Jak moc je pro tebe důležitý vzhled?

Potřebuješ mít upravené nehty, být nalíčená a oblečená v tvých nejnovějších kouscích, jinak nepůjdeš ani vynést koš? Nebo naopak neřešíš příliš, jak vypadáš, ale nosíš věci co nejpohodlnější? Otestuj se a zjisti pravdu!
1) Jak by ses oblékla, kdyby tě tvůj idol pozval na romantickou večeři do luxusní restaurace?
2) Je pro tebe důležitá značka oblečení, které nosíš?
3) Sleduješ novinky ze světa módy, kosmetiky a zdravého životního stylu?
4) Co pro tebe znamenají šperky – náhrdelníky, náramky, prstýnky, náušnice?
5) Líčíš se?
6) Je pro tebe důležité, jak vypadají tvé kamarádky?
7) Ráno jsi zaspala. Pokud vyrazíš do pěti minut, školu ještě stihneš včas. Co uděláš?
8) Pečuješ o své nehty?
9) Jaký máš názor na solária?
10) Kolik používáš různých parfémů?
Vyhodnotit test

Autor: HPD.cz   |   Publikováno: 7.8.2013   |   Vyplněno: 8698x

Komentáře

Hanuleee14(Jsme IN!!)

O svůj vzhled velmi dbáš.
Málokdy tě někdo potká neupravenou, leda když tě překvapí. Máš spoustu oblečení, doplňků i kosmetiky, ale snažíš se vše kombinovat decentně. Nad svým vzhledem dokážeš strávit spoustu času, pokud tě to baví. smajlsmajl

Hanuleee14To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

lelinča(Holky vládnou světu!)

O svůj vzhled velmi dbáš.
Málokdy tě někdo potká neupravenou, leda když tě překvapí. Máš spoustu oblečení, doplňků i kosmetiky, ale snažíš se vše kombinovat decentně. Nad svým vzhledem dokážeš strávit spoustu času, pokud tě to baví.

lelinčaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

anetka.(kdo neskáče není čech)

Svůj vzhled příliš neřešíš.
Nejradši nosíš co nejpohodlnější oblečení. Většinu svých kousků nosíš, dokud z nich nevyrosteš nebo je nezničíš natolik, že jsou nepoužitelné. Nakupovat oblečení tě moc nebaví a raději si užíváš jiných věcí. Na druhou stranu pro tebe není problém okamžitě odejít z domu, pokud je to potřeba.

anetka.To se mi líbí +1 To se mi nelíbí

liankag(Usměj se aspoň trošku!)

tvúj vzhled te zajíma snad nejvíc ze všeho.smajlsmajlkdyž ráno vstanu,nejdrív jdu na WC,pak jse du do koupelne umít,pak jse najím,pak jsi umiju zuby ,potom jse obleču co jsem jsi večer nachystala,ozdobím jse nejakemy šperkamy udelám jsi krásny učes a když jdu do školy tak takhle vyparádená jdu do školy.smajlsmajlsmajlpoobede každý uterek jdu na manikúru.smajlsmajlsmajl

liankagTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Kačenka Novotná(Nesnesitelně ukecané holk...)

Tvůj vzhled tě zajímá snad nejvíc ze všeho.
Potřebuješ vždy vypadat dokonale. Ať už jdeš kamkoliv, neobejde se to bez dlouhého vybírání vhodného oděvu, doplňků a samozřejmě velké spousty drahé kosmetiky. Nejsi ochotná dopustit, aby tě někdo viděl neupravenou. Ráno vstáváš s velkým předstihem, aby ses stihla upravit dle svých představ. Nepřeháníš to trochu?

Kačenka NovotnáTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

šialené hovienko

Tvůj vzhled tě zajímá jen někdy.
Pokud se naskytne nějaká speciální příležitost, ráda se upravíš. Ale aby ses malovala a ladila všechny kusy oblečení každý den? Na to opravdu nemáš nervy. Jsi ráda, když si připadáš pěkně, ale nepotřebuješ nad svým vzhledem trávit hodiny času.

: )

šialené hovienkoTo se mi líbí +2 To se mi nelíbí

momča1(KLUB FOREVER)

Svůj vzhled příliš neřešíš.
Nejradši nosíš co nejpohodlnější oblečení. Většinu svých kousků nosíš, dokud z nich nevyrosteš nebo je nezničíš natolik, že jsou nepoužitelné. Nakupovat oblečení tě moc nebaví a raději si užíváš jiných věcí. Na druhou stranu pro tebe není problém okamžitě odejít z domu, pokud je to potřeba. smajlsmajlsmajlsmajl

momča1To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Agentka 007.5(Supr hollky které mají rá...)

O svůj vzhled velmi dbáš.
Málokdy tě někdo potká neupravenou, leda když tě překvapí. Máš spoustu oblečení, doplňků i kosmetiky, ale snažíš se vše kombinovat decentně. Nad svým vzhledem dokážeš strávit spoustu času, pokud tě to bavísmajl

Agentka 007.5To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

karca10(Máme rádi YouTube a YouTu...)

Tvůj vzhled tě zajímá jen někdy.
Pokud se naskytne nějaká speciální příležitost, ráda se upravíš. Ale aby ses malovala a ladila všechny kusy oblečení každý den? Na to opravdu nemáš nervy. Jsi ráda, když si připadáš pěkně, ale nepotřebuješ nad svým vzhledem trávit hodiny času.

karca10To se mi líbí +1 To se mi nelíbí
zobrazit starší komentáře

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)