Bomby

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
72%
Hra - Pull The Wire
Video se načítá

Práce pyrotechnika je velmi náročná na psychiku a také na rychlost a preciznost. Je nutné vytáhnout správný drát, jinak dojde k explozi. Vyzkoušet si to můžete ve hře Pull The Wire. Dokáže zabránit tragédii nebo vyletí nevinní lidé do vzduchu?

 
82%
Hra - Slow and Blow Kings
Video se načítá

Hra Slow and Blow Kings prověří Vaše schopnosti představivosti. Je nutné, abyste správně rozmístily bomby, protože jedině s jejich pomocí odstřelíte všechny krále a vojáky z hracího pole. Pozor si dejte naopak na poddané, kterým nesmíte ublížit. Počet bomba na jedno kolo je vždy omezený.

 
83%
Hra - Wish Totems
Video se načítá

Vaším cílem v této logické hře bude dostat všechny modré totemy do vody a červené udržet na hrací ploše. K dispozici budete mít šedé totemy, které po kliknutí vybuchnou. Vám tak stačí každý výbuch jen dobře nasměrovat a načasovat.

 
74%
Hra - Dragon Bomb
Video se načítá

Vaším úkolem v této logické hře bude zničit všechny totemy. K tomu můžete využít bomby nebo černé kameny. Jednotlivé prvky uvedete do pohybu prořezáním lan nebo odstraněním žlutých kamenů.

 
80%
Hra - Blockoomz 2015
Video se načítá

Pokuste se z hrací plochy odstranit všechny barevné kostky v této logické hře. Černé kostky fungují jako výbušnina, takže je můžete použít k odstranění ostatních kostek. Jedinou výjimkou jsou žluté kostky, které musíte za každou cenu zachránit před pádem z hrací plochy.

 
78%
Hra - Bomb It TD
Video se načítá

Zahrajte si super hru, ve které budete bránit cestu k cíli. Kolem cesty budete stavět věže a pokládat bomby.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

76%
Hra - Bomb It 1
Video se načítá

Přinášíme vám akční hru Bomb It, ve které bude vaším úkolem za pomoci vhodně umístěné bomby zlikvidovat každého soupeře. Pohybovat se budete v jednoduchém bludišti, která vám umožní nejen taktizovat, ale můžete zde najít i různá vylepšení a upgrady. Hra je vhodná i pro dva hráče.

 
100%
Hra - Bomb It 6
Video se načítá

Ve hře Bomb It 6 budete mít za úkol likvidovat nepřátele, ničit zdi a brát bonusy. To vše můžete dělat s pomocí bomb, které máte k dispozici. Proti vám budou vždy 3 nepřátelé a vy musíte co nejvíce z nich pozabíjet. K tomu vám budou slouži i zmíněné bonusy.