Svatba

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
70%
Hra - Dreamy Fairy Bride
Video se načítá

Pomozte lesní víle s přípravami na svatbu a vyberte jí ze skříně krásné šaty, make-up a moderní doplňky pro nevěstu. Bude se budoucímu Mazel líbit?

 
87%
Hra - Now and Then Barbie Wedding Day
Video se načítá

Barbie má na výběr tři různé šaty ve třech různých stylů. vyberte jí v každém nové šaty, závoj a účes a rozhodněte, v který styl se k ní více hodil.

 
67%
Hra - Elsa Good vs Naughty Bride
Video se načítá

Elsa se neví rozhodnout, jaké svatební šaty, by si měla vzít na svatbu. Oblečte jí jeden klasický a druhý odvážnější oděv na svatbu. Pro který by se rozhodla?

 
56%
Hra - Design Princess Sofia's Wedding Dress
Video se načítá

Svatba je den, na který se jen tak nezapomíná a na vás bude Sofii udělat šaty. Takže se pořádně snažte a upravte jí tak, jak uznáte za vhodné.

 
60%
Hra - Anna Winter Wedding Makeover
Video se načítá

Anna se bude vdávat a čekají ji poslední úpravy zevnějšku. Vyberte její make-up, krásné časy a moderní účes společně s kyticí, aby mohla jít k oltáři a oddat se svému budoucímu manželovi.

 
52%
Hra - Fynsy's Wedding Salon
Video se načítá

Elsa má na svou svatbu vše připraveno a jediné, co jí chybí jsou šaty. Proto se rozhodla navštívit salon a tam si je chce vybrat. Pomozte jí s výběrem šatů, ale i doplňků, aby měla outfit na svatbu dokonalý.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

89%
Hra - Cinderella Manga Wedding
Video se načítá

Popelka má už jen pár minut do začátku svatby a ještě si nevybrala make-up a šaty, které si vezme. Poradíte jí, aby vypadala jako z pohádky?

 
77%
Hra - Perfect Proposal Elsa
Video se načítá

Jack miluje Elsu a proto by ji chtěl požádat o ruku. Chce aby to bylo romantické a proto potřebuje vaši pomoc s výběrem oblečení, občerstvení as tajným překvapením pro Elsu. Nakonec je můžete obléci i na svatební den.

 
66%
Hra - Rapunzel's Wedding Party
Video se načítá

Rapunzel a její princ se budou brát a proto potřebují vybrat svatební oblečení a doplňky. Pomozte každému z nich s výběrem, aby svatba mohla začít.

 
65%
Hra - Barbie's Wedding Hair and Makeup
Video se načítá

Barbie má už jen několik minut do svatby a proto potřebuje upravit obličej a vlasy. Pomozte Ariel, aby to stihla včas a výsledný efekt byl dokonalý.

 
91%
Hra - Talking Tom and Talking Angela Wedding Party
Video se načítá

Angela a Tom mají v tento den svatbu a proto si potřebují vybrat svatební šaty. Pomozte Tomovi a Angele se správným výběrem.

 
58%
Hra - Wedding Prep Slacking
Video se načítá

Zkuste rychle upravit tuto mladou nevěstu. Musíte dávat pozor, aby vás nenachytal ženich.

 
69%
Hra - Barbara Real Makeover Bride
Video se načítá

Barbara se bude vdávat, ale ještě není připravena. Vyberte jí vhodný make-up a oblečení, kterým by svého nastávajícího okouzlila. Bude vaše Barbora tou nejkrásnější nevěstou?