Jaký kroužek se k tobě hodí?

Máš pořád pocit, že čas od času přijde chvíle, kterou nejde nijak vyplnit? Možná ti chybí nějaká aktivita, kterou bys dělala pravidelně, věnovala se jí a pak znalosti a zkušenosti využít i ve volném čase. Zájmový kroužek bude v každém případě to pravé pro tebe. Jaký si ale vybrat? To máš šanci zjistit v následujícím testu.
1) Co nejčastěji děláš, když přijdeš domů ze školy?
2) Jak nejraději trávíš volný čas, kdy jsi sama?
3) A naopak, jak trávíš volný čas s přáteli?
4) Kterou z následujících aktivit dělají tvoji rodiče nebo dělali v mládí?
5) Vždycky sis nejvíc přála k narozeninám …?
6) Které z následujících vlastností tě nejvíc vystihují?
7) Který z následujících školních předmětů je ti nejbližší?
8) Co nejradši čteš, když máš volnou chvilku?
9) Kdyby sis právě měla vybrat film nebo pořad, na který se budeš dívat, který z následujících by to byl?
10) Která z následujících špatných vlastností tě nejvíc vystihuje?
11) Které povolání bys chtěla dělat klidně celý život?
12) Jaké oblečení nejraději nosíš?
Vyhodnotit test
Vyhodnocení testu
Opakovat test
Všechny testy

Autor: HPD.cz   |   Publikováno: 26.8.2015   |   Vyplněno: 22650x

Komentáře

nikta

Hodí se k tobě sport. Sport je v každém případě tvá parketa. Nejenže máš vůli se sportu věnovat, ale rozhodně máš i týmového ducha, takže je pro tebe vůbec tou nejlepší variantou. Pokud se přihlásíš do kroužku kteréhokoli skupinového sportu, rozhodně nebudeš mít nouzi o kamarády, protože sportovního a týmového ducha v sobě rozhodně máš.

niktaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

phr

Vyhodnocení testu
Hodí se k tobě kroužky v přírodě, například skaut. Lenošení, to rozhodně není nic pro tebe. Jsi vyloženě akční typ, ráda podnikáš nové věci a dobrodružství ti v žádném případě není cizí. Skaut je navíc příležitost, jak se ledacos naučit. A věř, že co se ve skautu naučíš, už nikdy nezapomeneš. Pokud ti ale skaut není po chuti, zkus se zamyslet nad jiným kroužkem, který má blízko k přírodě.

phrTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Lucy Lupinová(Bradavice)

Hodí se k tobě herectví nebo hra na hudební nástroje. Jsi jako stvořená pro hvězdnou kariéru a bylo by dobré, kdyby sis konečně začala jít za svým skutečným snem. Ať už si vybereš jedno nebo druhé, případě zvolíš obojí dohromady, zklamaná ze sebe nebudeš, protože talent v tobě nepochybně je. Teď už jen zbývá sebrat všechnu odvahu a přihlásit se o správného kroužku.


JUPÍ! Los Angeles tras sa! xD

Lucy LupinováTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

šialené hovienko(Spisovatelky)

Hodí se k tobě tvůrčí kroužky – kreslení, modelování. Tvůrčí práce je vážně skvělá věc a pro tebe navíc jako stvořená. Máš talent, to se ti v žádném případě nedá upřít, ale možná si ještě neměla dobrou příležitost, jak jej navenek projevit. Zkus najít kroužek se zaměřením, který bude nejvíc odpovídat tvým požadavkům, a pusť se do toho naplno.

Jů. :3 Ja som tento rok chcela chodiť na krúžok kde sa šijú a vyrábajú rôzne hlúposti, ale prekrýva sa mi to s výtvarkou, ktorá je v ten istý čas. : /

šialené hovienkoTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

sirenix bloom(WE LOVE UNDERTALE)

Hodí se k tobě kroužky v přírodě, například skaut. Lenošení, to rozhodně není nic pro tebe. Jsi vyloženě akční typ, ráda podnikáš nové věci a dobrodružství ti v žádném případě není cizí. Skaut je navíc příležitost, jak se ledacos naučit. A věř, že co se ve skautu naučíš, už nikdy nezapomeneš. Pokud ti ale skaut není po chuti, zkus se zamyslet nad jiným kroužkem, který má blízko k přírodě.
Jej! Já na skauta chodim

sirenix bloomTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

PsychoušekVIP(Sword Art Online)

hraju si smajlDD No já bych si možná ještě i hrála, ale když člověk přijde domů z práce a po devíti hodinách školy a musí se ještě učit, jaksi na to není čas. ale mohla bych si zkusit hrát jak by to asi vypadalo

PsychoušekTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí
zobrazit starší komentáře

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)