Stmívání

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

91%
Hra - Kristen Stewart Real
Video se načítá

V této hře budete osobním maskérkou slavné hvězdy Kristen Stewart. Vaším úkolem je vybrat pěkný make-up a oblečení.

 
90%
Hra - Twilight Vampire Makeover
Video se načítá

Pomozte Kamile s přípravou na ples, kde bude převlečená z upírku. Jenže nejdříve musíte udělat několik úprav.

 
89%
Hra - Hollywood Hall Of Fame 5
Video se načítá

Máte zájem ostříhat, nalíčit a obléknout hollywoodské hvězdy? Ano? A co takhle hned 3 najednou? V této skvělé flash hře máte jedinečnou šanci. Dva mladíci a jedna dívka čekají jen a jen na vás a na vaši fantazii a dobrý vkus. Možností a kombinací máte nepřeberné množství, takže se pusťte s chutí do práce.

 
88%
Hra - Bella and Edward Kissing
Video se načítá

Hlavní postavy romantické série o upírech Bella a Edward se chtějí políbit. Vaším úkolem bude jim to usnadnit a pohlídat, aby je při líbání nikdo neviděl. Cestu vám zkříží Jacob Black nebo někteří členové Cullenova klanu. Dokážete naplnit ukazatel v horní části herní obrazovky? Celkem máte tři životy. Pozor na časový limit.

 
83%
Hra - Kristen Stewart
Video se načítá

Pokud jste fanoušky Kristen Stewart a závidíte filmovému štábu, že se s ní znají a nebo dokonce vizážistům, že ji denně zkrášlují, pak není nic jednoduššího, než si zahrát tuto oblíkačku. Oblečení se tady sice mění jen trošku, ale zato make-up, ten si užijete dostatečně. A upřímně, make-up je ve filmu velmi důležitý, dokáže zakrýt leckteré nedokonalosti pleti.

 
82%
Hra - Bella's Vampire Makeover
Video se načítá

Pomozte Belle s celkovým makeoverem. Potřebuje pomoci s kosmetikou, výběrem make-upu, oblečení a doplňků. Udělat z ní můžete typickou Bellu nebo jí můžete vybrat i hvězdné oblečení.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
81%
Hra - Robert Pattison and Kristen Stewart puzzle
Video se načítá

Jste fanynky Kristen Stewart a Roberta Pattisona? Tak v tom případě. si vyzkoušejte tuto hru, kde musíte do časového limitu poskládat jednu z jejich čtyř fotek. Zvládnete to?

 
80%
Hra - Twilight Makeover
Video se načítá

Jste fanoušky slavné Twilight ságy? Pokud ještě navíc milujete herce hrající v tomto filmu, je tato hra určena přímo pro Vás. Jedná se o suprovou oblíkačku se slavnou hvězdou. Můžete mu změnit barvu očí, změnit účes nebo třeba vousy. Dále můžete svého hrdinu obléknout. Fantazii se meze nekladou a můžete vytvořit i úplně nového člověka.

 
79%
Hra - Twilight oblíkačka 1
Video se načítá

Oblíbili jste si slavné filmy Twilight ságy? Nebo ještě spíš její hlavní představitelku? Není nic jednodužšího, než si zahrát tuto oblíkačku, ve které si právě tuto hrdinku můžete obléknout. Černé šatky a bílé sáčko jsou naprosto dokonalé. Pokud ovšem nechcete vypadat tak seriózně, stačí zvolit rifle, modré tričko a jako doplněk tenounkou čelenku.

 
79%
Hra - Color Twilight
Video se načítá

Twilight sága je jeden z nejoblíbenějších romantických filmů. Pokud je to i váš případ, vymalujte si i vy párek a jejich kamarádů, co nejlépe. Jak bude vypadat jejich portrét po vybarvení?

 
78%
Hra - Twilight oblíkačka
Video se načítá

Hrdinka Bella z oblíbeného filmu Stmívání o upírech a lásce :-). Obleč Bellu podle svého vkusu.

 
75%
Hra - Nový měsíc
Video se načítá

Vítejte v továrně na výrobu puzzlí. Vaším úkolem bude vybrat motiv puzzle, počet dílků na šířku a na výšku. Až budete mít vybráno, dejte se do zkušebního sestavování, abyste viděli, jak výsledné puzzle vypadá a zda obsahuje všechny součástky. Ústředním tématem je tentokrát sága Twilight a její díl Nový měsíc.

 
75%
Hra - Ashley Greene Makeover
Video se načítá

Kdo z vás sledujte Twilight tak si jistě užije tuto hru, ve které budete líčit známou americkou herečku a modelku Ashley Greenovou. Stačí zapojit fantazii a hezky jí upravit.