Upíři

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
91%
Hra - Taylor Lautner celebrity makeover
Video se načítá

Taylor Lautner je americký herec, jenž se proslavil rolí Jacoba Blacka ve filmovém ztvárnění ságy o upírech Stmívání. V této hře dostanete za úkol úpravu zevnějšku slavné celebrity. Na starost si vezmete horní polovinu těla a obličej, který můžete dle své libosti upravovat. Vše si udělejte podle vlastní fantazie!

 
88%
Hra - Vampire Skills
Video se načítá

Procvičte si upírské dovednosti. Dostanete na starost upíra, který se rozhodl ukázat vám svoje dovednosti. Hra obsahuje několik na sebe navazujících úrovní, dokážete je projít všechny? Nejprve si procvičíte svoje netopýrské dovednosti, a poté již nastane čas na trochu té krve. Pozor na časový limit.

 
88%
Hra - Bella and Edward Kissing
Video se načítá

Hlavní postavy romantické série o upírech Bella a Edward se chtějí políbit. Vaším úkolem bude jim to usnadnit a pohlídat, aby je při líbání nikdo neviděl. Cestu vám zkříží Jacob Black nebo někteří členové Cullenova klanu. Dokážete naplnit ukazatel v horní části herní obrazovky? Celkem máte tři životy. Pozor na časový limit.

 
86%
Hra - Vampire Couple Dress Up
Video se načítá

Oblečte známý pár ze seriálu Vampire Diaries a vyberte jim oblečení, které bude společně ladit, aby se k sobě hodily.

 
86%
Hra - Hellsing Vampire
Video se načítá

Seras Victoria, hlavní hrdinka seriálu Hellsing. A ty teď můžeš zjistit, jestli jí to sluší i jinak než v policejní uniformě (kterou tu máš ale samozřejmě taky). Rudé šaty, zelené šaty, nebo raději nějakou zajímavou halenku? A co radikální změna účesu?

 
83%
Hra - The Sun for the Vampire 2
Video se načítá

Pomozte upírovi zdolat v každém kole všechny překážky a dostaňte ho až k cílovým dveřím v této logické skákačce. Během cesty si budete muset poradit s nejrůznějšími nástrahami. Jako upír se dokážete na krátký čas proměnit v netopýra a doletět, kam potřebujete.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

78%
Hra - The Sun For The Vampire
Video se načítá

The Sun For The Vampire je suprová logická hra, ve které budete hrát za upíra. Tento upír je zavřený v temném žaláři po celý svůj život a rád by také někdy spatřil denní světlo. Vaším úkolem bude sbírat mince a klíče, kterými si budete otevírat dveře. Podaří se vám se dostat až na povrch?

 
77%
Hra - Dating a Vampire: Damon
Video se načítá

Postarejte se o hlavní hrdinku ze seriálu Vampire Diaries a oživte ji pěkným make-upem, doplňky a šaty.

 
76%
Hra - Vampire Fashion Designer
Video se načítá

Staň se módní návrhářkou šatů pro upírku! Nejprve uděláš návrh a vybereš si střih, jaký na šaty zvolíš. K dispozici máš celou škálů barev. Poté je potřeba podle návrhu nakreslit jednotlivé díly na látku, sešpendlit a vystřihnout. A nakonec už je třeba jen samotné šití!

 
75%
Hra - Vampire Bride
Video se načítá

Upíří nevěsta se připravuje na svůj svatební den. Upravte nevěstu i jejího vyvoleného. Není nebezpečné starat se o dvojici upírů? Přeci jen jsou to krvežíznivá stvoření a mohla by se naštvat. V ten okamžik byste se nejspíš stali jejich svačinou. Máte na výběr úpravu účesů, oblečení, bot a prostředí.

 
75%
Hra - Yurius's House of Spooks
Video se načítá

Vaším úkolem v této logické adventuře bude pomoci hlavnímu hrdinovi dostat hračku z domu zlého vědce. Vědec však zrovna nemá na vás náladu a tak vás zamkne ve sklepě. Najděte způsob, jak ze sklepa uprchnout a hračku získat.

 
72%
Hra - Vampire Physics
Video se načítá

Upíři pořádají hon na nové členy. Porážejte dřevěné desky, abyste dostali upíra ke člověku. Dřevo se dá jednoduše prorazit. Cestou narazíte na různé překážky. Hra obsahuje více než tři desítky obtížných úrovní. Dokážete si je projít všechny? Pokud byste stále neměli dost, můžete si vytvořit svou vlastní misi v editoru.

 
71%
Hra - Anime Vampire Queen
Video se načítá

Krvežíznivá královna upírů si vás nechala přivést do svého doupěte. Dala vám ultimátum: buď ji pořádně obléknete, nebo vás promění v zákusek. Dokážete ji vyplnit její přání a vyberete to pravé oblečení? Máte k dispozici nejnovější upírskou módu. Snažte se, jinak byste nemuseli dopadnout vůbec dobře.