Azaela hry

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

95%
Hra - Pretty Pixie
Video se načítá

Vytvořte si jedinečnou vílu za pomoci make-upu, šatů a různých barev. Nechte pracovat svou kreativitu a uvidíte, že se vám výsledek bude líbit.

 
93%
Hra - Epic Angel
Video se načítá

Vytvořte si krásného anděla pouze podle své představivosti! Vybrat budete moci barvu pleti, tvar očí, nosu nebo rtů. Také budete moci vybrat několik druhů účesů a příčesků. Andělovi můžete dát libovolné šaty, korzety nebo dokonce brnění! Také nesmí chybět plno doplňků k šatům nebo účesu. Nebyl by to správný anděl, kdyby neměl křídla! Vybrat můžete různé druhy a tvary. Nakonec můžete andělovi přidat pochodeň, svitek nebo meč! Můžete si tak vybrat, jestli váš anděl bude poslem míru nebo války.

 
91%
Hra - Mermaid Scene Maker
Video se načítá

Máme tu parádní hru, ve které si vezmete do parády mořskou panu nebo prince, záleží na vás, koho si vyberete. Svou postavu můžete upravit kompletně podle své představivosti. Můžete využít barvu pleti, tvar očí, nosu nebo úst. Také můžete měnit tvar ocasu nebo druh. Vybrat můžete i oblečení a různé doplňky. Přidat také můžete všechno, co patří do mořského světa.

 
89%
Hra - Sci-fi Warrior 2
Video se načítá

V této parádní oblíkačce budete tentokrát oblékat podle vlastní fantazie chlapce. Vybrat můžete barvu pleti, očí, vlasů, nebo oblečení. Také můžete měnit různé části obličeje a měnit typ účesu. Co se týče oblečení, na výběr máte několik druhů kalhot, triček, kabátů nebo bot. Také můžete přidat různé doplňky a pásky. Nakonec vyberete nějakou masku, zbraň či pozadí.

 
88%
Hra - Harley Quinn
Video se načítá

Máme tu hru s členkou sebevražedného oddílu a komiksovou postavou Harley Quinn. Harley budete moci vybrat různé odstíny pleti, make up nebo jiný účes. Také můžete vybrat jeden z mnoha kostýmů, šatů nebo doplňků. Všechno můžete libovolně vybarvit.

 
84%
Hra - Azaela's 1940s Fashion
Video se načítá

Super hra, ve které si budete moci obléci slečnu jako ze 40. let z magazínu. K dispozici budete mít mnoho druhů šatů a doplňků. Budete si taky moci volit vzory a barvy. Změnit můžete i účes nebo make up.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
84%
Hra - Poison Ivy
Video se načítá

Posion Ivy, je královna všech rostlin! Byla to však jen obyčejná botanička, dokud ji neproměnilo jedno sérum. Znát ji můžete z filmu o Batmanovi. V této hře si můžete Poison Ivy obléknout podle své představivosti.

 
79%
Hra - Centaur Scene Maker
Video se načítá

Zahrajte si parádní hru, ve které si můžete podle vlastní postavy předělat kentaura. Vybrat si můžete malé mládě nebo kentauří pár. Můžete měnit barvu jejich pleti nebo hřívy. Také můžete měnit jejich vzhled nebo přidat nějaké doplňky.