Taneční

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

82%
Hra - Monster High Dance Off
Video se načítá

Vyber si jednu slečnu z Monster High a ukaž všem, že se umíš správně hýbat do rytmu!

 
80%
Hra - High School Cheerleader
Video se načítá

Hra High School Cheerleader je výbornou kombinací postřehové a taneční hry. Vyber si postavu, která ti je sympatická, kopíruj pohyby kapitánky týmu roztleskávaček a zaujmi přihlížející publikum! Vystačí ti k tomu šipky na klávesnici, díky kterým zažiješ skvělou zábavu a třeba se i naučíš vynikající taneční sestavu!

 
79%
Hra - Dancing Pony
Video se načítá

I poníci můžou tancovat, a že jim to jde skvěle! Přepínej písničky, měň styl pódia a hlavně přidávej nebo ubírej poníky a uč je různé taneční sestavy! Když uděláš sestavu ze čtyř různých tanečních figur, zobrazí se ti tlačítko, které ti přehraje celý tanec!

 
78%
Hra - Halloween Party
Video se načítá

Halloweenská party je v plném proudu. Pobav a odpočiň si u této příjemné sváteční online hry. Hra se ovládá myší. Užij si super zábavu.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
75%
Hra - Dancing Queen
Video se načítá

Ukažte, že jste taneční královna! Touto hrou se musítě doslova protancovat. Pokud se hned necítíte na celou hru a chcete si osahat ovládání, můžete si spustit trénink (Practice). Až si spustíte samotnou hru, můžete si zvolit ze dvou úrovní obtížnosti - Beginner (začátečník) a Expert. Na výběr máte také několik míst, kde předvedete své umění.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
75%
Hra - Its Party Time
Video se načítá

Je čas na párty. nejprve si vyber prostředí, kde se párty odehrává a pak začni oblékat obě dvě postavičky podle svých představ. Vyber jim účes, trička, kalhoty nebo jedny z krásných barevných šatů. Můžeš začínat znovu a znovu a vytvářet tak různé kombinace oblečení obou postav pro různé příležitosti.

 
74%
Hra - Dancing Bush
Video se načítá

Chcete vidět tančit bývalého prezidenta USA? Není nic lehčího, než si zapnout tuto flash hru a pan Bush bude tančit přesně podle toho, jak budete pískat, tedy klikat... Pokud by vám jeho taneční kreace na obyčejné modré podlaze nestačili, můžete si zapnout světelné dlaždice i halogeny zespoda či ze shora. Pak stačí jen pustit hudbu a pořádně to rozbalit.

 
73%
Hra - Princess Ariel In The Night Club
Video se načítá

Ariel je už dospělá a proto se rozhodla, že se půjde zabavit do nočního klubu. K tomu však potřebuje vhodné oblečení, aby ji vyhazovač pustil dovnitř a mohla tak potkat svou lásku. Pomozte jí!

 
72%
Hra - Dunce Dunce Revolution
Video se načítá

Je tady revoluce v tancování! Mačkejte směrové šipky tak, jak se vám šipky zobrazují na vrchu obrazovky. Získávejte více bodů za přiblížení šipek k cíli. Pokud neuspějete, sníží se vám ukazatel zdraví. Po splnění úrovně se změní postavička. Dokončete úspěšně všech pět úrovní a vyhrajte milion amerických dolarů.

 
62%
Hra - Dance Studio Boogy Bash
Video se načítá

Vítejte v tanečním studiu Boogie Bash. Stanete se členkou taneční třídy. Abyste se prokousali všemi úrovněmi hry, musíte do puntíku plnit pokyny hlavní cvičitelky. Klikejte na barvy přesně podle sekvence, kterou vám předvedla cvičitelka. Každá barva znamená odlišný pohyb. Ukažte svůj taneční talent!

 
59%
Hra - Sue tanečnice 2
Video se načítá

Malá Sue si zase něco vymyslela. Tentokrát to není žádné vaření ani zahradničení, chtěla se stát tanečnicí. Proto se chce ukázat a pilně trénuje. Jakmile už má natrénováno, chce změřit síly se svou protivnicí. Nejdříve zjistíte, jaké cviky bude soupeřka dělat a pak to musíte po ní perfektně zopakovat. Pozor, nesmíte se splést, jinak by měla Sue pěkný trapas.

 
58%
Hra - Talking Angela Dance Lessons
Video se načítá

Angela si troufá na tři různé taneční styly, avšak aby je zvládla dokonale potřebuje vás, abyste ji řídili při tancování. Do každé šipky se musíte trefit, aby byl tanec dokonalý.