Dorty

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

67%
Hra - Realistic Wedding Cake Decor
Video se načítá

Postarejte se o třešničku na svatbě, kterou je dort. Na výběr máte zajímavé nádivky, chutné korpusy a dekorace, které nemohou chybět.

 
66%
Hra - Super cukrárna
Video se načítá

Stáváte se pekařem dortů. Tyto dorty budete muset tvořit a poté je prodávat zákazníkům. Budete si muset dávat pozor, aby jste zvolili správnou barvu náplně a piškotu. Pusťte se do hry.

 
66%
Hra - Cake Master
Video se načítá

V této hře je Vašim úkolem tvořit různé druhy dortů. Budete je muset zdobit, krájet a za vše budete muset dostat určitý počet procent, aby jste se dostali do dalšího kola. Vyberte si obtížnost.

 
66%
Hra - Babiččina pekárna
Video se načítá

V této hře jste po babičce zdědili maličkou pekárnu, kterou vám svěří až tehdy, když dokážete, že jste schopni cukráři a budete dodávat zákazníkům včas danou objednávku. Ve hře budete míchat ingredience, péct a dokonce i dekorovat, pokud to bude nutné. Obslužte všechny zákazníky a dokažte babičce, že jste hodni vlastnit tuto cukrárnu.

 
66%
Hra - Cake Master 2
Video se načítá

Naučte se od samotného počátku, jak zdobit koláče a dorty. Po ozdobeni váš výkon ohodnotí váš šéfkuchař. Tak směle do toho.

 
66%
Hra - Addicted To Dessert Hat Cake
Video se načítá

Vytvořte si krásný dort ve tvaru klobouku a na vás bude ho i vyzdobit! Dělejte vše podle instrukcí a nic nemůžete zkazit.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
66%
Hra - Princess Castle Cake 4
Video se načítá

Upravte tento hezký narozeninový dort! Bude ve tvaru krásného pohádkového hradu. Tak se pořádně snažte.

 
65%
Hra - Cake Creations
Video se načítá

Hru Cake Creations zahájíš kliknutím na jeden z pětice nabízených dortů. Vyber si ten nejhezčí a následně dostaneš příležitost dort upravovat podle vlastního uvážení. Volit si můžeš nejprve jedno z čísel, pod nimiž se skrývají různé změny okamžitě viditelné na obrázku. Dále pokračuj úpravami skvělého dortíku.

 
65%
Hra - Amazing Wedding Cake Decoration
Video se načítá

Postarejte se o to, aby na stole svatebčany byla ta nejkrásnější dort, jakou by si mohli přát.

 
64%
Hra - Sweet 16 Cake
Video se načítá

Suzie má sladkých 16 a proto by tento den měl i patřičně oslavit. Pomůžete jí s přípravou dortu?

 
63%
Hra - Frozen Dessert
Video se načítá

Chcete si upéct chutný zákusek? Vyzkoušet to můžete s hrou Frozen Dessert, kde vaším úkolem bude najít suroviny, nakrájet je a nakonec smíchat, aby vám vznikl váš chlazený dezert. Příjemnou zábavu.

 
63%
Hra - Anna Birthday Cake Contest
Video se načítá

Dokážete si poradit s přípravou narozeninového dortu? Nebude to nic složitého. Stačí pouze kombinovat zajímavé tvary podle Vaši fantazie. Vyberte polevu a také sypání na dort. Nahoře bude umístěno originální přání.

 
62%
Hra - Cookie Sandwich
Video se načítá

Pojď si připravit sendvič z koláčků. Dostaneš možnost upravit vzhled jídla ve hře Cookid Sandwich. Umisťuj na předlouh různé polevy, lentilky, cukroví, ovoce, čokoládu nebo jiné dobroty. Můžeš také změnit barvu nebo místo, na němž se chutné jídlo bude nacházet. Kdykoliv můžeš začít znovu stisknutím tlačítka Reset.