Robot

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

94%
Hra - Anbot
Video se načítá

Logická jednoduchá hra. Zkus pomoci malému Anbotovi utéci z továrny, jemu se tam totiž ani trochu nelíbí. Zkus to na co nejméně kliků myší!

 
89%
Hra - Super Mega Bot
Video se načítá

Vytvořili jsme perfektního létajícího robota, který za nás vyřeší všechny nebezpečné situace. Vytvořili jsme testovací sadu úkolů, kterými si musí robot projít, než ho zařadíme do služby. Vaším úkolem bude poletovat s robotem po místnosti a sbírat cestou bonusové body. Musíte si však dát pozor na ozubené pasti.

 
89%
Hra - Truck Loader 3
Video se načítá

Už potřetí se můžeš potkat se hrou Truck Loader a opět je o něco lepší než její předchozí dva bratříčci. Čeká tě třicet levelů, zajímavých a záludných. Tvým úkolem je pomocí robota s magnetickým chapadlem naložit náklaďák krabicemi, přičemž ne vždy jsou bedny snadno dostupné.

 
86%
Hra - Anbot 2
Video se načítá

Skvělá adventura jménem Anbot tě bude bavit. Malý a velmi roztomilý robot se chce dostat z továrny, kde musel pracovat, ale kde ho teď chtějí zničit. Musíš vyřešit sérii logických úloh, aby se mu nic nestalo.

 
85%
Hra - Little Wheel
Video se načítá

Zachraňte město robotů, které je už 10 000 let nefunkční. Hlavní generátor selhal a vypnulo to veškerou elektroniku. Po dlouhé době udeří blesk do jednoho z robotů, který může vše změnit. Takže řeště úkoly a hádanky, které vás dovedou až na konec. Podaří se vám zachránit celé město?

 
84%
Hra - Truck Loader
Video se načítá

Truck Loader je první díl ze série logických her, kdy je tvým úkolem pomocí nákladního robota s magnetickým ramenem naložit plné nákladní auto a bezpečně s ním odjet. Některé krabice ale mohou být schované a je na tobě, abys tenhle zapeklitý úkol vyřešila.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
82%
Hra - Truck Loader 2
Video se načítá

Přepravní firmy převáží spoustu zboží, které je uložené v krabicích. Někdy tyto krabice ale musí dostat do náklaďáku, které je potom odveze k zákazníkům. Naložit takové krabice není vždy snadné, zvláště tehdy, mají-li nějaký neobvyklý tvar nebo jsou rozbité. Vy pomocí stroje naložte náklad do náklaďáku. Krabice zde mají své místo, kde mají být uloženy. Jakmile splníte úkol, můžete pokračovat složitějším dalším levelem.

 
75%
Hra - Robot Phone Home
Video se načítá

Pěkně zpracovaná hra, ve které budete mít za úkol pomoci malému robotu dostat se k satelitu a díky němu zavolat domů. V cestě Vám však bude stát mnoho překážek, které budete muset překonat. Nebyl by to ale robot, aby si neuměl v nejhorším případě vylepšit technologii a přes překážku se dostat. Budete se tak moci odrážet od zdí nebo používat trysky k létání.

 
75%
Hra - Shybot
Video se načítá

Parádní skákačka, ve které budete ovládat robota a procházet s ním různé úrovně. Robot má však pouze tři životy, takže si musíte dávat pozor na nebezpečné překážky a nepřátelské roboty.

 
75%
Hra - Crazy Doctor
Video se načítá

Zvládnete zachránit poškozeného robota? Tak se pořádně snažte a zkuste si to na vlastní kůži.

 
72%
Hra - Truck Loader 4
Video se načítá

Už počtvrté se setkáváš se hrou Truck Loader, která si pořád zachovává svůj velmi kvalitní standart logické hry. S pomocí auta s robotickým ramenem dostaň všechen náklad správně na náklaďák. V tom ti ale můžou bránit například zamčené dveře nebo jiné záludné překážky.

 
68%
Hra - Robot Go Home
Video se načítá

Pomozte ztracenému robotovi dostat se bezpečně domů v logické hře Robot Go Home. V jednotlivých levelech se musíte vždy dostat k teleportu, od kterého vás však dělí množství překážek. Při jejich zdolávání bude důležitý dobrý postřeh a samozřejmě i logické myšlení.

 
67%
Hra - Robot Butler
Video se načítá

Cílem hry Robot Butler je obsluhovat robota, který se stará o domácnost, než rodina přijde z práce. Jelikož je docela možné, že to tak v budoucnu opravdu bude, je dobré si zkusit jaká práce na robotu čeká.