Svatba

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
43%
Hra - Wedding Lily 2
Video se načítá

Je tady druhý dál Wedding Lily. V tomto díle je ještě více šatů, stylů a dalších novinek. Pomozte Lily s oblečením v její svatební den. Vyberte ji ten pravý sestřih, perfektní šaty a slaďte boty a doplňky. Nakonec ji pomozte s makeupem, ať si Lily může svůj den užít naplno.

 
84%
Hra - Ice Queen Wedding
Video se načítá

Ve hře Ice Queen Wedding požáda Jack Elsu o ruku. Ale ještě předtím to musí pořádně připravit. Pomůžeš mu? Budete muset nachystat šampaňské, jahody a výzdobu. Potom pomůžeš Jackovi naladit Elsu tak, aby řekla ano. Podaří se ti to?

 
85%
Hra - Vintage Glam Double Wedding
Video se načítá

Ariel a Anna si berou své životní lásky a rozhodly se udělat dvojitou svatbu. Teď tě potřebují, abys jim pomohla vybrat šaty, boty, šperky a další svatební výzdobu.

 
75%
Hra - Princess Style Vlog: OMG WEDDING!
Video se načítá

Jaké překvapení! Princezna se vdává. Pomozte jí a jejím družičkám, aby se oblékly a také s krásným make-upem! Udělejte princezně tento den nejkrásnější den v jejím životě. Pokud máte rádi oblíkačky a princezny, pak je hra Princess Style Vlog: OMG WEDDING určena právě vám!

 
90%
Hra - Blondie Wedding Prep
Video se načítá

Vaším úkolem v této hře je připravit blondýnku na svatbu. Nejprve jí musíte vytvořit svatební make up, poté vybrat a obléci nejlepší svatební šaty a vše dotáhnout k dokonalosti perfektní manikúrou. Poté již bude připravena na svůj důležitý den. Užijte si hraní hry Blondie Wedding Prep!

 
85%
Hra - Dolly Wedding Runway
Video se načítá

Kamarádky Tris a Dove hledají co nejvíce okouzlující svatební oblečení a spoléhají na vás, že jim pomůžete. Otevřete krabice a získejte úžasné šaty, boty a doplňky. Vytvořte elegantní svatební vzhled pro Dove a pak najděte elegantní kombinaci i pro Tris. Snažte se dosáhnout skóre 5 hvězdiček za oblečení!

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

88%
Hra - Ice Princess Wedding Day
Video se načítá

Princezna Elsa řekla "Ano" jejímu milovanému princi a teď ji čeká velký a důležitý den - svatba! Pomozte Else vytvořit svatbu jejích snů. Vyberte jí účes, make-up a nejúžasnější šaty. Nakonec musíte vyzdobit svatební sál a zavolat hosty.

 
86%
Hra - Princess Coachella Inspired Wedding
Video se načítá

Ariela a Erik mají zítra svatbu! Pomozte Ariele a jejím krásným družičkám - Anně a Moaně, aby daly dohromady nejkrásnější svatební oblečení inspirované festivalem Coachella. Zahrajte si novou parádní hru Princess Coachella Inspired Wedding!

 
80%
Hra - Royal Wedding Ceremony

Jste pozváni na královskou svatbu, kde se zúčastníte svatebního obřadu nevěsty. Pomozte královské nevěstě najít perfektní svatební šaty a doplňky a vychutnejte si krásnou párty. Bavte se hraním nové hry Royal Wedding Ceremony!

 
80%
Hra - Wedding Preps
Video se načítá

Jakožto majitelka svatebního salónu musíte připravit vše, co se svatby týče. Tentokrát budete dekorovat svatební obřad i hostinu.

 
71%
Hra - Wedding Shopping with Bridesmaids
Video se načítá

Parádní hra, ve které vezme nevěsta své kámošky na nákupy šatů. Nejprve vyberete nejhezčí šaty a doplňky pro samotnou nevěstu. Následně vyberete šaty a doplňky pro obě její kámošky.

 
82%
Hra - Blonde Princess Wedding Fashion
Video se načítá

Postarejte se o mladou a krásnou nevěstu. Jako první musíte nevěstu nalíčit. Vyberte ten nejlepší make up, který bude pasovat k šatům a doplňkům, které vyberete.

 
64%
Hra - Goldie Princess Wedding
Video se načítá

Vyberete pro nevěstu takové šaty, které budou ladit i s družičkami?