Řezání prvků

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

85%
Hra - ASMR Slicing

Rozřežte ovoce tak, aby celé spadlo do mixéru. Na to máte však omezený počet pokusů. Jednotlivé kousky se velmi rády zasekávají v určitých částech mezi překážkami. Musíte tedy dobře přemýšlet a plánovat, jak a kde ovoce správně rozřezat.

 
80%
Hra - Piggy Bank Adventure 2
Video se načítá

Dokážeš šetřit? To se ukáže ve hře Piggy Bank Adventure 2, kde je tvým úkolem dostat všechny mince do prasátka. Úkol ale není tak jednoduchý, jak by se mohlo zdát, protože tě čeká spousta překážek, které musíš překonat.

 
68%
Hra - Cut the Rope 2
Video se načítá

Hra Cut The Rope 2 je skvělou logickou hrou, kdy je cílem nakrmit malou příšerku. Ještě před tím, než sní bonbónek, je nutné, abyste s jeho pomocí nasbírali co největší počet hvězdiček. Maximum jsou tři hvězdy. Užijte si spousty zábavy s Cut The Rope 2!

 
80%
Hra - Cut the Rope: Experiments
Video se načítá

Další díl super série Cut the Rope je tady! Tentokrát se jmenuje Experiments. Co je v této hře vaším úkolem? Musíte dostat bonbónek k žabce, aby si na něm mohla pochutnat. Přitom se však snažíte sebrat všechny hvězdičky. Bonbónek je většinou přivázaný na laně, které musíte přeříznout. Někdy těch lan je i více a může se objevit i bublina nebo větrák. Hra obsahuje několik desítek levelů. 

 
87%
Hra - Atom & Quark: Pinata Party
Video se načítá

Zahrajte si parádní pařbu, ve které budete rozbíjet párty piňaty. V každém kole se musíte snažit jich sejmout co nejvíce. Musíte si však dávat pozor na padající bomby.

 
89%
Hra - Cut the Rope: Time Tavel
Video se načítá

Máme tu parádní logickou pařbu, ve které budete odřezávat sladkosti a snažit se jimi nakrmit žabky. Musíte sladkosti odříznout tak, abyste přitom sebrali i hvězdy. V každém levelu jsou tři hvězdy. Díky nim si otevřete další levely.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
84%
Hra - Christmas Gifts
Video se načítá

Cílem této logické hry je dostat Santa Clause do cíle a přitom mu pomoci posbírat všechny dárky. Abyste Santu dostali tam, kam potřebujete, musíte prořezávat lana a správně využívat rakety a další herní prvky.

 
68%
Hra - Icebreaker
Video se načítá

Snaž se osvobodit zamrzlé vikingy a dostat je na vikingskou loď. To můžeš dokázat pomocí odřezávání kusů ledu, ve kterém jsou vikingové většinou uvězněni.

 
79%
Hra - Crazy Cut Fruit
Video se načítá
Hra na skóre

Máme tu další skvělou hru, ve které budete muset krájet ovoce. Ovoce vždy vyletí a vy jej musíte co nejrychleji rozkrojit. Pozor si musíte dávat na bomby.

 
91%
Hra - Icebreaker The Gathering
Video se načítá

Pokračování logické hry. Dostaň ztraceného vikinga zpátky na jeho loď! To se ti může povést pouze díky správnému přeřezávání kusů ledů a aktivováním bomb ve správném čase. Zdolat 40 levelů není jednoduché.

 
50%
Hra - Santa Slice
Video se načítá

Máme tu skvělou hru, ve které budete muset zničit všechny panáčky Santa Clause. Vždy musíte vybrat správný prvek a přeříznout ho tak, aby nezranil jiné postavy než je Santa.

 
75%
Hra - Chu Rescue 2
Video se načítá

Cílem logické hry Chu Rescue 2 je za pomoci ledu zvednout hladinu vody na přesně stanovenou úroveň. Důležité však bude, aby hladina nestoupla příliš, jinak se utopí eskymák, který se v každém kole nachází. Ve vyšších levelech ho musíte navíc dopravit na bezpečné místo.

 
56%
Hra - Good Fish Bad Fish
Video se načítá

Logická hra, ve které bude vaším úkolem nařezat konstrukci stavby tak, abyste vysypali všechny hodné rybky do vody a ty zlé zničili. Ze začátku vám to přijde jednoduché, ale postupem času budou levely náročnější. Zvládnete zachránit všechny hodné rybky?