Bomby

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

70%
Hra - Witch Muncher
Video se načítá

Maličká čarodějnice se vydala na výlet. Během svého dobrodružství používejte myš, abyste se vyhnuli bombám a sbírejte cestou kroužky ananasu. Máte omezený počet životů, které vám budou klesat, když narazíte na výbušnou bombu. Hodně štěstí při létání! Dávejte pozor, ať se malé čarodějnici nic nestane.

 
68%
Hra - Bomb Jack
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Bomber Jack je skákačka, ve které bude vaším úkolem sbírat bomby. Pro dosažení největšího skóre je nejlepší sebrat úplně vše, ale jakmile seberete všechny bomby, tak se přesouváte do dalšího levelu. Hra se zdá být jednoduchá, ale není tomu tak. Máte pouze tři životy, takže si dávejte pozor, kam skáčete. Podaří se vám nahrát TOP skóre?

 
68%
Hra - Balloon Bomber
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Máme tu skvělou hru, ve které budete bombardovat body v údolí. Jakmile vybombardujete celé údolí, tak se dostanete do dalšího kola. Sestřelovat můžete i letící ptáky a dostat za ně body. Dávejte si pozor na to, kolik vám zbývá bomb.

 
67%
Hra - Fire and Bombs
Video se načítá

Ve hře Fire and Bombs se ocitneš v roli malého roztomilého diblíka, který se musí dostat z labyrintu pomocí bomb a výbušnin a eliminovat své nepřátele, kteří se chtějí zbavit tebe! Stojí ti něco v cestě? Vyhoď to do povětří! Můžeš se zbavit nepřítele? Na nic nečekej a dostaň ho! V této hře vítězí pouze ten poslední!

 
67%
Hra - Playing With Fire
Video se načítá

Nepřátelé ti jdou dost drsně po krku a chtějí tě zlikvidovat. Nedej se a vyhoď je do vzduchu! Máš na to právě dvě minuty, takže nikde příliš nezdržuj a vydej se ničit nepřátele. Pokud si chceš zahrát s reálným kamarádem na jedné klávesnici, můžeš. Ovládání postavičky je popsáno v menu Instructions.

 
64%
Hra - Mashroom Cloud
Video se načítá

Zahrajte si parádní hru, ve které ničíte za pomocí bomb všechny možné objekty. V každém kole budete mít k dispozici několik druhů bomb, z nichž každá má jiný účinek. Navíc dostanete i více úkolů. Například budete muset zničit červené domy a nepoškodit přitom domy modré.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
62%
Hra - Frankie Dino
Video se načítá

Dinosauři sice už na naší planetě nežijí, nicméně si s nimi můžeš zahrát alespoň v následující hře. Hlavním cílem hry je vyhodit do vzduchu červenou a modrou bombu poblíž vejce. Některými předměty můžeš pohybovat. Jakmile budeš mít všechno připraveno, stačí kliknout na Start a sledovat, co se stane. V některých prohlížečích může mít hra problém s rozlišením.

 
58%
Hra - Marmoot
Video se načítá

Před dlouhými lety vesnice Marmoot prosperovala a byla příjemným domovem pro roztomilá morčátka. Teď se ale časy změnily. Neštěstí, hladovění a mor se objevují na každém rohu. Všechno to začalo před třemi lety, když hladová myší rodinka dorazila do vesnice. Vesničané se o ně postarali a dali jim domov. Za dva roky už myši dominovaly celé vsi. Vaším úkolem je to změnit.

 
53%
Hra - Balloono Plus
Video se načítá

Balloono Plus patří mez rozsáhlejší onlinové hry. Dostaneš k dispozici malou opičku, se kterou si zahraješ na ničitele okolí. Musíš za pomoci explozivních balónků vyhazovat do vzduchu různé překážky. Musíš zlikvidovat všechny nepřátele. Některé překážky nelze odstranit, jiné můžeš zničit naprosto jednoduše.

 
49%
Hra - Bomberman
Video se načítá

Bomby mohou být pekelně nebezpečné, ale na obrazovce monitorů vám od nich nehrozí žádné nebezpečí. Hru si můžete užít sami nebo třeba se živým spoluhráčem na jednom počítači. Ovládání je popsané na úvodní obrazovce hry. Po nastudování ovládání vám nic nebrání v začátku hry. Vyberte si tedy počet hráčů a hurá zničit soupeře důmyslným pokládáním bomb!

 
47%
Hra - Crazy Bomberman
Video se načítá

Jednoduchá online hra ve stylu bombermana. Ovládáš panáčka, který klade balonky plné vody. Jakmile položíš balonek, odstup, aby ti následující vodní výbuch neubral život. Cílem je porazit počítačového protivníka.

 
25%
Hra - Super Mario Bomb
Video se načítá

Klasická Bomberman hra s netradičními postavičkami. Hlavním hrdinou je skvělý Super Mario. Pomocí mezerníku klade Váš Mario bomby, které po určité době vybuchnou. Při výbuchu bomby musíte být samozřejmě schovaní, jinak bomba zabije i Vás. Vašimi protivníky v této hře jsou vaši přátelé Luigi, Bowser, a Toad. Cílem hry je porazit a zničit všechny protivníky.

 
80%
Hra - Boombot
Video se načítá

Cílem této online hry je dopravit panáčka za pomoci bomb do dveří, které vás zavedou do dalšího kola. Na první pohled lehký úkol, ale opak je pravdou. Jsou na vás připraveny různé překážky.