Selfie

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
85%
Hra - Miruna's Adventure: Filter Mania

Mladá Miruna sa ako každý deň ráno po prebudení chce upraviť, aby mohla urobiť veľa ďalších selfie fotiek s roztomilými filtrami. Dnes ale potrebuje trochu tvojej pomoci. Najskôr potrebuje po ránu trochu upraviť tvár a vlasy, potom musíš zkulturnit jej kocúrika. Na záver Mirunu obleč a môžete sa spoločne vydať cestou fotenie selfie a pridávanie roztomilých a vtipných filtrov.

 
85%
Hra - Internet Trends Hashtag Challenge

V této hře budete pomáhat princezně s rozjetím její nové kariéry jakožto internetové modelky. V každém #motivu budete muset princeznu obléci nejvýstižnějším a nejvhodnějším způsobem. To však znamená, že musíte mít dostatek peněz na to, aby jste mohli princeznu obléci. Peníze vyděláváte vhodným oblékáním. Tak vzhůru do toho. Spousta zábavy při vymýšlení toho správného outfitu právě čeká.

 

Popis štítku Selfie

#selfie - toto je asi přesné vyjádření her, které v této kategorii můžeš očekávat. Tato kategorie je zaměřena spíše na teenagery a dívky. Nejčastěji se totiž se seflie hrou můžeme setkat u oblíkačky, kde bude jenprve našim úkolem pomoct vybrat skvělé oblečení a připravit parádní make-up a poté už zbyde jen cvaknout selfie a sledovat, kolik liků a srdíček dostaneme. Pokud jsi přirozená selfie specialistka, tak ti tyto hry jistě sednou. A pokud selfie moc neumíš, ale chtěla by ses to naučit, tak není jednodušší cesty, než si u nás zahrát.

Nejlepší selfie hry

Ve hře BFFs Graduation Selfie bude tvým úkolem zachytit důležitý okamžík života nejlepších kamarádek. Kromě smotné selfie fotky budeš kamarádkám pomáhat s oblečením a přípravou na maturitní den! Ve hře Seflie Makeover se budeš soustředit sice jen na jednu slečnu, ale o to více si budeš muset nechat záležet. Budeš ji muset poradit s make-upem, oblečením a doplňky. A až si budeš jistá, že je vše tak, jak má být, zmáčkneš tlačítko. V poslední zmíněné hře Bratz #selfie Snaps Jade Dress Up bude tvým úkolem pomoct vytvořit selfie animované postavičce. Věřím, že se ti vše povede!