Více světů

Hero Zero
Video se načítá

Super hra, s parádní kreslenou grafikou, ve které budete řídit život naprostého chudáka. Bude však ve vašich silách jeho… (více)

82%
Hra - Never end
Video se načítá

Procházejte labyrintem a sbírejte klíče, které vám otevřou dveře do dalších kol. Labyrint si můžete otáčet podle potřeby, aby jste se dostali i do vzdálených míst, ale dávejte při tom pozor na překážky.

 
70%
Hra - Double Bros
Video se načítá

V této postřehové skákačce jménem Double Bros si zahraješ rovnou za dvě postavy. Tvým úkolem bude vyhnout se všem překážkám a zlikvidovat všechny nepřátele. Postavy budeš ovládat zároveň, je proto těžké dobře vše zkoordinovat, abys uspěla. A nebo si hru zahraj ve dvou hráčích.

 
69%
Hra - Shift
Video se načítá

Originální logická online hra, ve které budete vést malého panáčka bludištěm plným různých hádanek. Ikdyž vám hra sama píše, co máte dělat, není to nakonec zrovna lehké.

Hra může mít problém s ukládáním výsledku. Nemusí pomoci ani změna prohlížeče.

 
65%
Hra - Double Dimension
Video se načítá

Double Dimension je skákačka, ve které bude vaším úkolem setrvat ve hře, co nejdéle. Abyste nahráli nejvyšší skóre a zůstali ve hře, s panáčkem budete skákat po hracích plochách, které mezerníkem můžete měnit na černou nebo bílou barvu, ale tak abyste nespadli mimo ni. Myslíte si, že to dokážete a nahrajete nejvíce bodů?

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)