Jaký kroužek se k tobě hodí?

Máš pořád pocit, že čas od času přijde chvíle, kterou nejde nijak vyplnit? Možná ti chybí nějaká aktivita, kterou bys dělala pravidelně, věnovala se jí a pak znalosti a zkušenosti využít i ve volném čase. Zájmový kroužek bude v každém případě to pravé pro tebe. Jaký si ale vybrat? To máš šanci zjistit v následujícím testu.
1) Co nejčastěji děláš, když přijdeš domů ze školy?
2) Jak nejraději trávíš volný čas, kdy jsi sama?
3) A naopak, jak trávíš volný čas s přáteli?
4) Kterou z následujících aktivit dělají tvoji rodiče nebo dělali v mládí?
5) Vždycky sis nejvíc přála k narozeninám …?
6) Které z následujících vlastností tě nejvíc vystihují?
7) Který z následujících školních předmětů je ti nejbližší?
8) Co nejradši čteš, když máš volnou chvilku?
9) Kdyby sis právě měla vybrat film nebo pořad, na který se budeš dívat, který z následujících by to byl?
10) Která z následujících špatných vlastností tě nejvíc vystihuje?
11) Které povolání bys chtěla dělat klidně celý život?
12) Jaké oblečení nejraději nosíš?
Vyhodnotit test
Vyhodnocení testu
Opakovat test
Všechny testy

Autor: HPD.cz   |   Publikováno: 26.8.2015   |   Vyplněno: 19639x

Komentáře

Kačenka Novotná(Jsme IN!!)

Hodí se k tobě sport. Sport je v každém případě tvá parketa. Nejenže máš vůli se sportu věnovat, ale rozhodně máš i týmového ducha, takže je pro tebe vůbec tou nejlepší variantou. Pokud se přihlásíš do kroužku kteréhokoli skupinového sportu, rozhodně nebudeš mít nouzi o kamarády, protože sportovního a týmového ducha v sobě rozhodně máš.

Kačenka NovotnáTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

lilu2005(♥♥♥Littlest Pet Shop♥♥♥ a...)

Vyhodnocení testu
Hodí se k tobě zpěv a tanec. Zpěv a tanec jsou pro tebe jako stvořené. Nejenže si neustále něco pobrukuješ, ale navíc k tomu určitě přidáš i pár takových tanečních kroků. Teď už si stačí vybrat jen ten nejlepší taneční či hudební kroužek – můžeš spojit i obojí dohromady, a projevit svůj talent naplno.

Balet smajl

lilu2005To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

myšička055

Hodí se k tobě vaření. Tvé místo je od jakživa v kuchyni a není se čemu divit. Baví tě pracovat s jídlem a i když se sem tam stane, že je nějaký z tvých nových receptů nevyvedený, máš velkou možnost se s tím poprat v nějakém kroužku. Kroužků vaření je totiž opravdu dost a přihlásit se mohou dokonce i menší děti. Co takhle nějaký zkusit?

Už v něm jsem druhý roksmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl

myšička055To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

pupendo910(Gorlandia)

Hodí se k tobě herectví nebo hra na hudební nástroje. Jsi jako stvořená pro hvězdnou kariéru a bylo by dobré, kdyby sis konečně začala jít za svým skutečným snem. Ať už si vybereš jedno nebo druhé, případě zvolíš obojí dohromady, zklamaná ze sebe nebudeš, protože talent v tobě nepochybně je. Teď už jen zbývá sebrat všechnu odvahu a přihlásit se o správného kroužku.

Jako knihomolka asi na výběr nemám. Jediná věc, co dělám ovolném čase je čtení, čtení a zase čtení. Jo, jasně, když nemám co číst, jdu si kreslit, ale to je asi tak jednou do roka. smajlsmajl

pupendo910To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Naty Babková

Hodí se k tobě herectví nebo hra na hudební nástroje. Jsi jako stvořená pro hvězdnou kariéru a bylo by dobré, kdyby sis konečně začala jít za svým skutečným snem. Ať už si vybereš jedno nebo druhé, případě zvolíš obojí dohromady, zklamaná ze sebe nebudeš, protože talent v tobě nepochybně je. Teď už jen zbývá sebrat všechnu odvahu a přihlásit se o správného kroužku. smajlsmajl

Naty BabkováTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

klarax(Ladynky)

Hodí se k tobě sport. Sport je v každém případě tvá parketa. Nejenže máš vůli se sportu věnovat, ale rozhodně máš i týmového ducha, takže je pro tebe vůbec tou nejlepší variantou. Pokud se přihlásíš do kroužku kteréhokoli skupinového sportu, rozhodně nebudeš mít nouzi o kamarády, protože sportovního a týmového duch


joooo to beruuusmajl

klaraxTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Korbelová(Milujeme MORČÁTKA!!!)

zpěv a tanec vystihli mě dobře zpívat umím a i v tom tanci jsem občas profík navíc umím měnit hlasy tak dobře že bych mohla být v tvoje tvář má známí hlas umím napodobit i hlas Michaela Jacksona když se mi chce
smajl

KorbelováTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí
zobrazit starší komentáře

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)