Ježek

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
92%
Hra - Pet Stars: Friendly Hedgehog
Video se načítá

Našel se špinavý ježek, který potřebuje lidskou pomoc. Pomozte mu zbavit se listí a odpadků, s mytím a nakonec výběrem pěkného kostýmu. Bude s vaší prací nadšený?

 
88%
Hra - Sonic Boom Amy Rose Dress Up
Video se načítá

Amy se chce zalíbit Sonic, aby ji pozval na rande. Pomozte jí s výběrem oblečení, aby vypadala přitažlivě.

 
86%
Hra - Mushroom Madness 2
Video se načítá

Jste vlastníci malé zahrádky uprostřed leda. Pěstuje te tam houby a jiné pohutiny. Jenže problém nastává tehdy, když lesní zvířata zjistí, jaké dobroty v zahrádce pěstujete. Hned na ně dostanou chuť a chtějí Vám je sníst. Vy se musíte snažit zahnat veškeré osazenstvo lesa, nejdříve jen zajíce, později i ježky, medvědy, pavouky a jiné, ze své zahrádky. Na pomoc Vám k tomu jsou různé předměty, ať už past na medvěda, nášlapná mina, tenisoví raketa nebo brokovnice.

 
86%
Hra - Forest Hedgehog
Video se načítá

A opět je tu něco pro dívky. Ve hře Forest Hedgehog se budete starat o ježka. Celou hrou vás bude provázet Vanda, která vám vysvětlí postup. Budete hledat ježkovi potravu, budete ho čistit a ochraňovat před sovou. Nakonec si ho můžete obléci do pěkného kostýmu.

 
74%
Hra - Sonic Boom Sticks The Badger Dress Up
Video se načítá

Vyberte Sonicovi kamarádce nové oblečení, které by se jí hodilo. V její skříni najdete krásné extravagantní kousky, které lze zkombinovat s botami a doplňky.

 
68%
Hra - Hedgehog Challenge
Video se načítá

Hedgehog Challenge je skákačka, ve které půjde o to dostat se do co největší výšky. Zkuste nespadnout, protože jinak hra skončí. Podaří se vám dostat co nejdále?

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

63%
Hra - Forest Buddy
Video se načítá

V džungli není jednoduché se zorientovat. Pokusit se o to musíš ve hře Forest Buddy. Ovládání je pěkně rozepsané v menu Help. Hra obsahuje celkem patnáct úrovní, dokážeš si bezpečně poradit se všemi? Na počátku hry máš pouhých pět životů. Přepravíš bezpečně opici s ježkem přes zapeklité dobrodružství?

 
56%
Hra - Apple Hunter
Video se načítá

Pomoz hladovému ježkovi sesbírat co nejvíce červených jablíček, aby měl dostatek šťavnaté potravy na horší časy. Musíš ale dávat pozor, abyste při sbírání někde nezůstali zaklíněni v nečekané pasti. Vymysli, jak se jim vyhnete!

 
74%
Hra - Little Hedgy
Video se načítá

Vydejte se s malým ježečkem za jeho dobrodružstvím v zemi, která je plná nástrah a nečekaných událostí. Vydejte se s ním vstříc novým poznatkům. Po cestě musíte sbírat různé předměty, které Vám budou k užitku. Musíte zabíjet nepřátele, kteří se Vám snaží v cestě zabránit. Dostaňte se úspěšně až na konec.

 
70%
Hra - Sonic RPG episode 1
Video se načítá

V tomto krátkém díle budete hrát za Sonica a jeho parťáka, s kterými rozdrtíte dva nepřítele. Potom se vydají zhatit plány zlému bossovi.

 
83%
Hra - Catch the Apple 2
Video se načítá

Vaším úkolem v této logické hře bude dostat ježka v každém kole ke všem jablíčkům. Aby se vám to podařilo, musíte vhodně používat herní prvky ve vašem okolí. Vyhněte se přitom všem ostnům. Kromě toho se snažte vysbírat i všechny zlaté hvězdičky.