Dorty

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

72%
Hra - Strawberry Short Cake
Video se načítá

Jahodový dort je skvělý desert, který je vynikající a jednoduchý na přípravu. Tento parádní desert se hodí na jakoukoli příležitost, proto se vám svěříme s tímto receptem. Nachystejte si věci, které budou potřeba na přípravu a pečení. Potom už jen stačí dodržovat postup až do konce a pak ho můžete celý sníst.

 
71%
Hra - Narozeninový dort
Video se načítá

A jsou tu maminčiny narozeniny! Piškotový dort podle babiččina receptu je skoro hotový, chybí ho jen dozdobit hezky tvarovanými laskominami a dortovými svíčkami různých barev. Honem dort dodělej, narozeninová párty se blíží!

 
71%
Hra - Make Shoofly Pie
Video se načítá

Máte chuť na svěží koláček s jahodami? Připravte si ho i vy s hrou Make Shoofly Pie, kde si ho můžete upéct za pár minut.

 
71%
Hra - Ever After High Cake Decor
Video se načítá

Máte chuť na chutný a pěkný koláč? Vytvořte si svůj vlastní, kterému můžete vybrat hezké doplňky

 
70%
Hra - Cake Full of Fruits
Video se načítá

Co dobrého byste si dali? V další ze série kuchařských her máte možnost upéct dort. Pokud máte nejraději ovocné dorty, tak si v této hře jeden připravte. Dokážete dortík vyzdobit podle zobrazených instrukcí? Vyberte si z množství chutných variací! Až dort doděláte, můžete si klidně vyrobit další, úplně z jiných ingrediencí.

 
70%
Hra - 4th Of July Cake Surprise
Video se načítá

Připravte krásné přání, oblečení a ozdobte dort na 4 července. Podaří se vám všechno připravit?

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
70%
Hra - Birthday Cakes: Butterfly Cake
Video se načítá

Udělejte si krásný narozeninový dort! Bude vám stačit pouze postupovat podle receptu a nic se nemůže pokazit.

 
70%
Hra - Love Chocolate Cake
Video se načítá

Ozdobte tento nezajímavé koláč a ozdobte ho pěknými svíčkami a různými dekoracemi, které máte k dispozici.

 
69%
Hra - Baby Hazel Mothers Day
Video se načítá

Hazel se rozhodla, že udělá pro mamku překvapení, protože se blíží den matek. Nejdříve si zajdete na nákupy, pak upečete dort a nakonec překvapíte její mamku. Příjemnou zábavu.

 
68%
Hra - Heart Cookies Decoration
Video se načítá

Dlouho jsme si nic neupekli. Ve hře Heart Cookies Decoration si ozdobíme právě upečený koláč. Koláč má tvar srdce a můžete mu doplnit různé chutné zdobení. Dávejte na dortík polevu, zdobení, lísteček se vzkazem, mašličku, barevné srdíčko nebo cukroví. Můžete také ke koláči položit sušenky nebo bonbóny.

 
68%
Hra - Barbie Chocolate Pie
Video se načítá

Panenka Barbie by ráda vytvořila krásný dort. Na stole už má připravený kousek dortu, teď ještě zbývá ho ozdobit. Barbie má doma hodně zdobení na dort, které může použít. Aby měla čím zapít dort, dejte jí na stůl nápoj. Myslíte si, že na dort patří ovoce? Stačí ho přidat. Ať už vytvoříte cokoliv, Barbie bude jistě nadšená!

 
68%
Hra - Tessas Cake
Video se načítá

Dorty všech barev a tvarů najdete v této super hře, která určitě chytne nejen příznivkyně těchto krásných dobrot. Vybrat si totiž můžete jestli popustíte uzdu své fantazii a ozdobíte dort podle sebe, nebo se stanete pravou cukrářkou a budete plnit co nejpřesněji v časovém limitu přání zákazníků.

 
67%
Hra - Cheese Chocolate Square Cake
Video se načítá

Cheese cake je koláč, který si oblíbilo mnoho lidí. Je lahodný, nadýchaný a příjemný na pohlaď. Připravte si ho i vy s hrou Cheese Chocolate Square a postupujte podle návodu, aby byl bez chybičky. Příjemnou zábavu.