvést své nápady. Podaří se ti ušít takové šaty, aby byla zákaznice spokojená?

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
43%
Hra - Being Pretty Bride
Video se načítá

Ve hře Being Pretty Bride bude tvým úkolem pomoct nevěstě s přípravou na svůj velký svatební den. Pomůžeš ji vybrat účes, šaty a doplňky. A pokud by se ti náhodou něco nepovedlo, tak to můžeš zkusti znovu s jiným stylem.

 
75%
Hra - Princess Tailor Shop 2
Video se načítá

Ve hře Princess Tailor Shop 2 bude tvým úkolem v roli švadleny ušít šaty pro nevěsty. Jak mají šatxy vypadat, ti nevěsty pošlou do emailu, ať víš, jaoku látku zvolit, jaký střih a jaké ozdobení na šaty dát, aby byla zákaznice spokojená.

 
82%
Hra - Ariel and Eric Wedding
Video se načítá

Ve hře Ariel and Eric Wedding na tebe bude čekat Eric, kterému musíš pomoct najít různé věci, aby zlá velryba pustila jeho snoubenku. Až všechny věci najdeš, tak už nic nebude bránit tomu, aby se vzali. Aby ale byla jejich svatba co nejkouzelnější, můžeš jim ještě pomoct s přípravou šatů.

 
72%
Hra - Whimsical Wedding Dressup
Video se načítá

Ve hře Whimsical Wedding Dressup budeš pomáhatmodelce Kendell Jenner s přípravou na svatbu. Nejdříve ji pomůžeš s obličejem a poté se spolu zaměříte na oblečení.

 
50%
Hra - Princess Bride Magazine
Video se načítá

Ve hře Princess Bride Magazine bude tvým úkolem obléci a nazdobit princeznu na svatbu a tak, aby se mohla objevit na čelní stránce módního časopisu. Zvládneš to?

 
61%
Hra - Princess Offbeat Brides
Video se načítá

Ve hře Princess Offbeat Brides bude tvým úkolem obléci 4 princezny na svatbu. Svatba bude v netypickém stylu a každá prince má přijít v jiném trendu. Vybereš jim tedy různé šaty, boty a doplňky. Zvládneš to?

 
80%
Hra - Princess Royal Wedding
Video se načítá

Ve hře Princess Royal Wedding bude tvým úkolem zajistit krásnou královskou svatbu. Vdávat se budou hned 3 nevěsty a budou potřebovat tvou pomoc se šaty, závojem, kyticí a dalšími doplňky. Nakonec ještě vybereš místo, kde bude svatba probíhat.