Dorty

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

79%
Hra - Elsas Wedding Cake
Video se načítá

Cílem hry je pokusit se vytvořit svatební dort. Musíte vybrat, čím bude dort plněný, jaká bude barva polevy. Velmi důležité jsou také okrasné prvky a mašle. Zkrátka svatební dort musí vypadat na první pohled skvěle.

 
78%
Hra - Cuddly Cake Maker
Video se načítá

Staňte se výrobci věhlasného dortu. V této hře máte za úkol upravit dort. Máte připravený korpus, která je potřeba ozdobit. Můžete na něj naložit haldu ovoce, různé cukrové polevy nebo piškoty. Co by to bylo za narozeninový dort bez svíček? Umístěte na korpus také barevné hvězdičky. Hodně zábavy při zdobení!

 
78%
Hra - Maggie's Bakery
Video se načítá

Pomozte Maggie upéct krásny dort. Během pečení vám bude radit jak na to, nakonec si dort můžete ozdobit ovocem a trubičkami.

 
78%
Hra - Cupcake Quiz
Video se načítá

Tato hra není hra, ale spíše kvíz. Odpověz na anglicky zadané otázky a vyjde ti, který druh dortíků se k tobě hodí nejvíce! Vol odpovědi podle toho, co máš opravdu nejradši, a uvidíš, jestli se hra trefí do tvého vkusu. Na závěr si můžeš i přečíst recept na dort, který ti vyjde!

 
77%
Hra - Butter Pecan Pumpkin Pie
Video se načítá

Zahrajte si i vy hru Butter Pecan Pumpkin Pie, kde si upečete chutný zákusek za pár minut. Při pečení vám bude pomáhat kuchařka.

 
76%
Hra - Dream Dessert
Video se načítá

Navrhněte svůj snový dezert. Máte před sebou tři pozadí plochy, na nichž budete vytvářet dort. Máte na výběr několik druhů korpusů, různobarevnou polevu, zvířecí ozdoby, jednohubky, nápoje, cukrovinky a bonusové dezerty. Zvolte si vše podle vlastní představy a možná, že dostanete chuť na něco sladkého.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
75%
Hra - Cake Decoration
Video se načítá

Zdobení dortů baví hodně lidí. V této hře si můžeš vyzkoušet, jestli by si v tomto úkolu obstála. Vyberte si barvu dortu a různě si ho nazdobte. Pokud se Vám to nebude líbit, můžete začít od znova.

 
75%
Hra - Chocolate Cake Decorating
Video se načítá

Krásný třípatrový dort čeká jen na to, až se pustíte do jeho zdobení. Vyberte pro tuto čokoládovou pochoutku nelepší polevu, šlehačku i nějaké to ovoce. Nakonec zvolte ten nejsprávnější nápoj. Tak se do toho pusťte ;)

 
75%
Hra - Princess Castle Cake 3
Video se načítá

Udělejte si váš dort ve tvaru hradu! Budete ho moci zdobit, že bude na konci vypadat jako pravý hrad! Tak na co ještě čekáte, ukažte, jakou máte představivost.

 
75%
Hra - Rose Wedding Cake 2
Video se načítá

Ozdobte dort mladým snoubencům, kteří se budou za pár minut brát. Všechny doplňky máte k dispozici. Příjemnou zábavu.

 
75%
Hra - Anna Easter Bunny Cake
Video se načítá

Anna chce celou rodinu překvapit velikonočním zajíčkem. Pomozte jí s pečením a a jeho výzdobou, aby zaujal každého. Bude se jim líbit?

 
74%
Hra - Maggie Bakery
Video se načítá

V této hře je Vašim úkolem upéct a nazdobit svůj upečený dort. Dejte do mísy suroviny, zamíchejte a nechte upéct. Nakonec dort potřete a nazdobte ho různým ovocem podle předlohy. Čím přesněji to bude, tím více bodů dostanete. Zkuste jedinečný dort babičky Maggie.

 
73%
Hra - Hello Kitty Apples And Bananas Cupcakes
Video se načítá

Kdo nemá rád sladké? V této hře si upečete košíčky s Hello Kitty výzdobou. Napřed ale musíte umíchat těsto, takže všechny ingredience zamícháte v míse. Až bude těsto hotové, tak ho rozlijete do formiček, které potom dáte do trouby. Až je vytáhnete, tak začne zdobení a potom se můžete kochat svým dílem.