Šnek

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
98%
Hra - Snail Bob 7 Fantasy Story
Video se načítá

Je tu konečně další díl šneka, na který jste tak dlouho čekali! Pomozte šnečkovi se dostat z podivného fantasy světa, ve kterém se ocitnul ve svém vlastním snu. Zdolávejte nebezpečné nástrahy a nepřátelé, kteří mu budou chtít ublížit. Zvládnete ho dopravit pokaždé až k východu?

 
96%
Hra - Snail Bob 5: Love Story
Video se načítá

Snail Bob je zpět a tentokrát se nám zamiloval!! Pomůžete mu překonat více jak tři desítky levelů a dostat se k jeho vytoužené lásce? Opět se budete muset vyhnout překážkám, jako jsou ostny, různé podzemní potvory nebo masožravé kytky.

 
96%
Hra - Snail Bob 6 Winter Story
Video se načítá

Mnoho typů hádanek a také překážek čeká na hráče v již šestém pokračování série Snail Bob. V tomto díle se ocitnete v zimě, která není pro šneka ničím příjemným. Proto je nutné, abyste mu pomohli překonat všechny zimní nástrahy na cestě. Jedině s Vaší pomocí se Bob dostane do teplého domečku.

 
95%
Hra - Snail Bob 4
Video se načítá

Máme tu čtvrté pokračování této výborné, oblíbené hry jménem Snail Bob 4! Váš oblíbený hrdina se vydává na dobrodružství do vesmíru, ale čeká ho spoustu překážek a nástrah. Ovládání je pořád stejné, pouze myší. Když na něj kliknete, tak se schová do ulity. Tak neváhejte a pomozte Bobovi se dostat až na konec.

 
95%
Hra - Zachraň Šneka
Video se načítá

Vyzkoušejte si parádní novinku v podobě logické hry Save The Snail, ve které máte za úkol zachránit šneka. V každém z 24 levelů budete muset za použití dostupných objektů šnečka schovat před blížící se hrozbou. Dávat pozor si tak musíte na padající kamení, pálící slunce či nebezpečné napínáčky.

Zahraj si hru Zachraň šneka i na svém mobilu. Zkus také druhý díl dobrodružství šneka na svém mobilu.

 
90%
Hra - Snail Bob 8 Island Story
Video se načítá

Vaším úkolem v tomto pokračování známé logické hry bude dostat šneka přes levely plné překážek a protivníků. Důležitá bude přitom správná interakce s okolními prvky, které vám pomohou překážky zdolat. Ovládat však budete i pohyb samotného šneka.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

85%
Hra - Snail Bob 3
Video se načítá

Máme tu pro vás již 3. pokračování této skvělé logické hry Snail Bob. Tentokrát se s tímto pomalým hrdinou vydáte na cestu do krásného Egypta. Nebude to tak jednoduché, jak se zdá, protože Bob bude muset čelit různým nástrahám a nepřátelům, kteří mu budou znesnadňovat jeho cestu. Pomůžete Bobovi se dostat až nakonec?

 
84%
Hra - Snail Bob 2
Video se načítá

Pomozte šnekovi Bobovi a dejte dárek svému šnečímu dědečkovi. Před sebou máte nebezpečný les a musíte skrz něj projít, abyste se dostali na dědečkovu oslavu. Dokážete vyřešit velké množství logických hádanek? V cestě vám bude stát spousta záludností, se kterými si ale jistě dokážete poradit a dovedete Boba do cíle.

 
82%
Hra - Snail Quest
Video se načítá

Roztomilý, ale hladový šneček tě čeká v logické hře Snail Quest. Doveď šnečka k jídlu, nenecháš ho přece hladovět! Přesuň prázdné šnečí krunýře tak, aby se chudák hladovějící šneček bez problémů dostal k lístečku, po kterém tak moc touží. Dokážeš mu pomoci? Sbírej body a nezapomeň na časový limit! Šnek potřebuje tvou pomoc!

 
81%
Hra - Snail Bob
Video se načítá

Šneček jménem Bob potřebuje nový domeček. Použij nářadí a různé předměty, s nimiž mu pomůžeš projít přes jednotlivé úrovně. Čím rychleji se ti podaří úroveň dokončit, tím více bodů si na konto následně připíšeš. Dokážeš logicky přemýšlet a projdeš přes všechny nástrahy a zádrhele v několika úrovních? Nezapomeň si zahrát i druhý díl šneka Boba.

 
79%
Hra - Fruit Defense
Video se načítá

Nebezpeční šnečci zaútočili na Vaši zahradu a musíte ji ubránit, aby Vám ji celou nezlikvidovali. V této hře si můžete vybrat různé módy, takže hra může být pokaždé jiná. Zabíjejte šneky pomocí různých zbraní, jako je třeba boxovací rukavice nebo třeba kroznů, které plivou své plody a tím zabíjí šneky. Nenechte je zničit vaši zahradu.

 
75%
Hra - Snails Anger
Video se načítá

Pomicí šnečích ulit se snažte zlikvidovat prasečí hlavy, které se ovšem snaží ukrýt co nejlépe, abyste je nepřemohli. Pomocí různých šneků zkuste vymyslet sílu a směr střely. Šneci jsou vystřelováni z vysokého praku. A v každém levelu je omezen počet střel. Proto se snažte být co nejpřesnější a co nejúčinější. Obtížnost stoupá úměrně s výškou levelu.

 
75%
Hra - Save The Snails
Video se načítá

V této flash hře si zahrajete na záchranáře šneků a také procvičíte svůj cit pro rovnováhu. Vaším úkolem je položit kládu do vody a na ní umístit potřebný počet šnečků, tak, aby vydrželi minimálně 3 vteřiny nad vodní hladinou. Čím více jich zachráníte, před dravými rybami, tím lepší pocit jistě budete mít...

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)