Dorty

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
85%
Hra - Ella's Wedding Cake
Video se načítá

Zaskočte za Ellu v práci a připravte z dekorací a korpusů, tu nejkrásnější dort, kterou by si novomanželé mohli přát.

 
85%
Hra - Cake For Wedding
Video se načítá

Připravte novomanželům jejich vysněný dort! Vyberte si tác, základní vrstvu a skládejte je na sebe, používejte polevy a další vymoženosti, který dovedou tento dort k dokonalosti.

 
85%
Hra - Cooking Frenzy Panda Cake
Video se načítá

Kdo má rád sladké tak ať si zkusí tuto hru, kde budete péct dort ve tvaru pandy.

 
84%
Hra - Red Velvet Cake
Video se načítá

Chceš se pobavit a ještě se naučit upéct koláč? Tak rozhodně vyzkoušej tuto hru! Úkolem je připravit koláč přesně podle návodu, ale neboj se, jednotlivé kroky postupu se ti objevují formou obrázků na obrazovce. Musíš jen přesně podle nic vybrat a najít v kuchyni suroviny, a pak s nimi podle návodu pracovat. Ale dávej pozor i na maličkosti, mléko musíš třeba nejdříve otevřít, než-li ho někam začneš lít. Projdi všemi koly kurzu vaření a naučíš se nejen koláč upéct, ale také ho pěkně nazdobit.

 
83%
Hra - Wedding Cake Decoration
Video se načítá

V této hře si zahraješ na profesionální kulinářku a dekoratérku k tomu. Staneš se cukrářkou, která má svatebčanům vytvořit co nejkreativnější svatební dort, aby na slavnostním stole dobře vypadal. Postupně si vyber korpus, můžeš jich dát i víc na sebe, a potom už to jen podle libosti dozdob šlehačkou, třešinkami a jiným zdobením. Tak zapoj fantazii a pusť se do této sladké práce!

 
83%
Hra - Minnie Mouse Surprise Cake
Video se načítá

Připravte si tento chutný koláč. Nejdříve si připravíte korpusy a nakonec ho ozdobíte pěknými dekoracemi.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

83%
Hra - Kitchen Grand Prix With Rachel
Video se načítá

Rachel potřebuje upéct mnoho koláčů a proto potřebuje vaši pomoc. Nejdříve si jeden vyberete a pak se můžete pustit do pečení. Velkou oporou je vám recept, který se nachází v pravém horním rohu. Podle něj zjistíte, které věci máte smíchat a jak byste měli postupovat.

 
82%
Hra - Birthday Cake
Video se načítá

Ozdobte si svůj dvoupatrový dort, který je určený na oslavu narozenin. Vyberte si barvu, různě si ho nazdobte a klidně vše kombinujte. Jakmile ho doděláte, můžete to třeba zkusit znovu.

 
82%
Hra - Cooking with Love
Video se načítá

Ženy mají těžký život, ale co bychom nezvládli, že? V této hře bude vaším úkolem pomáhat této slečně s výběrem oblečení na vaření, budete s ní vařit a nakonec se převléknete do pěkných šatů a vyberete pěkný make-up před příjezdem manžela. Dokážete to všechno stihnout?

 
82%
Hra - Rose Wedding Cake
Video se načítá

Ozdobte dort pro mladý pár, který se bude brát. Na výběr máte mnoho dekoraci a doplňků, které můžete využít.

 
81%
Hra - Merry Christmas Cake
Video se načítá

Vlastníte cukrárnu, která se právě rozjíždí a vaším úkolem je ne jen přijímat objednávky, ale i péct a zdobit dorty. Pokud se vám podaří dort odnést zákazníkovi včas, dostanete peníze, za které si můžete zakoupit například nové vybavení do kuchyně.

 
81%
Hra - Wedding Chocolate Cake
Video se načítá

Vytvořte krásnou dort pro novomanžele a ozdobte ji nejlépe jak umíte. Nejdříve si musíte upéct korpus, upéct ho a nakonec ozdobit.

 
80%
Hra - Birthday Cakes: Panda Bear Cake
Video se načítá

Zkuste si udělat svůj vlastní narozeninový dort ve tvaru pandy! Můžete ho také ozdobit, ale nejdřív ho musíte upéct. Postupujte podle receptu a nic nemůžete pokazit.