Duchové

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

92%
Hra - Haunt the House
Video se načítá

Náš příběh začíná s úderem půlnoci. Dnešní noc bude strašidelná. Pohybujte se za pomoci směrových šipek nebo kláves W, A, S, D. Váš duch může posednout objekty. Vzneste se k objektu, který chcete zabrat a zmáčkněte mezerník. V domě se nachází třicet lidí. Vaším úkolem je všechny obyvatele domu pořádně vyděsit.

 
75%
Hra - Ghostscape
Video se načítá

Hra není vhodná pro děti, jelikož Ghostscape obsahuje děsivé okamžiky a scény pro dospělé. Jestliže se nebojíte a splňujete podmínky hry, pusťte se do strašidelného domu. Hra vám bude počítat uplynulý čas. Cestou sbírejte užitečné předměty. Dokážete si projít celým strašidelným domem a vyřešíte záhadu?

 
69%
Hra - Ghost Train Ride
Video se načítá

Zabavte strašidla na horské dráze tím, že jim budete ovládat vozidlo. Musíte jet rychle, abyste je vyděsily, ale zároveň něžně, aby jízdu přežili. Zvládnete to?

 
67%
Hra - Casper
Video se načítá

Hra inspirovaná americkým animovaným filmem Casper a strašidelné Vánoce. Ve hře se stanete duchem Casperem, který musí zastavit své tři strýčky. Strýčkové mají nepěknou zálibu. Straší vaši kamarádku Holly. Strýčkové Fatso, Stretch a Stinky se schovávají ve výzdobě a mohou se kdykoliv objevit, proto pospíchejte!

 
65%
Hra - Scooby Doo Graveyard
Video se načítá

Baví tě dobrodružství Scooby Doo? Tak je tato super on-line hra přímo pro tebe. Pokud máš ovšem strach, tak si ji ani nepouštěj. Tvým úkolem je sbírat užitečné předměty a utíkat strašidlu, které tě pronásleduje. Každá kostička tě zrychlí. Nasbírej co nejvíc bodů a hlavně - žádný strach!

 
65%
Hra - The Pretender: Part 3
Video se načítá

Třetí část hry The Pretender je právě tady! Pohybuj s hlavním hrdinou za pomoci směrových šipek a vezmi všechny duše na konec úrovně. Následovat tě najednou může pouze jedna duše. Elementy mohou transformovat mága a obdařit ho novými dovednostmi. Mezerníkem použij speciální síly. Pro přeskočení rozhovoru stiskni mezerník.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
62%
Hra - Crazy Old Man
Video se načítá

Cílem této logické skákačky je dostat starého muže v každém kole bezpečně do cíle. Pomáhat vám přitom bude váš duch, kterého můžete kdykoliv vytvořit. Duch je však také smrtelný, takže dávejte pozor na ostny a další překážky.

 
48%
Hra - Defend Your Berry Bones
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Další skvělá hra, kde budete potřebovat postřeh! Vaším úkolem bude chránit cereálie před nájezdy duchů. Ti se vám je snaží ukrást. Stačí, když budete klikat na duchy a sbírat ukradené cereálie.

 
35%
Hra - The Ghost Pub
Video se načítá

Vítejte v netradičním hostinci. Vašimi hosty nebudou lidé z masa a kostí, nýbrž obsluhovat se od vás nechají duchové. Duchové vám ukáží svá přání a vy se musíte postarat o to, aby jim byl nápoj doručen dřív, než se naštvou a odejdou. Na hru máte předem stanovený časový limit. Čím více zákazníků obsloužíte, tím se vám zvýší úroveň.

 
76%
Hra - Ghost Parade
Video se načítá

Duchové se usídlili ve vašem domě. Nenechte je dostat se přes vás. Babička by se mohla vyděsit, pokud by uviděla některého z duchů. K chytání duchů potřebujete magickou energii, kterou získáte třením kouzelné koule. Za každého zastaveného levitujícího ducha dostanete určitý počet bodů. Kolik se vám jich povede nasbírat?

 
75%
Hra - Silly Ghost
Video se načítá

Bláznivý duch se chce dostat ven ze svého zajetí, aby mohlo strašit nevinné lidí. Vy mu v tom musíte za každou cenu zabránit. Opravte ohradu na místech, kde je poškozená a znemožněte tak duchovi útěk.