Jsi tajnůstkářka?

Máš pocit, že v tobě ostatní čtou jako v otevřené knize? Nebo je pro tebe tajemství něco opravdu velmi vzácného, ať už ti ho svěřil kdokoli blízký? Umět udržet tajemství je rozhodně jedna ze stěžejních vlastností, ale tajnůstkařit ohledně své vlastní osoby není vždycky tím nejlepším řešením.
1) Tvoje kamarádka se ti svěří, že se její rodiče doma pořád hádají. Co jí řekneš?
2) Máš pocit, že tě tvůj kluk podvádí a tvoje kamarádka se ti svěřila s tím, že i ona má pocit, že ji její kluk podvádí. Řekneš jí o svých pocitech bez problémů?
3) Máš pocit, že tvá kamarádka má velké nedostatky v jedné školní práci. Co uděláš?
4) Když ti není z nějakého důvodu do smíchu, jak se zachováš?
5) Kdyby se ve tvé rodině stalo něco hrozného, dokázala bys hned zavolat své nejlepší kamarádce?
6) Tvoje mamka má už nějakou dobu špatnou náladu a rodina se rozhodne pro plán, který by ji měl rozveselit. Dokážeš držet jazyk za zuby?
7) Dokážeš vždycky udržet tajemství až do poslední chvíle nebo se musíš někomu vždycky svěřit?
8) S kámoškou se díváš na film, ty už dlouho víš, jak nakonec skončí, ale kamarádka ne. Dokážeš mlčet až do konce a nevyzradit ani kus příběhu?
9) O jedné spolužačce už dlouho víš, že není taková, za jakou se vydává, ale je to pěkná potvora. Necháš si to pro sebe nebo to, co na ni víš, řekneš i ostatním?
10) Kdyby tvá nejlepší kamarádka vyzradila tvé největší tajemství, dokázala bys jí odpustit?
Vyhodnotit test

Autor: HPD.cz   |   Publikováno: 27.8.2016   |   Vyplněno: 2378x

Komentáře

salátek(Milovnice koček)

Jsi hrozný tajnůstkář. Nejenže se opravdu těžko svěřuješ, ale jdi i hrozný tajnůstkář pokud jde o cizí tajemství, které ti bylo svěřeno ať už kýmkoli. Prostě dokážeš držet jazyk za zuby a nevyzradit vůbec nic a to je perfektní vlastnost, kterou jen tak někdo nemá
Ano to jsem

salátekTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Monika123(Máte rádi zvířátka?)

Vyhodnocení testu
Jsi hrozný tajnůstkář. Nejenže se opravdu těžko svěřuješ, ale jdi i hrozný tajnůstkář pokud jde o cizí tajemství, které ti bylo svěřeno ať už kýmkoli. Prostě dokážeš držet jazyk za zuby a nevyzradit vůbec nic a to je perfektní vlastnost, kterou jen tak někdo nemá.smajl dobrý docela napište mi a nebojte se nikomu nic neřeknu smajl smajl

Monika123To se mi líbí +1 To se mi nelíbí

RainbowDash_kawaiiVIP(♡ Twilight Games ♡)

Řekneš na sebe skoro všechno. Ať už je to cokoli, vyzradíš na sebe kamarádkám opravdu všechno a informace navíc dokážeš vylíčit do sebemenších detailů. Není to špatná vlastnost, ale dávej si pozor na to, abys nevyzrazovala i to, co ti svěřily kamarádky.

RainbowDash_kawaiiTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

patnáctka(♥Jsem v puberte, no a co ...)

Řekneš na sebe skoro všechno. Ať už je to cokoli, vyzradíš na sebe kamarádkám opravdu všechno a informace navíc dokážeš vylíčit do sebemenších detailů. Není to špatná vlastnost, ale dávej si pozor na to, abys nevyzrazovala i to, co ti svěřily kamarádky.

Tak tohle je naprostá pravda!
Naštěstí(Ovšem pro ostatní!) se vždycky do svého vyprávění tak zamotám, že ostatním unikne pointa a vše co řeknu po ukončené páté minutě zůstane tajemstvím, protože mě už nikdo nevnímá, jak jim v hlavě rezonuje zoufalé:" Zdrhej, zdrhej, zdrhej..."

patnáctkaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Anechka(♥Kawaii!♥)

Jsi hrozný tajnůstkář. Nejenže se opravdu těžko svěřuješ, ale jdi i hrozný tajnůstkář pokud jde o cizí tajemství, které ti bylo svěřeno ať už kýmkoli. Prostě dokážeš držet jazyk za zuby a nevyzradit vůbec nic a to je perfektní vlastnost, kterou jen tak někdo nemá.

AnechkaTo se mi líbí +1 To se mi nelíbí
zobrazit starší komentáře

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)