Zamilované

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
88%
Hra - Boyfriend Spell Factory
Video se načítá

Valentýn se blíží a ty stále nemáš s kým bys ho oslavila? Ve hře Boyfriend Spell Factory si můžeš přikouzlit 12 různých tajných chlapců a jednoho z nich si poté vybrat. A zaručeně na Valentýna sama nebudeš.

 
85%
Hra - Valentines Puzzle Challenge
Video se načítá

Valentýn je již za dveřmi a my jsme si pro tebe připravili parádní puzzle, ve kterém bude tvým úkolem poskládat nejrůznější zamilované obrázky. Pokud tedy ještě nemáš plán na Valentýna, tak můžeš pouvažovat o tomto.

 
92%
Hra - Adam and Eve 5 Part 2
Video se načítá

Podařil se ti vyřešit poslední díl logické hry Adam and Eve? Pokud ano, pak se můžeš pustit do druhého pokračování 5. série této populární a zabvane hry. Podaří se ti opět překonat všechny překážky a dostat tak Adama zase k Evě?

 
82%
Hra - Mermaid Sauna Flirting
Video se načítá

Ve hře Mermaid Sauna Flriting bude tvým úkolem připravit princeznu na rande v sauně. Poté se budeš starat o průběh saunovani tak, aby měl zamilovaný pár možnost si vše pořádně užít. Podaří se ti zajistit jedinečný zážitek?

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
85%
Hra - Couple Hand Casting
Video se načítá

Ve hře Couple Hand Casting budeš pomáhat novomanželům s tradicí, vek teré si nechají udělat odlitek jejich spojených rukou. Tato tradice má novomanželům přinést štěstí a připomenout den, kdy se rozhodli spojit své života navždy.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

80%
Hra - Ice Queen Sauna Flirting
Video se načítá

Ice Queen Sauna Flirting je milá zamilovaná hra, ve které bude tvým úkolem pomoct Else a jejímu příteli vytvořit romantickou chvilku v sauně. po dlouhé době jsou konečně spolu a tak si tu chvilku zaslouží.

 
90%
Hra - Adam and Eve 5 part 1
Video se načítá

Adam a Eva je skvělá hra o zamilovaném páru. Tvým úkolem bude pomoct Adamovi splnit nejrůznější úkoly a přejít přes nejrůznější překážky, aby se mohl dostat k Evě. Pomůžeš jim najít k sobě cestu, ať oslaví Vánoce spolu?

 
78%
Hra - Ellie Cinema Flirting
Video se načítá

Ve hře Ellie Cinema Flirting bude tvým úkolem zařídit, aby se do sebe zamiloval pár, který je na rande v kině. POkud se ti to povede, tak jim poté budeš moct vybrat oblečení na další rande a uděláš jim společnou fotku.

 
82%
Hra - Love Bears
Video se načítá

Love Bears je parádní postřehovka, ve které bude tvým úkolem vždy spojit hlavy dvou zamilovaných medvědů. Spojovat je budeš tak, že jim nakreslíš cestu, po které k sobě vždy dojdou. POdaří se ti vyřešti všechny úrovně vytvoři tak věčnou medvědí lásku?

 
75%
Hra - Highschool Love Story
Video se načítá

Ve hře Highschool Love Story bude tvým úkolem pomoct princezně Else s výběrem vhodnémo oblečení, aby se zalíbila svému spolužákovi. Nejdíve ji ale budeš muset pomoct s makeupem. Zvláídneš to?

 
80%
Hra - Halloween Vampire Couple
Video se načítá

Ve hře Halloween vampire Couple buse tvým úkolem připravit pár na Halloween. Nejdříve si vybereš jednu z princezen, oblečeš ji do slušivého Halloweenského obleku a pomůžeš ji namalovat obličej. Potom připravíš jejího partnera a nakonec připravíš halloweenskou místnost.

 
80%
Hra - Miraculous School Kiss
Video se načítá

Je tady další hra s kouzelnou beruškou. Dneska bude tvým úkolem pomoct jí a černému kocourovi s tím, aby je nikdo neviděl, když se budou líbat. Vždy když už někdo chytí podezření, musíš to beručce a kocourovi naznačit.