Bomby

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

81%
Hra - Zombie Physics
Video se načítá

Ve hře Zombie Physics musíte zabít všechny zombie, které se vám ukážou v úrovni. Klikněte na velkou a těžkou krabici a zvolte směr a sílu hodu. Poté klikněte na tlačítko Start, čímž začne akce. Pokud by se vám něco nelíbilo, můžete kdykoliv začít znouv stisknutím Restart. Čím rychlejší budete, tím více bodů získáte.

 
81%
Hra - Princess Saver
Video se načítá

Před dávnými časy žil osamocený a smutná drak. Aby nebyl tak sám, unesl princeznu. Princeznu se vydal zachraňovat nehezky vypadající mladík. Vypadal spíše jako žabák, který jede na koni, než jako člověk. Drak ho spolknul jako malinu. Mezitím šílený alchymista vytvořil lektvar, který vybouchnul a zboural drakovu věž. Vaším úkolem bude zachraňovat princeznu.

 
82%
Hra - Shot Shot Pirate
Video se načítá

Před dávnými časy se statečný pirát plavil sedmi moři a hledal kořist. Jeho loď byla vyzbrojena dělem a pirát obsazoval ostrovy a hledal diamanty a klenoty. Právě zde začíná děj hry Shot Shot Pirate. Vy se stanete oním statečným pirátem a pokusíte se sestřelit cennosti, které se vám zalíbí. Hra obsahuje celou řadu úrovní.

 
73%
Hra - Boom Boom Volleyball
Video se načítá

Venku se udělalo ošklivě, ale vy máte chuť jít sportovat. Zkuste si zlepšit náladičku v této sportovní hře, ve které se dostanete na pláž. Zahrejte si suprový plážový volejbal, při kterém si nejen zasportujete, ale i opálíte své tělo. Místo míče je k dispozici bomba, take pozor, aby nevybouchla. Ovládání je jednoduché pomocí šipek a mezerníkem odbíjíte míč.

 
75%
Hra - Cute Bomberman
Video se načítá

Ve hře Cute Bomberman jsi malým, roztomilým robotem, který si musí protlouct cestu labyrintem, ve kterém však není sám! V labyrintu na tebe čekají další tři nepřátelé, kteří touží po tvém zničení! Nedopusť porážku! Pokud ti stojí nějaká překážka v cestě, nelítostně ji znič! Sbírej body a nenech se porazit ostatními!

 
76%
Hra - Mario Bomb It
Video se načítá

Opět jedna z různých variací her s panáčkem známým jako Mario. Tentokrát sedí v autíčku a pokládá bomby, které ničí bedny na hrací ploše. Na úplném začátku si můžete vybrat počet soupeřů, které budete muset bombami zničit. Dávejte si velký pozor, ať bombou nezničíte sami sebe. Na hru máte omezený čas, takže se zdržte maximálně jen sbíráním bonusových věcí.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
72%
Hra - Bomb It Man
Video se načítá

V této flashové hře se stanete bombovým mužem a budete rozdávat bomby doslova na potkání. Postavičkou pohybujete šipkami a bomby rozdáváte mezerníkem. Poté máte chviličku, abyste se stihli schovat a výbuch vám neublížil. Snažte se nejen ničit bloky, které se zničit dají, protože se v nich mohou ukrývat skvělé bonusy, ale hlavně se snažte zničit nepřátele, kteří v chodbičkách běhají. Po jejich zničení se na ploše objeví teleport, kterým se přesunete do dalšího levelu. Pozor, na odehrání máte omezený čas...

 
71%
Hra - 3D Mario Bomber
Video se načítá

Instalatér Super Mario Bros jde opět do akce! Tentokrát se vydá na výpravu, ve které budou létat věci do vzduchu. Pokládejte s Mariem bomby a pokuste se zlikvidovat svého soupeře. Nenechte Maria prohrát! Použijte speciální vymoženosti, kterých máte omezené množství. Máte tři životy, dokážete soupeře porazit?

 
73%
Hra - BinB
Video se načítá

V této klasické hře se stáváte malým horníkem s přilbou a svítilnou na hlavě, který se musí dostat do nejhlubších míst, aby objevil veškeré poklady tohoto světa. Zvládnete se postarat o jeho zdraví a sesbírat co nejvíce truhliček, když Vám za zády běhá několik nepřátel? Hra se ovládá klávesnicí, tak hurá do díla.

 
100%
Hra - Bubble Rabbit
Video se načítá

Hlavním hrdinou v této hře je malý králíček, který má v zásobě spoustu bublinek, pomocí kterých se snaží zlikvidovat své nepřátele, kteří mu stojí v cestě. Jsou to různé příšerky a všechny je musíte zničit, jinak by oni zničili Vás. Pokud je zničíte, dostanete z nich malý bonus. Tyto bonusy sbírejte. Bubliny jsou různě barevné a každá z nich má jiné specifikum.

 
83%
Hra - Bubble Rabbit 2
Video se načítá

Malý králíček potřebuje Vaši pomoc. Vydejte se s ním vstříc dobrodružství, na kterém Vás budou čekat různé překážky a nepřátelé, kterých se budete muset co nejrychleji zbavit, než se zbaví oni Vás. Jakmile zlikvidujete nějakého nepřítele, dostanete za to odměnu. Odměny poctivě sbírejte, budou se Vám hodit.

 
79%
Hra - Elemental Balance
Video se načítá

S ohněm si děti hrát nemůžou, výjimkou je tato hra, ve které se to ohněm jenom hemží. Musíte zapálit všechno dřevo, které uvidíte. Nebude to snadné, protože narazíte na mnoho překážek. Dřevo nemůžete sami přenášet. Uvedete ho do pohybu výbuchy bomb, které máte k dispozici. Musíte si dávat pozor, abyste bombu uložili na správné místo a vybuchla přesně tam, kde má a ne někde jinde.

 
67%
Hra - Roundman
Video se načítá

Přetahuj bomby na hrací plochu a pouštěj je, aby zlikvidovaly konstrukci. Poté klikni na tlačítko Start a spustí se akce. K dokončení úrovně musí kulatá hlava spadnout pod čáru, ale nesmí vypadnout z plošiny. Před sebou máš hned několik na sebe navazujících úrovní. Dokážeš si poradit se všemi nástrahami?