Otáčení plochy

Hero Zero
Video se načítá

Super hra, s parádní kreslenou grafikou, ve které budete řídit život naprostého chudáka. Bude však ve vašich silách jeho… (více)

86%
Hra - Rolling Hero 2
Video se načítá

Pomozte malé žluté postavičce dostat se do cílového umístění. Vaším úkolem bude nahnout obrazovku takovým způsobem, aby se postavička odkutálela na místo určení. Cestou musíte sbírat bonusové věci jako klíče nebo penízky. Vyhýbejte se nepřátelským příšerkám, které by vás mohly zničit. Hra obsahuje celou řadu úrovní.

 
84%
Hra - Mario Spin World
Video se načítá

Vaším úkolem v této logické hře bude vymyslet způsob, jak Super Maria dostat bezpečně do dveří na konci každého kola. Překážky, které vám stojí v cestě nemůžete přeskočit, avšak můžete je zdolat vhodným natočením hrací plochy.

 
83%
Hra - Liquid 2
Video se načítá

Zahrajte si parádní hru, ve které máte za úkol dostat všechny kuličky do domečku. Pohybujete s nimi tak, že otáčíte celou herní plochou dokola a kuličky se „přesýpají“ z jednoho místa na další a tím se pohybují. Dávejte si však pozor, v dalších úrovních to může být obtížné.

 
83%
Hra - Slip Slide Sloth
Video se načítá

Dvojice lenochodů se do sebe zamilovala. Každý se však nachází na jiném místě a protože lenochodi jsou nesmírně pomalí, potřebují vaši pomoc. Dole pod vámi se seskupili krokodýli a očekávají každou vaší chybu, aby si mohli pochutnat na lenochodech. Dostaňte párek lenochodů na stejné místo a vyhrajete.

 
82%
Hra - Starlight 2
Video se načítá

V noci najdeme veěké množství souhvězdí na nebi a vaším úkolem je, abyste každé jedno z nich našli i ve hře. Otáčejte plochou tak, abyste na noční obloze viděli konkrétní souhvězdí.

 
82%
Hra - Doors: Dave's Free Lesson
Video se načítá

Cílem této logické skákačky je dostat ninju v každém kole k cílovým dveřím. Aby se vám to podařilo musíte zdolat mnohé překážky. Navíc budete procházet dvojicemi dveří a pohybovat se tak po všech stěnách hrací plochy popírajíc gravitaci.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
82%
Hra - Never end
Video se načítá

Procházejte labyrintem a sbírejte klíče, které vám otevřou dveře do dalších kol. Labyrint si můžete otáčet podle potřeby, aby jste se dostali i do vzdálených míst, ale dávejte při tom pozor na překážky.

 
81%
Hra - The Jewels Gear
Video se načítá

The Jewels Gear je hra, ve které musíte hracím polem otáčet tak, abyste k sobě dostali všechny symboly. V některých úrovních musíte odstranit všechny symboly, v jiných třeba postupně podle barvy, což je o dost těžší. Výhodou je, že každý level můžete pustit znovu.

 
80%
Hra - Kitchen Star
Video se načítá

Vaším úkolem bude skládat jednotlivé díly obrázku tak, abyste dostali celek. Díly obrázků jsou různě natočené. Obtížnost se pravidelně zvyšuje a také vás tlačí čas.

 
80%
Hra - Cosmo Gravity 2
Video se načítá

Zahrajte si tuto skákačku, ve které bude vaším úkolem najít cestu ven. Hledejte klíče, sbírejte bonusy a najděte východ. Někdy to nebude tak snadné a budete muset otáčet plochou, abyste se dostali tam, kam budete potřebovat.

 
80%
Hra - Blueprint 3D - Hard
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Blueprint 3D je velmi zábavná hra! Hra obsahuje 65 obrázků, na kterých jsou rozložené objekty. Tím, že budete obrázkem otáček, dáte dílky dohromady a stvoříte obrázek.

 
80%
Hra - Starlight
Video se načítá

Souhvězdí na noční obloze patří k jedněm nejkrásnějším věcem, které se ve vesmíru nacházejí. V logické hře Starlight budete mít možnost tyto souhvězdí najít. Správným posunem získáte souhvězdí v celé kráse. Hrát můžete ve třech obtížnostech, v nejtěžší budete mít jen pár vteřin.

 
80%
Hra - Kizi Trek
Video se načítá

Ve hře Kizi Trek budete pomáhat hlavní postavičce posbírat všechny hvězdičky a následně se v bezpečí dostat do cíle. Pohybovat se budete po malých kouscích země, po kterých je možné procházet ve všech směrech. Dávejte si však pozor na různé nástrahy v podobě nebezpečných ostnů.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)