Kovbojské

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
75%
Hra - Frozen Couple Cowboy Style
Video se načítá

Ve hře Frozen Couple Cowboy Style bude tvým úkolem pomoct Anně a Kristoffovi nejprve uklidit westernový salón, poté stáj a nakonec oblečeš Annu a poté i Kristoffa do westernového oblečení.

 

Jak fungují hry Kovbojské

Kovbojky spadají do kategorie Westernových her a můžete se tedy těšit na pouště, koně, šerify a bandity. Kovbojské hry jsou převážně střílečky, postřehovky, hry na přesnost nebo i logické hry. Všechny hry se odehrávají v období divokého západu v severní Americe. Pro toto období bylo běžné, že se všechny spory řešili pistolí nebo penězi. Na denním pořádku byly spory o území, bitky mezi indiány, kovboji a vládou USA. Pokud se o divoký západ zajímáš, určitě ti řeknou něco jména jako Billy The Kid, Buffalo Bill nebo třeba Calamity Jane.

Nejlepší kovbojské hry

Ve tvém městečku vypukla zombie apokalypsa a většina lidí se proměnila na zombíky. Pomoz statečnému kovboji ve hře Cowboy Zombie Hunter nastolit pořádek, vyhni se všem překážkám a prostřílej se všemi zombíky. Ve hře Cowboy Duel si můžeš otestovat svůj postřeh a správné načasování. Tvým úkolem bude se propracovat na špičku těch nejlepších kovbojů v okolí. A nakonec si uvedeme hru, kde budeš v roli kovboje bojovat proti mimozemšťanům. kterí přišli těžit zlato, aby mohli vyrobit smrtelné zbraně. Pomoz odvážnému kovboji ve hře Cowboy vs Aliens zachránit lidskou rasu.