Westernové

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
94%
Hra - Barbie Western Princess Dress Up
Video se načítá

Barbie není jen sladká holčička, ale umí být i pěkně drsná. V této hře z ní můžeš udělat holku z westernu, nebo také třeba šerifku. Prostě všechno, co bys mohla na divokém západě potkat. A jak bude vypadat Barbie se zbraní?

 
86%
Hra - Monkey GO Happy Western
Video se načítá

Zahrajte si další díl opiček, na které jste se tak dlouho těšili! Tentokrát navštívíte divoký západ, kde na vás bude čekat spousta úkolů a dobrodružství. Samozřejmě budete řešit i různé hádanky, které vás posunou dále ve hře.

 
76%
Hra - Western Shooter
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Zastřílejte si na letící láhve a snažte se získat nejvíce bodů! Body získáte i za trefení terče, který drží sova. Nestřílejte však po letící rybě, jinak vám obrazovku zakryje kočka!

 
75%
Hra - Frozen Couple Cowboy Style
Video se načítá

Ve hře Frozen Couple Cowboy Style bude tvým úkolem pomoct Anně a Kristoffovi nejprve uklidit westernový salón, poté stáj a nakonec oblečeš Annu a poté i Kristoffa do westernového oblečení.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
99%
Hra - Mad Burger 3

Vynikající hra, ve které musíte odpálit burger a dostat jej až k šerifovi. Po cestě vám však přijde pod ruku spousta překážek, které musíte překonávat. Vylepšujte váš burger a odpalujte jej co nejdále.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

Jak fungují hry Westernové

Pokud jste fandové westernovek, pak je tato kategorie šitá Vám na míru! Najdete tady ty nejlepší hry z divokého západu. Dokažte své kovbojské umění v jedné ze stříleček, zdokonalte své dovednosti v postřehových hrách, vydělejte si na živobytí zlatokopectvím nebo se prohánějte na koních po rozlehlých prériích. Pro ty z vás, kteří neví, co to je divoký západ, tak vězte, že to bylo nebezbečné místo, kde se sváděl nekonečný boj mezi bandity, kteří okrádali banky a šerify, kteří chránili svá města a obyvatele v nich. V hrách můžete slyšet typickou westernouvou hudbu hranou na harmoniku nebo rychlé písně mexických hudebníků..

Nejlepší Westernové hry

Ve hře Western bude vašim úkolem postupně postřílet všechny bandidy, kteří na vás budou vyskakovat zpoza domů, z oken nebo ze střech. Svůj postřeh můžete také otestovat ve ve hře Western Shooter, kde budete mít za úkol sestřelit co nejvíce lahví za co nejkratší dobu. A ve hře The Most Wanted Bandito 2 se vžijete do role bandity, který okráda dostavníky, zabíjí jiné padouchy a loupí kudy projede.