Divoký západ

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

93%
Hra - Governor of Poker 2
Video se načítá

Baví vás klasický Texas Holdem poker? Zahrajte si tuto parádní hru, ve které budete jako kovboj obrážet salóny a hrát tuto hru s jinými kovboji. Vyhrávejte peníze a nakupujte za ně nemovitosti.

 
90%
Hra - Jennifer Rose: Texas Saloon
Video se načítá

Pomozte Jennifer s chodem její vlastní restaurace na divokém západě. Vaším úkolem je, abyste se postarali o hosty, kteří navštíví vaši restauraci. Dokážete se o nich postarat a vydělat hodně peněz?

 
76%
Hra - Western Shooter
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Zastřílejte si na letící láhve a snažte se získat nejvíce bodů! Body získáte i za trefení terče, který drží sova. Nestřílejte však po letící rybě, jinak vám obrazovku zakryje kočka!

 
80%
Hra - Zombiewest
Video se načítá

Akční střílečka, ve které se budete muset postavit proti nebezpečným zombíkům. Ze začátku máte k dispozici pouze kolt a brokovnici, ale jakmile získáte více peněz, můžete nakoupit náboje i do odstřelovačky nebo raketometu. Zbraně lze samozřejmě dále vylepšovat.

 
72%
Hra - Moorhuhn Wanted High Huhn
Video se načítá

Zahrajte si parádní hru, ve které budete střílet slepice na divokém západě. Se slepicí se utkáte ve střeleckém souboji na život a na smrt. Dávejte si pozor, protože máte omezený počet životu. Snažte se slepici zasáhnout v momentě, kdy pomalu tasí zbraň. Mířidlo musíte mít neustále na zbrani v pravém dolním rohu.

 
77%
Hra - Wild West Trader
Video se načítá

Vaším úkolem v této hře bude hledat na Divokém západě rozličné ztracené předměty. Předměty jsou většinou dobře ukryté, takže musíte být při hledání pozorný. Kromě toho nezapomeňte, že v případě potřeby můžete využít až tři nápovědy.