Klon

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

74%
Hra - Sticky Blobs
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Zahrajte si skvělou logickou hru, ve které musíte pomoci lepkavým kuličkám dosáhnout jejich sladké odměny. Pohybujete se tak, že vytváříte další kuličky do řetězu, které jsou na sobě vzájemně přilepené. Na kuličku stačí kliknout a potáhnout libovolným směrem, tím se vytvoří další kulička. Máte však omezenou zásobu černé tekutiny, tak přemýšlejte!!

 
62%
Hra - Broken Dreams
Video se načítá

V této logické skákačce s názvem Broken Dreams budete mít za úkol dostat zamilovaný pár k sobě. Využít přitom můžete klony hlavního hrdiny nebo množství dalších herních prvků, které přibudou až ve vyšších levelech.

 
62%
Hra - Crazy Old Man
Video se načítá

Cílem této logické skákačky je dostat starého muže v každém kole bezpečně do cíle. Pomáhat vám přitom bude váš duch, kterého můžete kdykoliv vytvořit. Duch je však také smrtelný, takže dávejte pozor na ostny a další překážky.

 
62%
Hra - Use Boxmen
Video se načítá

Vaším úkolem v této logické skákačce bude pomoci hlavnímu hrdinovi dostat se ke kostce. V cestě vám přitom budou stát různé překážky v podobě ostnů či zamčených dveří. Abyste dokázali všechny tyto nástrahy zdolat, budete muset využívat vašeho dvojníka.

 
70%
Hra - Duplicator
Video se načítá

Ve hře Duplicator máte před sebou těžký úkol. Dostanete na starost podivnou kreaturu a musíte si poradit v nehostinném prostředí. Cestou sbírejte bonusové body.

 
58%
Hra - Magicians
Video se načítá

V logické skákačce Magicians bude vaším cílem v 32 levelech dopravit kouzelníka k dřevěným dveřím. Abyste dokázali překonat všechny překážky a aktivovat vypínač, který otevře cílové dveře, musíte využít vašeho dvojníka. Ten se pohybuje přesně opačným směrem, takže najít správnou cestu nebude jednoduché.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
41%
Hra - Leave Me A Clone
Video se načítá

Leave Me A Clone je zábavná logická skákačka, ve které hrajete za malé stvoření, které se umí klonovat. Vaším úkolem bude pokud možno tak vysbírat vše v poli a pak hurá k portálu co vás přenese do dalšího levelu. Když nepovede žádná cesta k cíli, tak si ji hold budete muset postavit ze svých vlastních klonů. Podaří se vám zdolat všech 35 levelů?

 
80%
Hra - Enough Plumbers 2
Video se načítá

Zahrajte si parádní skákačku, ve které budete muset využít vlastních klonů, abyste se dostali dál. Vždy, když seberete minci, tak se objeví jeden váš klon. Díky těmto klonům pak můžete plnit úrovně, ve kterých musíte využít jejich počet.

 
75%
Hra - Tweeny Up
Video se načítá

V této logické skákačce bude vaším úkolem dostat hlavního hrdinu a jeho klon bezpečně do cíle. Po cestě se musíte vyhýbat překážkám a ničit nepřátele. Postavičky se pohybují zrcadlově, takže musíte jejich pohyb naplánovat tak, aby obě zdolali všechny nástrahy.

 
79%
Hra - Together Alone
Video se načítá

V této logické skákačce budete mít za úkol dostat hlavního hrdinu ke dveřím na konci kola. Po cestě budete muset zdolat mnohé překážky a nástrahy. Váš hrdina se dokáže rozdělit na dvě postavičky, což vám umožní většinu překážek překonat. Důležitá bude přitom vzájemná spolupráce postaviček.