Vesmírné

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

70%
Hra - Discover The Space
Video se načítá

Ve hře Discover The Space bude tvým úkolem objevovat vesmír. Na obrázku planety jsou totiž ukryté další hvězdy, které musíš najít. Najdeš je použitím lupy a budeš muset zkoumat hodně drobnohledem.

 
85%
Hra - Goat To The Moon
Video se načítá

Goat to the Moon je skvělá postřehová hra, ve které budeš mít za úkol pomoct koze se dostat do vesmíru. cestou budeš sbíratmince a hvězdy a zároveň si budeš muset dávat pozor na lasery a rakety, které by kozu mohly zabít.

 
80%
Hra - Space Match 3
Video se načítá

Ve hře Space Match 3 budeš mít za úkol spojovat různé planety k sobě a sbírat tak body. Čím větší řetězec uděláš, tím více bodů získáš. Zároveň se snaž svyšovat svůj násobič, ať ti skóre přbývá rychleji.

 
85%
Hra - Magical Bubble Shooter

Ujmi se role příšerky osvobozovatelky. Střílením barevných kuliček trefuj na hrací ploše kuličky stejné barvy a tím tak čisti prostor před tebou a zároveň osvoboď všechny příšerky uvězněné v bublinách. Máš však omezené zásoby barevných kuliček, takže musíš mířit dobře a přesně. Zvládneš osvobodit všechny roztomilé příšerky?

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
56%
Hra - I am Flying to The Moon
Video se načítá

Zábavná hra, ve které musíte vylepšovat vaši raketu a dostávat se s ní čím dál výše. Hru ovládáte myší.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
95%
Hra - Galaxy Attack: Alien Shooter

Zábavná hra, ve které je vaším úkolem projít všechny úrovně a dostat se do cíle. Hru ovládáte myší.