Hudební

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
93%
Hra - One Man Band
Video se načítá

Natahejte nástroje na podium a stvořte jednočlennou kapelu! Najděte ten správný rytmus a rozveselte diváky. Když vás písnička omrzí tak můžete stvořit novou nebo zakončit tlačítkem finish.

 
89%
Hra - Freestyle
Video se načítá

Hra Volný styl je dělaná hlavně pro ty, kteří zbožňují hudbu. K dispozici máš 4 hráče, prasátko, rastamanna, funky černocha a saxofonistku. S jejich pomocí si můžeš složit hudbu, dělanou přesně pro tvoje uši. Kliknutím na muzikanta spustíš nebo zastavíš jednotlivé hudební pasáže. Teď už je jen na tobě, jakou hudbu dokážeš s takovými pomocníky vykouzlit!

 
89%
Hra - Notessimo
Video se načítá

Tato skvělá hra umožní skládat hudbu jak muzikálně nadaným tak naprostým amatérům bez citu pro věc. Je to jednoduché, před tebou je notová linka, do které budeš různě mezi řádky rozmisťovat noty, které budou vypadat jako nástroj, který má daný tón hrát. To jaký tón je který nástroj, si samozřejmě navolíš sám, prostě si jen dole v nástrojové liště zvolíš, jaký druh a jaký typ nástroje chceš zrovna umisťovat, rozmístíš noty do linky, a pak vybereš zase jiný nástroj. Až se ti tvůj vlastní orchestr mezi linkami bude zdát kompletní, dáš přehrát, a pak již můžeš třeba podle sluchu zvolit jiné tempo nebo i třeba jiný takt. Jako bonus tu máš i zvuky, které bys ani na normální nástroj nezahrál jako třeba zvuk mobilního telefonu, skleniček či třeba zvuk vesmíru. Ovládání myš

 
89%
Hra - Symphony
Video se načítá

Ve hře Symphony musíš správně přesunout velké bílé kolečko vhodným směrem. Výsledkem pak musí být přesun různě barevného písku do barevně odpovídající vyznačené oblasti. Dokážeš si poradit se všemi úrovněmi, které hra Symphony nabízí? Nejedná se o nic extrémně složitého, se vším si jistě úspěšně poradíš.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
88%
Hra - Make A Scene: Rock Tour
Video se načítá

Zvířátka mají své první vystoupení proto chtějí, aby bylo bezchybné. Pomůžeš jim s dekorací stage-u a výzdobou? Nakonec si s nimi můžeš i zahrát.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

85%
Hra - Amusix Violin
Video se načítá

Hrajete na nějaký hudební nástroj? Ne? A chtěli byste se naučit hrát třeba na housle? Není nic snadnějšího, než si to vyzkoušet tady v této hře. Spolu s krásnou Violou se pusťte do hrají na housle. Naučí Vás několik skladeb, které si rozhodně zamilujete. Některé z nich možná i budete znát. Na obrazovce se Vám budou objevovat písmena a znaky, a vy budete muset mačkat klávesy přesně podle toho, tím budete hrát na hudební nástroj.

 
84%
Hra - Amusix Flute
Video se načítá

Ke hraní této hry je nutné mít zapnuté reproduktory nebo sluchátka. Učitelka Alicia se vás pokusí naučit hrát na flétnu. Nejprve vám předvede, jak má hra vypadat a vy se pokusíte ji poté napodobit. Podle toho, jak dobře se vám to povede, dostanete ocenění. Dokážete správně splnit všech třicet úrovní?

 
84%
Hra - Singing Horses
Video se načítá

V této krátké oddechovce máte čtyři koně, kteří rádi zpívají. Pomocí myši na ně klikejte v jakémkoli pořadí a pak už jen čekejte, co toto koňské kvarteto stvoří. Hra je krátká, ale opravdu to stojí za to si to aspoň jednou poslechnout. :)

 
80%
Hra - Dream Symphony
Video se načítá

Velký hudebník přemýšlí o nové symfonii a upadne do říše snů. Pomoz mu a vydejte se společně na báječné dobrodružství. Vyskakuj za pomoci spících oveček a získávej bonusové peníze. Hra ti spočítá, jak vysoko se dokážeš dopracovat. Pokus se to zvládnout až na úplný konec, protože tam leží cíl této hry.

 
78%
Hra - Beat It - Virtual Drums
Video se načítá

Na bubnech můžeš vidět písmena a číslice. Zmíněné klávesy musíš stisknout a uslyšíš pěkný zvuk. Ve hře je tvým hlavním úkolem vyzkoušet si hru na bubny, k čemuž ti tedy pomůže klávesnice. Nedostaneš žádné omezení, jaké tóny musíš zahrát. Vyber si tedy nejhezčí tóny a pokus se vytvořit vlastní písničku.

 
77%
Hra - Brain Spa 6
Video se načítá

S herní sérií Brain Spa jistě máte jen ty nejlepší zkušenosti a můžete si zahrát již šesté pokračování. Poslouchejte orchestr a snažte se zapamatovat sekvenci, kterou hraje. Poté se pokuste zapamatovanou sekvenci přehrát. Abyste získali více bodů na svůj účet, zmáčkněte Presto a orchestr začne hrát rychleji.

 
77%
Hra - Piano Bar
Video se načítá

Velmi těžká postřehová hra. Kluk chce zahrát dívce krásné milostné písně na piano. Ty ale opravdu nejsou snadné. Tvým úkolem je mačkat konkrétní klávesy ve chvíli, kdy projíždí přes políčko ohraničené červenými čarami. Písničky jsou těžší a těžší, hudba se zrychluje, počet kláves nutných zmáčknutí se zvyšuje a ty přesto musíš stihnout naplnit nejlépe celé srdíčko.