Máš magické schopnosti?

Někdo má a někdo nemá. S magickými schopnostmi je to zrovna tak. Možná ve svých myšlenkách dokážeš přivolat události nebo dokonce umíš předpovídat, co se v budoucnu stane. Ale může to být jen intuice. Přesvědč se, zda máš magické schopnosti.
1) Stalo se ti někdy, že se splnilo všechno, na co jsi myslela?
2) Máš pocit, že dokážeš předpovědět, co se stane v budoucnu?
3) Stalo se ti někdy, že jsi myslela na nějakého člověka a ten tě hned druhý den kontaktoval?
4) Když se ráno probudíš a máš špatný pocit, že se během dne něco stane, vyplní se tvá předtucha?
5) Splnil se ti někdy sen, který se ti zdál během noci?
6) Dokážeš odhadnout, jak se cítí lidé okolo tebe?
7) Když během dne potkáš několikrát tu samou osobu, co tě napadne jako první?
8) Když si něco opravdu hodně přeješ, vyplní se v budoucnu tvé přání?
9) Věříš, že všechno, co se děje, je jenom náhoda?
10) Máš někdy pocit, že svými myšlenkami dokážeš přivolat některé události?
Vyhodnotit test

Autor: HPD.cz   |   Publikováno: 6.1.2016   |   Vyplněno: 13082x

Komentáře

Anechka(♥Kawaii!♥)

Opravdu máš magické schopnosti. Z toho, co jsi odpověděla je naprosto zřejmé, že v tobě magické schopnosti dřímají. To je skvělé, protože takovou unikátní vlastností jen tak někdo nevyniká. Zkus víc rozvíjet své schopnosti a možná se v budoucnu projeví naplno.

AnechkaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

lucicarna(Minecrafťačky)

Nějaká magie v tobě je. Nějaké magické schopnosti máš, ale možná se ještě úplně neprojevily nebo jsi je zatím dostatečně nerozvinula. V každém případě je jisté, že je na tobě něco zvláštního, něco opravdu velmi tajemného.

lucicarnaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Funnyska(100% !!)

Opravdu máš magické schopnosti. Z toho, co jsi odpověděla je naprosto zřejmé, že v tobě magické schopnosti dřímají. To je skvělé, protože takovou unikátní vlastností jen tak někdo nevyniká. Zkus víc rozvíjet své schopnosti a možná se v budoucnu projeví naplno

Často se mi stává že když něco dělám tak si vzpomenu že sem to někdy dělala pak na to myslím a dělám to co sem v tom viděla ale nevím kde!! možná ve snu nebo já fakt nevím !! ale je to zajímaví pocit já si myslím že to není shoda okolností je to prostě nevysvětlitelné smajl nebo já fakt nevím

FunnyskaTo se mi líbí +1 To se mi nelíbí

natykaty04(GoGomanTv je super)

Opravdu máš magické schopnosti. Z toho, co jsi odpověděla je naprosto zřejmé, že v tobě magické schopnosti dřímají. To je skvělé, protože takovou unikátní vlastností jen tak někdo nevyniká. Zkus víc rozvíjet své schopnosti a možná se v budoucnu projeví naplno.

smajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl

natykaty04To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

kytkatka

Opravdu máš magické schopnosti. Z toho, co jsi odpověděla je naprosto zřejmé, že v tobě magické schopnosti dřímají. To je skvělé, protože takovou unikátní vlastností jen tak někdo nevyniká. Zkus víc rozvíjet své schopnosti a možná se v budoucnu projeví naplno. .
OUJÉ,KDO MÁ TAKÉ MAGICKÉ SCHOPNOSTI POŠLETE MI ZPRÁVUsmajlsmajlsmajlsmajl

kytkatkaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

natykaty04(GoGomanTv je super)

kytkatka: Opravdu máš magické schopnosti. Z toho, co jsi odpověděla je naprosto zřejmé, že v tobě magické schopnosti dřímají. To je skvělé, protože takovou unikátní vlastností jen tak někdo nevyniká. Zkus víc rozvíjet své schopnosti a možná se v budoucnu projeví naplno.

natykaty04To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Bety01(Sebevražedný oddíl)

Opravdu máš magické schopnosti. Z toho, co jsi odpověděla je naprosto zřejmé, že v tobě magické schopnosti dřímají. To je skvělé, protože takovou unikátní vlastností jen tak někdo nevyniká. Zkus víc rozvíjet své schopnosti a možná se v budoucnu projeví naplno.neupaluj te měsmajl

Bety01To se mi líbí +2 To se mi nelíbí
zobrazit starší komentáře

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)