Murphyho zákony 5

 
96 %
Spuštěno: 86738x | 1,02 MB
 

Ovládání

Kompletní ovládání

Popis

Murphyho zákony 5 Další pokračování skvělé hry, ve které musíte rozčílit hlavního hrdinu. Máte k dispozici mnoho prostředku, které musíte akorát najít a správně je využít. Dokážete mladíka znemožnit při schůzce s jeho dívkou?

73. nejlepší hra
Vložit hru na stránky

Velikost vložené hry:
Co si myslíte o této hře?
Super Dobrá Ujde Nuda

Podobné hry

Nejlépe hodnocený komentář

Sparitka

180* kdo by chtěl taky:
Nejprve vemte krém od bot a dejte ho do kapesníčku, zapněte pračku, otevřete okno, a dejte plechovku s psíma sucharama do toho bílího krému na podtácku potom na ten podtácek dáte prázdnou plechovku. Rychle klikněte na lampu, kazetu dejte do televize a pilou řízněte do židle. Jakmile půjde pro mísu s polévkou klikejte na psa až mu vyskočí míček tak čekejte!

Ještě je jedna verze to na začátku neotevřete okno a na toho psa furt klikáte až ta ženská bude odcházet klikne te na psa ten pes se mu zakousne do zadku.smajl

*=zavřete popelnici do které padá smajlsmajlsmajl

Ps:komu pomohlo +++ smajlsmajlsmajl Díky

SparitkaTo se mi líbí +17 To se mi nelíbí

Komentáře

Tunakovka klara

165smajlsmajlsmajlpánsmajljeho milásmajla
když se to vyvede dobře taksmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl:keci keci bla bla smajlpápá ja jdu tak to bylo doře.ale špatně je to rrrrrrrrrrrrrrr ááááááááááááá hmmmm kurńa!!!smajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlhmmm smajlrrrrrrrrrrrrrsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlach jo smajl

Tunakovka klaraTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)