Politici

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

80%
Hra - Obama And The Mayan Prophecy
Video se načítá

Zachraňte naší planetu před jistou zkázou! Jediný kdo jí může zachránit je jediný muž, prezident Barack Obama! Čirou náhodou se v tuto dobu probudí i mimozemšťan, který ležel v bezvědomí více jak 60 let v oblasti 51. Sdělí vám špatnou zprávu, kterou měl sdělit už před 60 lety, než havaroval, že se na Zemi blíží invazní flotila. Navíc vám prozradí i tajemství, které pomůže spasit Zemi. Musíte najít 12 drahokamů, které když umístíte na správné místo v jedné z mayských pyramid tak aktivujete obrovskou zbraň, kterou smetete celou nepřátelskou flotilu. Pomůžete americkému prezidentovi zachránit naši modrou planetu?

 
77%
Hra - Obama a Pán Prstenů
Video se načítá

V této adventuře hrajete za oblíbeného amerického prezidenta Baracka Obamu. Jednoho dne si pan Obama čte knížku pána prstenů a najednou je přenesen ze své oválné pracovny přímo do Středozemě. Tam potká Gandalfa, který mu řekne, že Středozem je velkém nebezpečí a vy jste jediný, kdo jim může pomoct, protože hrdinové z tohoto filmu mají velmi silnou rýmu. :D Pomůžete panu Obamovi zachránit Středozem?

 
74%
Hra - Dancing Bush
Video se načítá

Chcete vidět tančit bývalého prezidenta USA? Není nic lehčího, než si zapnout tuto flash hru a pan Bush bude tančit přesně podle toho, jak budete pískat, tedy klikat... Pokud by vám jeho taneční kreace na obyčejné modré podlaze nestačili, můžete si zapnout světelné dlaždice i halogeny zespoda či ze shora. Pak stačí jen pustit hudbu a pořádně to rozbalit.

 
60%
Hra - Dancing Blair
Video se načítá

Viděli jste někdy tancovat nějakého vysoce postaveného státníka? To se nepodaří jen tak komu. V této hře je ale všechno možné. Nechte tancovat Tonyho Blaira, což je ministerský předseda ve Velké Británii. Spousta srandy zažijete, pokud si vyzkoušíte všechny taneční kreace. Takže šup s premiérem na parket.

 
33%
Hra - Presidential Street Fight 2008
Video se načítá

Američtí politici jsou ostří chlapi a pro presidentské volby udělají cokoli. Vyberte si buĎ Obamu nebo McCaina a rozdejte si to tváří v tvář na ulici! Vaším úkolem bude co nejvíckrát zasáhnout oponenta. Snažte se trefovat do hlavy přímo nebo s odrazem!